Süper Lig 17/18 H:32 | Başakşehir 1-1 Sivasspor | MS | 4 Mayıs - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Adamlar tonla gunduz maci oynuyor , seyircileri zaten yok , cuma gunleri tum buyuklerin toplami kadar mac yapmislardir

20 kere sampiyon olmus Galatasaray kalkip basaksehir once oynuyor stres oluyoruz diyorsa pes

Bizden sonra oynasalar da , bu kez macimizin skorunu bilip ona gore oynama avantajlari var denirdi

Mesela akhisara yenilsek , kendilerine beraberligin de yetecegini bilerek sahaya cikmak gibi

Ayni saatte de hic bir yayinci kurulus kabul etmez , degerinin cok ustunde para odemis yayinci reklam pastasini neden 4 gune yaymak yerine 1 saat 45 dakikaya hapsetsin

Yani oyle anlamsiz bakis acilari sergiliyorsunuz ki , sonra dogrulari yazinca yazan kisi antipatik gorunuyor haliyle

Erken oynamalarinin onlar adina avantaj oldugunu dusunen kadar sonra oynamalarinin avantaj olacagini dusunen de var . Bunun hangisinin dogru oldugunun bir olcutu, kriteri de yok

Ama her mac programi aciklandiginda ayni klise bahaneler , her hakem aciklandiginda ayni yorumlar

Azcik at gozlugunu atin ya

Adamlar tonla gunduz maci oynuyor , seyircileri zaten yok , cuma gunleri tum buyuklerin toplami kadar mac yapmislardir

20 kere sampiyon olmus Galatasaray kalkip basaksehir once oynuyor stres oluyoruz diyorsa pes

Bizden sonra oynasalar da , bu kez macimizin skorunu bilip ona gore oynama avantajlari var denirdi

Mesela akhisara yenilsek , kendilerine beraberligin de yetecegini bilerek sahaya cikmak gibi

Ayni saatte de hic bir yayinci kurulus kabul etmez , degerinin cok ustunde para odemis yayinci reklam pastasini neden 4 gune yaymak yerine 1 saat 45 dakikaya hapsetsin

Yani oyle anlamsiz bakis acilari sergiliyorsunuz ki , sonra dogrulari yazinca yazan kisi antipatik gorunuyor haliyle

Erken oynamalarinin onlar adina avantaj oldugunu dusunen kadar sonra oynamalarinin avantaj olacagini dusunen de var . Bunun hangisinin dogru oldugunun bir olcutu, kriteri de yok

Ama her mac programi aciklandiginda ayni klise bahaneler , her hakem aciklandiginda ayni yorumlar

Hak veriyorum. Hersey yerinde giderse karsimiza çok rahatlamis bir Akhisarda ćikabilir.

Sinan yapılan olay yanlıştır boşuna savunma bu işi

Şampiyonluk yarışında son 3 haftaya girildi kafa kafaya gidiyo takımlar aynı saat olması gerekir bunun at gözlüğü ile alakası yok

TapaTalK

Ben de genelde son maçı oynamamızdan hoşnut olmam hatta lig bu kadar kritik giderken son 3 hafta maçlarının aynı saatte başlatılmasını bekledim ama Akhisar'ın haftanın son maçına çıkacak olması bence bizim işimize yarayacak. Çünkü Alanyaspor-Osmanlıspor maçında Alanya kazandığı takdirde Akhisar'ın ligden düşme gibi bir ihtimali yok denecek kadar azalacak. Rahatlamış bir takımla oynamakla, düşme ihtimali olan bir takıma karşı oynamak arasında çok fark var. Bu yüzden maçın en son oynanması avantaj gibi görünüyor..

Hak veriyorum. Hersey yerinde giderse karsimiza çok rahatlamis bir Akhisarda ćikabilir.

