Talha Küllü'nün Açtığı Konu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Talha Küllü'nün Açtığı Konu

Yahu ben sizi tanımıyorum bile neden üzerinize oyun oynansın hangi başlığa sahipsinizki öyle bişey yapma ihtiyacı duyulsun.Sadece konuyu okuduğunda dikkatimi çekti sadece 30 saniye mesajlarınıza baktım o kadar.ve cepten giriyorum diyorsunuz o vakit neden Eray'ın e'si büyük geri kalanı küçük harf.Zaten ben sizi bişeyle itham etmedim siz kendi kendiizi itham ettiniz konuda.
Autocorrect. :red: Cepten girdiğimi şurdan biliyorum, o mesajın IP'si Fransa'yı gösteriyor, Fransa'da olmadığımı da bilen biliyor. Cepten girince IP'ler saçma saçma yerler veriyor.
Beni bir şeyle itham ettiğinden bahsetmedim.
Son olarak, benim açtığım konu geyik amaçlı bi konuydu zaten bu kadar ciddiye alınmasına şaşırdım.

Autocorrect. :red: Cepten girdiğimi şurdan biliyorum, o mesajın IP'si Fransa'yı gösteriyor, Fransa'da olmadığımı da bilen biliyor. Cepten girince IP'ler saçma saçma yerler veriyor.
Son olarak, benim açtığım konu geyik amaçlı bi konuydu zaten bu kadar ciddiye alınmasına şaşırdım.

Dostum geyikte olabili ben zaten itham etmediğimi söyledim gülerek yazdım yani siz kendi kendinizi bu durumda gösterdiniz.
Yanlış yapmışım özür dilerim demek çok kolay.

Belçika'dayken bazen öyle yapıyor.

Dostum geyikte olabili ben zaten itham etmediğimi söyledim gülerek yazdım yani siz kendi kendinizi bu durumda gösterdiniz.
Yanlış yapmışım özür dilerim demek çok kolay.
:D:D:D
Ne yanlışı yahu, ben önceden muhtemelen bin kez GS yazmışımdır zaten bu konuda gizleyecek bişeyim yok ki. :D Bunun da bilincindeyim. Ama o mesajı telefondan yazdım yine de :asd2:

2015-genel-secimleri-chp-ali-taran-%281%29.png

Üst Alt