Süper Lig'de 27. Haftanın Hakemleri Belli Oldu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Süper Lig'de 27. haftanın önemli maçlarını yönetecek hakemler belli oldu.

Fenerbahçe-Kayserispor: Atilla Karaoğlan

Beşiktaş-Antalyaspor: Ümit Öztürk

Rizespor-Galatasaray: Yaşar Kemal Uğurlu

Göztepe-Trabzonspor: Zorbay Küçük

38f2a47be61.png

Atamalarda VAR'lara bakarsanız eğer hamsileri şampiyon yapmak istediklerini görürsünüz.

Hamsi maçının Var hakemi Palabıyık
Başak maçının Var hakemi Hamsilerin kalecinin abisi Kardeşler
Bizim maçın Var hakemi ise Koray

Ayrıca aspor şimdiden algı yaratmaya başlamış lig bitsin lider şampiyon ilan edilsin diye.

Atamalarda VAR'lara bakarsanız eğer hamsileri şampiyon yapmak istediklerini görürsünüz.

Hamsi maçının Var hakemi Palabıyık
Başak maçının Var hakemi Hamsilerin kalecinin abisi Kardeşler
Bizim maçın Var hakemi ise Koray

Ayrıca aspor şimdiden algı yaratmaya başlamış lig bitsin lider şampiyon ilan edilsin diye.

Lig bitsin şampiyon kim olursa olsun! Umurumuzda olmamalı! Hala spor şampiyonluk konuşmak nedir? Hoca tehlikede, futbolcular tehlikede, maçta görevliler tehlikede. Beşiktaş Derbisinde 800 insan görev yapmış. Olacak iş değil.

Lig bitsin şampiyon kim olursa olsun! Umurumuzda olmamalı! Hala spor şampiyonluk konuşmak nedir? Hoca tehlikede, futbolcular tehlikede, maçta görevliler tehlikede. Beşiktaş Derbisinde 800 insan görev yapmış. Olacak iş değil.
Lig iptal edilsin yada ertelensin ama kesinlikle lig tamamlanmadan kimseye şampiyonluk, Avrupa kupaları veya küme düşme gibi ödül ve ceza verilmemeli.

Lig iptal edilsin yada ertelensin ama kesinlikle lig tamamlanmadan kimseye şampiyonluk, Avrupa kupaları veya küme düşme gibi ödül ve ceza verilmemeli.

Öyle bir şey olmayacak. Kendin kurup kendi kendini dolduruyorsun. İkinci sınıf bir lig böyle bir karar aldı diye biz de öyle karar mı alacağız! Yanlış anlaşılmasın bizim ligimiz harika bir lig demiyorum.

Öyle bir şey olmayacak. Kendin kurup kendi kendini dolduruyorsun. İkinci sınıf bir lig böyle bir karar aldı diye biz de öyle karar mı alacağız! Yanlış anlaşılmasın bizim ligimiz harika bir lig demiyorum.
Kendim kurmuyorum.
Aç bak premier lig yarın bu yönde karar verecek diye dünya kadar bilgi dolaşıyor ortalıkta.

Spor kanallarındakiler de sabahtan bunu tartışıyor bizde de böyle olmalı algısı yaratıyorlar

eğer durduk yere bi şampiyon ilan edilecekse lig iptal edilip son şampiyon kim olduysa tüm haklar derhal o takıma verilmeli.

Kendim kurmuyorum.
Aç bak premier lig yarın bu yönde karar verecek diye dünya kadar bilgi dolaşıyor ortalıkta.

Spor kanallarındakiler de sabahtan bunu tartışıyor bizde de böyle olmalı algısı yaratıyorlar

Kendim kurmuyorum.

Premier Lig yapar tabi. Liverpool almış başını gitmiş. Buradan dönmesi imkansız. Diğer sıralamaları millet takmıyor demek. Bir takımın şampiyon olması ya da küme düşmesi toplum sağlığından daha önemli değil!

Üst Alt