Süper Lig 17/18 H:29 | Galatasaray 2-0 Başakşehir | MS | 15 Nisan - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bana göre mecbur terim takım da bikaç kişiyi banka yollamak ile. Belhanda zaten vurduymaz, umrunda değil. Ama diğerleri isteyerek bişey yapabilir, bencede sinan oynamali hemen gomis in arkasında.

Şaka maka 2 deplasman kazansaydık şimdiye bu maçın hayatiliği kalmıyordu. Bu kadar berbat bir deplasman performansı olamaz. Aklıma geldikçe deliye dönüyorum. 7 mağlubiyet nedir?
Paldır küldür oynayıp elimizdeki puanı da verdik Paşa ve Gençler maçında. Sivas maçında da golü yedikten sonra daha büyik panik yapıp penaltıdan ikinciyi yedik. Şurada alacağımız 3 beraberlikle bugün maça 60-59 başlayıp kazanmamız halinde 4 puan fark basmış olacaktık ki bu da bize 2 beraberlik hakkı verirdi Alanya ve Akhisar deplasmanlarında. O moral bozukluğuyla rakiplerin işi biter ve 32. Hafta sonunda işi bitirmiş olurduk.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hiç bir zaman kolay şampiyon olmadık ama sanırım en zoru bu olacak olursa.

Tüm kurumları ile üvey evlat konumunda takımımız.

Neyse yarın ola hayır ola.

Kader maçımız. Kazanırsak şampiyonluk şansımız devam eder, yenilirsek ligi 4. bitireceğimiz kesinleşir. Aksini söyleyeni asla kaale almam, bu maçı kaybedersek kulüp kaosa girer taraftar floryada toplanır, terim üç beş kelle alır, defteri kapatırız çok net. Kazanacağımıza inanıyorum. Ama yetmez, Son 6 maçta 16 puan almamız lazım şampiyonluk için.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kader maçımız. Kazanırsak şampiyonluk şansımız devam eder, yenilirsek ligi 4. bitireceğimiz kesinleşir. Aksini söyleyeni asla kaale almam, bu maçı kaybedersek kulüp kaosa girer taraftar floryada toplanır, terim üç beş kelle alır, defteri kapatırız çok net. Kazanacağımıza inanıyorum. Ama yetmez, Son 6 maçta 16 puan almamız lazım şampiyonluk için.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Şu saatten sonra puan kaybı yapan yarış dışı kalır net başakşehir harici onlarda krediyi bu maçta yiyecek.

Yenersek o gazla götürürüz biz bu işi.Karşıda çok organize bir takım var.Duran toplara çok dikkat etmeliyiz.Emre pstu Belhandanın üzerine oynayacaktır.Bu saatten sonra güzel oyun falan hikaye.1-0, 3-2,5-4 skor ne olursa olsun o 3 puanı almalıyız bir şekilde.

maç günü geldi aga akşam yine bizi baş ağrısı bekliyor :D umarım kazanırız da baş ağrısını boşuna yaşamamış oluruz.

zor maç olacak ama başşakşehir'in o atmosferden çıkabileceğini sanmıyorum. başarılar cimbom.

Üst Alt