Süper Lig'de Kümede Kalma Savaşı Kızıştı - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Lig'de Kümede Kalma Savaşı Kızıştı

Tudorlu takımı bala göte yendiler geçen yıl o kadar net pozisyonu nasıl hiç ettik hayret yani.

Benim için kalan maçlarda zorluk sıralaması :

Alanya > Akbil > Karga > Okansız > Serkan Şakrak > Erol bulut ve leş camia
Benim için de:

Başak = Beşiktaş = Alanya = Akhisar = Malatya = Göztepe = 6 final maçı
Tek tek işlerini bitireceğiz tam bir final maçı gibi...

Fikstür aslında avantajlıydı ilk yarı bunu kullandık öyle avantajlıydıkki üst üste 4 deplasman mağlubiyetine rağmen 1 puan geriye düştük maks.

İkinci devre bunu kullanamadık, gelinen noktanın sebebi budur.

Antalya - Konyaspor maçı kapalı gişe(33.000) oynanacakmış bizim maçtan önce güzel bir maç daha olacak gibi gözüküyor

Bu hafta düşme hattında alınan puanlar:
Antalya +1
Akhisar 0
Bursa 0
Alanya +1
Gençlerbirliği 0
Konya +1
Osmanlıspor +1

Genel tabloya bakarsak bugün ki mağlubiyetle beraber kalan haftalarda düşme potasındaki 2 aday: Osmanlıspor ve Gençlerbirliği;
-Osmanlı fikstür olarak(Başak iç, Alanya dep, Beşiktaş iç, Akhisar dep = max 4 puan alır)
-Gençlerbirliği fikstür olarak(Sivas dep, Antalya iç, Kasımpaşa dep, Bursa iç = max 7 puan alır)

Küme düşme bareminin 36-37 olacağını düşünüyorum ve iki ankara takımın düşme olasılığı artık %90 diyebiliriz(Konya eğer hatalar yapar ve puan olarak 36-37 altında kalırsa o zaman gençler veya osmanlıdan biri kurtarır)

kOm98y.png

Genel tabloya bakarsak bugün ki mağlubiyetle beraber kalan haftalarda düşme potasındaki 2 aday: Osmanlıspor ve Gençlerbirliği;
-Osmanlı fikstür olarak(Başak iç, Alanya dep, Beşiktaş iç, Akhisar dep = max 4 puan alır)
-Gençlerbirliği fikstür olarak(Sivas dep, Antalya iç, Kasımpaşa dep, Bursa iç = max 7 puan alır)

Küme düşme bareminin 36-37 olacağını düşünüyorum ve iki ankara takımın düşme olasılığı artık %90 diyebiliriz(Konya eğer hatalar yapar ve puan olarak 36-37 altında kalırsa o zaman gençler veya osmanlıdan biri kurtarır)

kOm98y.png
Konyaspor'un küme düsmesi mucize olur su kadro kalitesiyle. Sergen geldikten sonra sadece bize yenildi. Deplasmanda galibiyetleri yok ama o da bu hafta gelebilir, Bursa o kadar kötü oynuyor ki. Sonra Karabük ve iceride Göztepe gibi helva bir takim. Ligi 11-12. falan bitirir en kötü.

Kadro kalitesi ve oyun acisindan Alanyaspor'un düsmesi de sürpriz olur. Gencler-Osmanli ikisi birden kurtaramaz, biri kurtarirsa da Antalya, Akhisar veya Bursa gider.

Son düzenleme:
Konya ligde kalmış bile

karabük ve göztepeyi rahat yenerler

Bursayı zorda olsa yenerler en kötü beraberlik olur 39 yada 41 puanla kadıköye giderler

Son hafta fbyede süpriz yaparlarsa şaşırmam.

1524436335993.png

Dusecek takimlar Osmanli & Alanya olacak gibi bir hisse sahibim ama arkasinda rasyonel bir dusunce yok

Genclerbirligi'ne bosuna yenilmedik, Hamza hocam ligde kalir, Konya nispeten iyi top oynuyor gibi seyler var sadece

Üst Alt