GSC Anket - Süper Lig 2020-2021 Şampiyonu Kim Olur? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Süper Lig 2020-2021 Şampiyonu Kim Olur?

Süper Lig 2020-2021 şampiyonu kim olur?

• Galatasaray

Kullanılan: 40 88.9%
  • Fenerbahçe

Kullanılan: 1 2.2%
  • Trabzonspor

Kullanılan: 0 0.0%
  • Başakşehir

• Alanyaspor

• Karagümrük

• Beşiktaş

• Diğer

Kullanılan: 2 4.4%

• Kullanılan toplam oy
    45
  • Anket kapatılmış .
Türkiyenin en büyük kulubü

Aslan fiğürüne sahip

Ennn çok kupası olan

Renkleri en güzel olan

Aşkım

Hayatımın anlamı

Dünyanın en güzel şeyi

Şampiyon olacak

niye terim rtaş sene başında takımın şamp olacağını düşünüyormuydun
sene başında öyle pek bi beklentim yoktu çünkü istediği transferler yapilmadi diye düşünüyordum. devre arasina bi sekilde ulaştıktan sonra transferlerle birlikte ciddi manada şampiyonluk beklentisi oluştu bende. seri galibiyetler den sonra şampiyonluk şarkısı söylüyorduk sonra olanlari görüyoruz. hakem, sakatliklar covid dış etkenler vs. ok ama takim top oynamıyor ya bildiğin leş gibiyiz. bu durumdanda hoca sorumlu. başka kim sorumlu olacak.

sene başında öyle pek bi beklentim yoktu çünkü istediği transferler yapilmadi diye düşünüyordum. devre arasina bi sekilde ulaştıktan sonra transferlerle birlikte ciddi manada şampiyonluk beklentisi oluştu bende. seri galibiyetler den sonra şampiyonluk şarkısı söylüyorduk sonra olanlari görüyoruz. hakem, sakatliklar covid dış etkenler vs. ok ama takim top oynamıyor ya bildiğin leş gibiyiz. bu durumdanda hoca sorumlu. başka kim sorumlu olacak.
bunların bir üst leveli ucak kazası veya antrenman sahasına meteor düşmesi falan zaten. omar ın suratında havaifişek patladı arkadaslar bunu herhangi bir kasık sakatlığıyla karıstırmayınız. olusabilecek tüm aksilikleri yasadı bu takım bu sene. yönetim çatışması da var bak içeride bundan kimseye söz edilmiyor.

terim in kulubün biletlerine kaldığını düşünen bir baskan var. kadro sızdıran yöneticiler var arkadaslar bu kulüpte.

evet sahada bok gibi takım var ama bu takım neden böyle oldu diyen yok.

Herkes Fener'in fikstür kolay diyor ama aksine nerdeyse alttaki tüm takımlarla oynayacaklar Kasımpaşa,Ankara,Kayseri ve Erzurum bunlara ek olarak çok formda olan Sivas ve evinde müthiş oynayan Alanya var. Bence en güzel fikstür bizde Beşiktaş hariç hep iddiasız takımlarla oynayacağız birde işte Malatya iddialı olabilir son haftaya o da belki.

Üst Alt