Taraflı Basındaki En Objektif Adam - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Taraflı Basındaki En Objektif Adam

Cevap: Taraflı Basındaki en Objektif Adam

açıkcası takip ettiklerim içerisinde en objektif 2 kişi var bana göre.Ali Ece ve Kaya Çilingiroğlu.hafta sonları Kaya'yı dinlerim adam en azından inandığı şeyi söylemeye çalışıyor.mümkün olduğunca fener,beşiktaş,Galatasaray ayrımı yapmamaya çalışıyor.tabi ki zaman zaman hatalı konuşmaları oluyor (bize göre tabi) ama adam bunu inandığı için söylüyorum diğerleri gibi eyyam yapmak yada birine yaranmak için değil.

Ynt: Taraflı Basındaki en Objektif Adam

bu adamları birkaç kere izleyenler objektif olduklarını sanıyor ama uzun süreden beri takip edenler nasıl sinsigiller familyasından olduğunu bilirler.

mesela uğur melekede artık dark side a geçti, bunuda not olarak ekleyelim

Aynen ugur meleke tarafsiz dedigim yorumlarida super dedigim adam di ama malesef kendisini kaybettik.duzene dayanamadi yenildi.

GT-I9000 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

bu adamları birkaç kere izleyenler objektif olduklarını sanıyor ama uzun süreden beri takip edenler nasıl sinsigiller familyasından olduğunu bilirler.

Eyv, bu konuya dikkat çekmeniz iyi oldu. İyi gibi gözüküp sonunda paranın tadını alınca değişen insanlardan biri bu adam. Eleştirdiği düzenin adamı oldu, olacak.

Ali Ece abi, bu adamı gerçekten beğeniyorum.

Mehmet Demirkol ise yanında bulunan Fuat Akdağ mıydı neydi onun zehirini almamaya çalışıyor, nereye kadar bakalım.

Aynen o adamı da çok severdim ama onda da anormal değişiklikler oldu, dediğin gibi bu adamları düzenli olarak takip edenler değişimi çok daha net görebiliyorlar

Türkiye' de Objektif insan hemen hemen hiç bir alanda bulamazsın ama en beğendiğim M.Demirkol

Hiçbiri tam olarak objektif değil. Katılmadığım yorumları da olsa da, kendini dinlettiren spor yorumcuları diyelim.

Ali Ece, Mehmet Demirkol, Uğur Meleke, Önder Özen, Metin Tekin.

Bu arada başlıkta şekip hazar demiştim adam kovuldu ya ona yanarım :eek:

AW: Taraflı Basındaki en Objektif Adam

Ali Eceyi cok begenirim. Adama uyuz olsam bile Kaya Cilingiroglu da hep tarafsiz yorun yapmaya caba gösterir.And the oscar goes Tore M.Demirkol.

Gesendet von meinem GT-I9001 mit Tapatalk 2

Benim de en objektif bulduğum Kaya Çilingiroğlu.. Yeri gelince bizi yeri gelince kuşları eleştiriyor ve de haklı olarak... Tabi Ali Ece de var ama o çok temiz etliye sütlüye bulaşmıyor analiz edip duruyor..

sergen çok açıksözlü. bazen söylemleri kızdırıyor ama art niyet yok. düşündüğünü söylüyor. bilgin gökberki izlemek ara sıra can sıkıyor ama yine aynı şekilde taraf olmadan konuşuyor.

Herzaman olmasada hıncal uluç derim ben.Tamam ara sıra Galatasaray'a sallıyor ama Fenerbahçeye salladığı zamanda deprem etkisi yaratıyor :))

Bu alemde tarafsız diye birşey yok hepsi ya bjkli ya fbli açık açık anlaşılıyor . Ben Levent Tüzemen diyorum .

Fikrine saygım var ama bence görüp görebileceğimiz en mal yorumcudur .. Tek amacı sansayon yaratıp dikkat çekmek

Haklısın öyle bir yapısıda var ama federasyon ve hakemler fenerbahçeyi kayırıyor diyebilecek kadarda cesur.Aziz yıldırım'dan korkan bir federasyon var,hakemler aziz yıldırımdan çekiniyor gibi yorumlar hep hincal uluç yapmıştır.

Üst Alt