Ben arkadaslarin kurdugu mantigi anlamakta zorlaniyorum

Ligin 10 uncu haftasi 8 puan ondeyken , erken oynayip 11 lere cikarip surekli "sizi yaklastirmayacagiz" durumu olsa amenna , elbet once oynamayi isterim

Ama simdi sen maca once cikarsan kesin kazanmak zorunda oldugunu dusunerek cikacaksin , cunku senden sonra oynayacak rakibinin puan kaybedip etmeyecegini haliyle bilemeyeceksin maci oynarken , tut ki kazanamadin , rakibin kazanirsa seni gececegini bilerek cikacak

Simdi ise , rakibin once kazanmak zorunda , ama kazansa bile senin hala kazanarak onde kalma sansin kendi elinde , ustelik rakibin puan kaybederse , ornegin basaksehir yenildi ya da berabere kaldi , akhisar macinda bir beraberlik durumunda herro merro yapma mecburiyetin ortadan kalkacak

Bu kadar basit bir dusunceyi reddedip ne ugruna oldugu anlasilmayan bir oww moww tipi yakarislari katiyen anlamlandiramiyorum

Geride olsak , ornegin fb nin pozisyonunda bir takim icin ise erken oynamak , zaten az olan sansini biraz olsun baski unsuru haline getirmek icin bir avantaj denebilir

Fb erken oynayip kazandikca surekli mac fazlasiyla ama puan da fazlasiyla dibimizde dolasiyor , 3 takimi da baskiliyor

Ama zaten onde olan takim , herkesin ne yaptigini gorup stratejisini ona gore sekillendirme sansina sahip

Zaten sonraki mac malatya , onda ihtiyac yok boyle bir duruma

Son hafta da ayni saatte oynanir

Bu en son bizim icin mac programinin onemli oldugu haftaydi , onda da en riskli rakibimiz olan basaksehirin macini izlemis olarak sahaya cikacagiz

Normal şartlarda puan kaybetme ihtimalleri yok derdim ama Adebayor ve Mahmut sarı kart cezalısı.
Ligde işler ciddiye binince Başakşehir'in ezberlediği oyun rakipleri çözemez oldu. Son zamanlarda ancak Adebayor, Elia ve Visca'nın bireysel özellikleriyle açıyorlar maçları. Elia ve Visca'nın çalışmasını sağlayan en öneml ifaktör Adebayor. Emre'nin bu yaşında rahat gözükmesinin sebepleri de önde oyun kuruculuk yapan Adebayor ve arkada pitbullluk yapan Mahmut.
Sivas'ın önlem alması gereken tek şey kademeli kanat savunması. Ne kadar yapar bilemiyorum ama Adebayor ve Mahmut varken puan şansları %10 bile değildi bence. Şu an belki %30'larda.

Hicbir sey bildigi yok

Guya Fellaini bize geliyordu, duyumculugu birakiyordu olmasaydi

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Menajer abileri var, onlardan haber dileniyor işte. Mutualist takılıyolar. Bu haber doğrudur büyük ihtimalle.

Mert Hakan Yandas ve Emre Kilinci cok begeniyorum, umarim boyle bir sey olmaz

Sivas’in etkili hucum silahlarindan ayrica

Sinana nadir katıldığım konulardan biri... Bu işin avantaj-dezavantajı olamaz fazlasıyla ortada bir durum başak puan kayberderse sen de akhisara elin işemee organında çıkacaksın işin bu tarafı da var..

Emre Kılınç'ı Bolu'dayken almıştık biz, sonra ne olduysa bozuldu anlaşma. Yetenekli ama fizik olarak büyük takımda yetersiz bence. Mert Hakan fiziksel olarak daha uygun.

Asıl önemli olan; bu çocukları bireysel olarak analiz etmek lazım. İş prensiplerini, hedeflerini, insan ilişkilerini falan bilmek lazım. Yerli oyuncu karakteri kulübü çok etkiliyor.

Emre Kılınç'ı Bolu'dayken almıştık biz, sonra ne olduysa bozuldu anlaşma. Yetenekli ama fizik olarak büyük takımda yetersiz bence. Mert Hakan fiziksel olarak daha uygun.

Asıl önemli olan; bu çocukları bireysel olarak analiz etmek lazım. İş prensiplerini, hedeflerini, insan ilişkilerini falan bilmek lazım. Yerli oyuncu karakteri kulübü çok etkiliyor.

Samet Aybaba guzel isler basariyor, hem altyapiya bir suru yatirim yaptirdi hem de bu tarz isimlere yoneliyor yerli transferinde. Karakter sorunu olan isimler degiller ikisi de.

Kendi adima konusacak olursam 14-15'te genelde biz erken oynuyorduk.Bunun avantaj oldugunu o zaman da soyluyordum.

Seri penaltilarda da genelde ilk penaltilari atan takim turluyor.Hatta bunun yuzunden ABBA diye yeni bir atis stili cikardilar.

Cozum basit.Her hafta biri erken biri gec oynasa daha adaletli olmaz mi?Fb disinda kupa oynayan da yok artik.

Üst Alt