Talha Küllü'nün Açtığı Konu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Talha Küllü'nün Açtığı Konu

Akbaba gibi ceza almak üzere olan üyenin başına üşüşmeyin dağılın :D

tumblr_lji39ug7Om1qaz0qto1_400.png

Arkadaşlar safmısınız burda açılan konunun saçma olduğunu göstermekti.Arkadaş zaten yanlışını anlamış konuyu kilitlemiş.Galatasaray sevdalılarını toplandığı ortamın kalitesini düşürmek amaç olmamalı.

Bu arada o mesajı PC'den yazmadığımı ispatlayabilirim. Açmış olduğum konuda da tablet/telefon klavyelerini verimli kullanamayanları kuşlukla itham etmediğim apaçık ortadadır. Üzerime oynanan oyunları bozarım. ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Bu arada o mesajı PC'den yazmadığımı ispatlayabilirim. Açmış olduğum konuda da tablet/telefon klavyelerini verimli kullanamayanları kuşlukla itham etmediğim apaçık ortadadır. Üzerime oynanan oyunları bozarım. ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Yahu ben sizi tanımıyorum bile neden üzerinize oyun oynansın hangi başlığa sahipsinizki öyle bişey yapma ihtiyacı duyulsun.Sadece konuyu okuduğunda dikkatimi çekti sadece 30 saniye mesajlarınıza baktım o kadar.ve cepten giriyorum diyorsunuz o vakit neden Eray'ın e'si büyük geri kalanı küçük harf.Zaten ben sizi bişeyle itham etmedim siz kendi kendiizi itham ettiniz konuda.

Üst Alt