Taraflı Basındaki En Objektif Adam - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Taraflı Basındaki En Objektif Adam

Kemal Belgin. Senelerdir bu adamın yorumlarını beğenirim ve gelecekle ilgili söylediklerinin hepsi çıkıyor. Adam medyum değil doğru haber yapıyor çünkü.

Dun yilmaz ozdili kastederek serefsiz utanmaz dedikten sonra (yilmaz ozdilin olimpiyatla ilgili yazisindan dolayi) ne kadar yalaka ve yalamaci oldugunu kanitladi.

LG-P920 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Dun yilmaz ozdili kastederek serefsiz utanmaz dedikten sonra (yilmaz ozdilin olimpiyatla ilgili yazisindan dolayi) ne kadar yalaka ve yalamaci oldugunu kanitladi.

LG-P920 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sportif görüş haricinde hiç bir fikrim uymuyor Kemal Belgin'le... Adamın siyasi görüşüyle sportif yazılarını ayırmayı bilmek gerek :) Kişisel görüş farklı ise çok daha farklı bişey.

Sportif görüş haricinde hiç bir fikrim uymuyor Kemal Belgin'le... Adamın siyasi görüşüyle sportif yazılarını ayırmayı bilmek gerek :) Kişisel görüş farklı ise çok daha farklı bişey.

haklısın ama bir gazetecinin bir başka gazeteci hakkında bu tarz konuşması mesleğe yapılmış büyük terbiyesizlik

sonuçta ikisi de fikirlerini beyan ediyor

fenerli olmasına rağmen fenere sallaması felan hoşuma gidiyordu ama artık benim için bir bunak

mesela hıncal da bunak fikirleri saçmaca felan ama adamın gazetecilik kültürü bunun çok ötesinde

neyse uzattım k.b.

Mehmet Demirkol direk söyledi Fenerbahçeli olduğunu,kimseden de saklamıyor.

Adamın fikirleri hoşunuza gitmedi mi ''bozdu'' diyip geçiyorsunuz :D

haklısın ama bir gazetecinin bir başka gazeteci hakkında bu tarz konuşması mesleğe yapılmış büyük terbiyesizlik

sonuçta ikisi de fikirlerini beyan ediyor

fenerli olmasına rağmen fenere sallaması felan hoşuma gidiyordu ama artık benim için bir bunak

mesela hıncal da bunak fikirleri saçmaca felan ama adamın gazetecilik kültürü bunun çok ötesinde

neyse uzattım k.b.

Siyasi konularda bu gibi kişilere her türlü giydiriyorum ama doğrusunu söylemek gerekirse spor alanında söylediklerini yıllardır takip ederim. Adam Ali Şen ve sonrasında gelen bütün yöneticilerin hışmına uğrayarak her yerden kovuldu ve dinci kanallarda dolaşmaya başladı.. Hal böyle olunca kendi görüşüne yakın siyasi fikirlerini de arada savrukça yazıyor. Siyasi konularda söylediklerinin hiç birisine katılmayı bırak ağzıma geleni de söylüyorum. Ama şike konusundan tut, sportif anlayışın nasıl olması gerektiğine kadar yazdıklarınında kelimesi kelimesinede katılıyorum. Adam Fenerbahçeli olmasına rağmen de Galatasaray'ın Türkiye'nin en büyük ve en başarılı takım olduğunu söyleyecek kadar da(sportif anlamda) erdemli. Aynı oranda kendi siyasi fikirlerini paylaştığı siyasilere de bunun kadar giydiren başka birini de görmedim(MAA'ya basın toplantısında sorduğu soruyu dün gibi hatırlıyorum). Mesela Londra Olimpiyatları için yazdığı yazılarlarla iktidara ve yandaşlarına felaket şekilde giydiriyordu, keza şike konularında, dopingle ilgili yazıları bence okunmaya değer. Zaten dış dünyada spor yazarı olarak kaale alınan tek yazar belkide... Bilirsiniz, spor yazarları içinde ayar veren yazar olarak bilinir ve hiç kimse kendisine bulaşamaz.

Açık söylemek gerekirse siyasi olarak kendime yakın hissettiğim hiç bir yazardan bu adamın yazdıkları kadar keyif almıyorum. Burada da tam tersi, siyasi olarak tamamiyle katıldığım yazarların sportif yazılarıda maalesef bana kaypakça geliyor(hatta hemen hemen hepsi şike konusu için "Fenerbahçe'yi RTE ve cemaat elegeçirmek için" safsatalarıyla yazılarını süslüyor). Evet söylediğin yaş dolayısıyla 10-15 sene önceki performansı yok ama yine de bu adamın sporla ilgili yazılarını zevkle takip ederim.

Hepsi aynı, bi aralar Demirkol iyi derdim oda zaman zaman saçmalıyor.

Adamlarin işi bu işinden olmak istemiyor ve insanların duymak istedikleri şeylere göre hareket ediyor hepsi zaman zaman

Üst Alt