Tahmin Yarışması Yorum ve Analiz Bölümü - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tahmin Yarışması Yorum ve Analiz Bölümü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tahmin Yarışması Yorum ve Analiz Bölümü

Bu hafta sürpriz çok. Puanlar yerlerde...

Geçen hafta beğenmediğin 8 puanı bu hafta arayabiliriz Burak. :)

Şu an Doğancan senin 12 puanın var, benim 11 :D

Son maça oynadığımız skorlar aynı olduğundan, sıralamada benden yukarıda olacağın kesin... :)

14 Şubat 2009 14:00 Eskişehirspor 2-1 Gençlerbirliği

14 Şubat 2009 14:00 Ankaragücü 1-0 Gaziantepspor - 2

14 Şubat 2009 15:00 Antalyaspor 1-3 Galatasaray

14 Şubat 2009 19:00 Fenerbahçe 2-0 Hacettepe 2

15 Şubat 2009 14:00 Ankaraspor 1-2 İstanbul B.B. 3+2

15 Şubat 2009 14:00 Denizlispor 1-0 Konyaspor 2

15 Şubat 2009 14:00 Kocaelispor 2-1 Kayserispor

15 Şubat 2009 15:00 Bursaspor 1-1 Sivasspor 3

15 Şubat 2009 19:00 Beşiktaş 2-1 Trabzonspor

Abi 14 değil mi?

14 Şubat 2009 14:00 Eskişehirspor 2-1 Gençlerbirliği

14 Şubat 2009 14:00 Ankaragücü 1-0 Gaziantepspor - 2

14 Şubat 2009 15:00 Antalyaspor 1-3 Galatasaray

14 Şubat 2009 19:00 Fenerbahçe 2-0 Hacettepe 2

15 Şubat 2009 14:00 Ankaraspor 1-2 İstanbul B.B. 3+2

15 Şubat 2009 14:00 Denizlispor 1-0 Konyaspor 2

15 Şubat 2009 14:00 Kocaelispor 2-1 Kayserispor

15 Şubat 2009 15:00 Bursaspor 1-1 Sivasspor 3

15 Şubat 2009 19:00 Beşiktaş 2-1 Trabzonspor

Abi 14 değil mi?

3+2 de nereden çıktı? :) 3 o 3. (Skor bilince +2 gelmiyor)

:D

Yok benim bu hafta puanım 12 değil 11. Oğuzhan 'a ilettim, düzeltir şimdi.

Genel sıralamalarda üstlerde yeralabilirim ama bu bilgi vs birikim değil. :) Hepimiz sallıyoruz işte.

Yanlız deneme haftasında 22 puan nasıl yaptım bilmiyorum. Onu biri kırarsa alnından öpmek lazım. :) (Aragazı aldınız umarım :D:p)

Bu hafta çok süpriz oldu 12 puan iyi bence.:) Abi hepimiz sallıyor olabiliriz ama sen sallamıyorsun seninle iddaa kuponu yapmalıyız.:Dİddaa yorumcusu Mert Aydın'la röportaj yaptık,aslında onun yerine iddaa hakkında bilgiyi senden de alabilirmişiz abi.:):)

Deneme haftasındaki rekorunuda egale edecek göremiyorum.:)

Bu hafta çok süpriz oldu 12 puan iyi bence.:) Abi hepimiz sallıyor olabiliriz ama sen sallamıyorsun seninle iddaa kuponu yapmalıyız.:Dİddaa yorumcusu Mert Aydın'la röportaj yaptık,aslında onun yerine iddaa hakkında bilgiyi senden de alabilirmişiz abi.:):)

Deneme haftasındaki rekorunuda egale edecek göremiyorum.:)

Mert Aydın yarışmamıza bir hafta da olsa katılmak ister mi? Sorar mısınız?

Puanım yavaş yavaş düşüyor.21. veya 22.Hafta da puanım 0 sıfır olacak:DEn iyisi Abdullah abiden kopya çekeyim.Sakın kimseye söylemeyin.:D

sebebini ögrenebilirmiyim?

Öncelikle UEFA ve CL maçları için ayrı bir değerlendirme yapmadık. Diğer ligler için yaptık (Aynı düşünce geçerli kabul edilebilir). Kararımız aşağıdaki sebeplerden ötürü olumsuz oldu;

-Nereyle sınırlayacağımızı bilememek (İspanya, İtalya, Fransa, İngiltere, Almanya isteniyor ama üyemiz bulunan Belçika, Hollanda ve Rus ligleri de talep edilebilir. Sınır çizmek zor.)

-Yarışmayı genişletip bir bütün olarak ele alırsak diğer ligleri ve takımları takip etmeyenlerin katılımının düşebilmesi (Örneğin benim diğer ligler ve maçlar hakkında fazla bir öngörüm yok. Yarışmada yeralamazdım.)

-Bütçe sınırlı olduğundan promosyon kampanyasına dahil edilemedi,

Bu durumda kararımız diğer ligler ve maçlara girmemek oldu.

Öncelikle UEFA ve CL maçları için ayrı bir değerlendirme yapmadık. Diğer ligler için yaptık (Aynı düşünce geçerli kabul edilebilir). Kararımız aşağıdaki sebeplerden ötürü olumsuz oldu;

-Nereyle sınırlayacağımızı bilememek (İspanya, İtalya, Fransa, İngiltere, Almanya isteniyor ama üyemiz bulunan Belçika, Hollanda ve Rus ligleri de talep edilebilir. Sınır çizmek zor.)

-Yarışmayı genişletip bir bütün olarak ele alırsak diğer ligleri ve takımları takip etmeyenlerin katılımının düşebilmesi (Örneğin benim diğer ligler ve maçlar hakkında fazla bir öngörüm yok. Yarışmada yeralamazdım.)

-Bütçe sınırlı olduğundan promosyon kampanyasına dahil edilemedi,

Bu durumda kararımız diğer ligler ve maçlara girmemek oldu.

Diger ligler farklı abi oyle olmaz zaten ama uefa ve cl olsa ayrı bir hava kadar mesela herkes önce favorisini söyler kupa için sonra mac tahminleri olur eger önceden favorisini belirten arkadasın takımı kupayıda alırsa ekstra bir puan verilir benim sahsi fikrim bu tabi siz bilirsiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt