Taraflı Basındaki En Objektif Adam - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Taraflı Basındaki En Objektif Adam

Valla o yorumları fenerli yapamaz nerden duydun bunu ?

Küçük bir araştırma yaparsan internette bulabilirsin , ayrıca kendiside dile getirdi sanırım Galatasaray Lisesinden mezun olduğu halde Fenerbahçe'yi tuttuğunu. :encouragement:

edit : Ayrıca geçen seneki Benfica maçının öncesinde ve devre arasında hiç görmediğim kadar heyecanlıydı. :wink-new:

Demirkol bozdu eskiden iyiydi. Bence Ali Ece - Bilgin Gökberk - Sergen Yalçın - Metin Tekin. Bu saydıklarımın da ara ara saçma sapan yorumları oluyor zaten söylediklerinin hepsinin doğru olmasının imkanı yok ama genele bakıldığı zaman en iyileri bu.

Demirkol abi yha. :drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk:

Herhalde ilk yazdigimda Ali Ece ve M.Demirkol demistim. Fikrimi sabitlestirdim, Kaya Cilingiroglu'nu da ekliyorum listeme.

evet objektif fakat konu bjk ye gelince acayip kaptırıyor kendini mesela yeni aldıkları sol bek kendi takımında ilk 11 de oynayamazken adamı bir anlattı sanırsın asly cole aldılar

Diorum ya gönül adamı. İş kendi takımına gelince olaya romantizm katıyor tabi. Önemli olan diğer takımlara ve türk futboluna olan yaklaşımları bu da bu adam da oldukça olumlu. Baksana telegol e beyaz futbola tek konu var fatih terim. Ulan 2 gün sonra ölüm kalım maçı var ne olursa olsun şu programların konuştuğun konulara bak. Daha dün hoca basın toplantısında neler demişti..

fenerbahce-eski-yoneticisi-omer-cavusoglu-nun-2446006_2022_o.jpg
fenerbahce-eski-yoneticisi-omer-cavusoglu-nun-2446006_2022_o.jpg

Üst Alt