Süper Ligin En İyi 11'i - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Ligin En İyi 11'i

Cevap: Süper Ligin En İyi 11'i

Isteyen desin kardesim, forum bu. Yasak'mi var ? Ben Sivok'a Ujfa'dan fazla guveniyorum. Semih cok iyi, ama Egemen'in tecrubesine guveniyorum.

Sen ne yazarsan yaz umrumda.Ama biz burda Buragi yazarsak senin kadrona gösterdigimiz saygiyi sendende bekleriz.Yok Buragi yazanlari anlayamiyorum felan filan.

Hem ligin en golcü oyuncusunu yazmak baska ve ligin en hatali ikilsinden birilerinden yazmak baska.

Benim gozumde;

Sivok > Ujfa

Egemen > Ujfa

Ujfa > Toraman

Sivok > Egemen/Ujfa/Toraman.

Sivok Italyada ayak uyduramadi,türkiyeye geldi.

Ujfa almanyada reyiz oldu (Hamburg),Florenzde üstüne koydu ve sonunda Atletico Madridin defansda en önemli adami oldu.

Egemende zaaten Servetin sol ayakli ve ufak boylu versiyonu.

Sen ne yazarsan yaz umrumda.Ama biz burda Buragi yazarsak senin kadrona gösterdigimiz saygiyi sendende bekleriz.Yok Buragi yazanlari anlayamiyorum felan filan.

Hem ligin en golcü oyuncusunu yazmak baska ve ligin en hatali ikilsinden birilerinden yazmak baska.

Forum bu, herseyi bukadar ciddiye almana gerek yok. Dusunceler arasinda fark olabilir, bunu aciga getirmek saygisizlik degildir. Sonucta herkes ile hemfikir olsak, herkesin dedigine "evet" desek, tadi, tuzu kalmaz forumun :) Belki biraz sert dille yazmis olabilirim, ama dusuncem oyle degil.

Sivok Italyada ayak uyduramadi,türkiyeye geldi.

Ujfa almanyada reyiz oldu (Hamburg),Florenzde üstüne koydu ve sonunda Atletico Madridin defansda en önemli adami oldu.

Egemende zaaten Servetin sol ayakli ve ufak boylu versiyonu.

Ayak uyuduramadi demek yanlis olur, sonucta 1 sezon sonra 5 milyon euro gibi bir bonservisle geldi Besiktas'a.Sivok 24 yasinda Turkiye'ye geldi ve su an Milli takimin en iyi stopperi. Napoli su an ciddi sekilde ilgileniyor. Bordeaux'da oyle. Sparta Prag'da oynarken Milan, Lazio gibi takimlarla ismi geciyordu.

Egemen-Servet kiyaslamasi ise hic olmamis. Servet sirf fizigini kullanarak bu yerlere geldi. Egemen'de Servet'in fizigi yokki, Servet'in sol ayaklisi olsun. Egemen gayet iyi bir defansci. Hem kademe anlayisi, pozisyon almasi olsun, hava hakimiyeti olsun, her yonuyle Servetten ustun. Avusturya deplasmaninda oynadigimiz maci dusun, Servet'in tum hatalarini Egemen kapatiyordu.

Ha, Ersan dondugunde, Ersan > Egemen. Orasi ayri :)

--------Elmander-----Baros---------

Emre-----Selcuk------Melo----Kazım

Hakan----Ujfalusi----Semih----Eboue

---------------Muslera--------------

Çatır çatır gidiyoruz daha ne iyi 11'i arıyorsunuz ki bundan başka.

--------------Muslera---------------

Eboue-----Ujfalusi---Semih-----Dede

-----------Selçuk----Melo-----------

Quaresma--------Alex-----------Doka

---------------Elmander-------------

--------------Muslera---------------

Eboue-----Ujfalusi---Semih-----Dede

-----------Selçuk----Melo-----------

Quaresma--------Alex-----------Stoch

---------------Elmander-------------

selcuk yerine fernandesi yazanlarla tartismistim dün ...

1 gol, bir asist daha ekliyorum selcugunun istatistigine.

Üst Alt