Süper Lig 17/18 H:29 | Galatasaray 2-0 Başakşehir | MS | 15 Nisan - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Küçük düşüne düşüne bu haldeyiz her seferinde kulübü geri çektiniz bırakmadınız ileriye gitsin 2.lik diye birşey yok ya şampiyonsun yada değilsin 2.olursan nerden para gelicek cl'de 3 eleme geçemez bu takım.
Üstat inşallah çakma güneşspora çakarız ama çok rahatlıkla önelemeleri geçeriz zira elemelerde yeni statü gereği;

alman-ingiliz-italyan ve ispanyol takımlar yok fransanın da ilk iki takımı yok yani lyon yahut marsilya var en güçlü rakip olarak başka isviçre şampiyonu, iskoçya şampiyonu, hollanda ilk ikisi, avusturya şampiyonu son turda karşımıza çıkabilir ki biz seribaşı olacağız çok çok rahat gruplara kalırız...

Üstat çok istiyorum ama hem belediyeyi hem de bejekeyi yenmek gerek gerçekçi olmak gerekirse mamafih ikisi de kü.ük bir kontraatak takımı bunları yenmek zorundayken bu şartlarda şampiyonluk çok zor maalesef...Hürmetler...

Ne bekliyordun tudorcular gibi sadece anadolu takımı yenerek şampiyon olmayı mı hadi ilk maçları vermemiş olsan yine tamam birinden 5 yedin, birinden 3 yenmek zorundasın artık öyle rakip küçük kontra takımı demekle olmaz bu işler bjk top göstermedi bize ilk maçta.

Ne bekliyordun tudorcular gibi sadece anadolu takımı yenerek şampiyon olmayı mı hadi ilk maçları vermemiş olsan yine tamam birinden 5 yedin, birinden 3 yenmek zorundasın artık öyle rakip küçük kontra takımı demekle olmaz bu işler bjk top göstermedi bize ilk maçta.
üstat biz saldırmasaydık bejekeye ikinci yarı o maçı biz alırdık ilk yarı ezdik bejekeyi hatırlarsan?

ben 300 liraliklardan sepete attim bir tane

odemesini yapacak bir yontem iletirsen tanimlayabilirim sana

fakat sayac 2:30 dk kaldi ,yetisemeyiz sanirim

İlk golü geç atmalarına rağmen özellikle 2.yarı ezdiler ilk yarı nispeten iyidik ama yinede oyun olarak ezdiler bizi.

İlk yarı atsalardı o golü maç 6 7 ye gidicekti.

cf90c87e40a8be84114a3441e4c83548.jpg

Üst Alt