GSC Anket - Süper Lig 2020-2021 Şampiyonu Kim Olur? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Süper Lig 2020-2021 Şampiyonu Kim Olur?

Süper Lig 2020-2021 şampiyonu kim olur?

• Galatasaray

Kullanılan: 40 88.9%
  • Fenerbahçe

Kullanılan: 1 2.2%
  • Trabzonspor

Kullanılan: 0 0.0%
  • Başakşehir

• Alanyaspor

• Karagümrük

• Beşiktaş

• Diğer

Kullanılan: 2 4.4%

• Kullanılan toplam oy
    45
  • Anket kapatılmış .
Fenerin olması isteniyor. Dalavereyle falan bütçe yaratıp alternatifli bir kadro kurdular. (Herifler nasıl çıkar bilmiyorum ama alternatifleri çok) Topçulara verdikleri paranın da %30unu söylüyorlar. FFP’yi deldiler ama federasyon bir şey yapmadı, yapmıyor. Açık açık kollanıyorlar. Mhk de koruyacak bu sene. Bizim yönetimin bile transfer yapmamasından bile “Bu sene fazla kasmayın da şampiyon fener olsun” gibisinden bir şey mi istendi bizimkilerden diye düşünüyorum. Bize dair çok umudum yok açıkçası.

Kadroya bakıldıgında fener ama şu ana kadar iyi top oynamıyorlar en büyük soru işareti onlarda erol o kadroyu elinde tutabilecek mi bence zor onun dışında ben açıkcası bizden bu sene çok umutlu değilim artık bizim yönetimi söylemiyorum bile ama hocadada sıkıntı var

karagümrük

fener olmayacak da kim olacak yav bir bakın şöyle etrafınıza

erol saçmalamazsa rahat alırlar

trabzon sadece kapalı kutu onlar ne yapar bilmiyorum

İlk yarı kopmazsak yarıştan ocakta da hocada yönetimde görür mevcut kadroyla gitmeyeceğini alırlar birkaç adam ikinci yarı götürürüz fenerin stoperleri patlayabilir zira ikisi de pek sağlam görünmediler lemos kırmızı yedi zaten diğeri de sakar görüntüsü verdi yedekleri zankayı gönderdiler serdarı da pek oynatmazlar parasını düşürmediği için umarım sorun yaşarlar

SM-G532F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Geçen sene bizde transferler gelince, şubata şampiyonduk ama öyle olmuyor işte.

Fener ile başa başa gidersek biz oluruz.

Onlar ikinçiliği sever.

Üst Alt