Taraflı Basındaki En Objektif Adam - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Taraflı Basındaki En Objektif Adam

Cevap: Taraflı Basındaki En Objektif Adam

foruma geldiğimden beri ne hakan baltalığım kaldı ne şekip hazarlığım :D :D şaka bi yana şekip abi iyidir mehmet demirkoluda çok severim ama gürcan bilgiç selçuk inan gs ye çay içmeye bile gelmez dedikten sonra tarafını çok net belli etti

[video=youtube;1T8lzpkmmGc]https://www.youtube.com/watch?v=1T8lzpkmmGc[/video]

Güzel çay demlemiş Selçuk.

mehmet demirkol ve uğur meleke

tarafsızlığı geçtim bunlar bize bilmediğimiz bişeyler söyleyebilen adamlar

diğerleri tarafsız olsa bile bildiğimiz fikirleri ya da saçma sapan fikirleri söylüyolar

Metin Tekin, Mehmet Demirkol, Uğur Meleke, Cem Dizdar, Rahmetli Vedat Okyar ve Kankası Sanlı kaptan. Kemal Belgin, Zeki Çol, Turgay Şeren falan aklıma ilk gelenler.

Edit: Bir de NTVspor da yeni bir yorumcu çıktı. Beyaz saçlı falan. Adını bilmiyorum ama çok beğendim ben adamın yorumlarını.

Uğur Meleke, Bilgin Gökberk(bu adamı niye Sergen'le otutturup program yaptırırlar anlamam, mümkünse moderatör dışında tek çıksın.)

Edit:Hıncal Uluç'u unutmuşum:p

Metin Tekin, Mehmet Demirkol, Uğur Meleke, Cem Dizdar, Rahmetli Vedat Okyar ve Kankası Sanlı kaptan. Kemal Belgin, Zeki Çol, Turgay Şeren falan aklıma ilk gelenler.

Edit: Bir de NTVspor da yeni bir yorumcu çıktı. Beyaz saçlı falan. Adını bilmiyorum ama çok beğendim ben adamın yorumlarını.

Dediğin kişi Önder Özen.Kendisi fanatik fenerlidir ve bildiğim kadarı ile Aragones'in yardımcısıydı.Ama Önder Özen nadir fevri olmayan fenerlilerdendir.Ayrıca yıllarca duyduğumuz 4-4-2 4-4-3 bloklar arası uyum gibi kalıpları aşıp farklı şeyler söyleyip ufkumuzu açan yorumcu. Bu kadar vasat teknik adam varken bu adam en azından nasıl td yadımcılığı işi bulamaz anlamadım.Zamanında Gençlerbirliğindeyken Fatih Terim'e itafen ben o adama çiçek filan vermem deyip ona verilen çiçekleri Fatih Hoca'ya sunmamıştır.Bunu kendisi geçenlerde dedi ve o zamanlar önyagısının olduğunu ve Fatih Hocayı tanıdıktan sonra hata yaptığını anladığını söyledi.

AW: Taraflı Basındaki En Objektif Adam

Mehmet Demirkol, Uğur Melek, Kemal Belgin.

Benim takip ettiğim üç kişi.

Yeterde artarda.

Sergenmiş, Ridvanmış, Çakarmış, Ermanmış hepsi şovmen yanlış mesleği seçmişler.

Send from my HTC OneX using Tapatalk 2

kesinlikle mehmet demirkol ve ugur meleke.

ayrica sergen'in yorumlarinida beyenirim dogrusu.

Sadece Mehmet Demirkol. Birde Engin Kehale'yi dinlemeyi seviyorum ama genelde Premier ligde takıldığı için fazla göze batmıyor.

Ömer Çavuşoğlu

Ercan Saatçi

Selçuk Yula

Selim Soydan

Rıdvan Dilmen

Lube Ayar

Bedri Baykam

Bunlar militan gibi bize saldırır sadece. Şikecilerin yalağı olarak geçinirler medyada bizi böyle savunan 1 kişi yok en fazla objektif diyebileceğimiz kişiler var görün medyanın halini.

Cevap: AW: Taraflı Basındaki En Objektif Adam

Mehmet Demirkol, Uğur Melek, Kemal Belgin.

Benim takip ettiğim üç kişi.

Yeterde artarda.

Sergenmiş, Ridvanmış, Çakarmış, Ermanmış hepsi şovmen yanlış mesleği seçmişler.

Send from my HTC OneX using Tapatalk 2

Abi Sergen'in ne kötülüğünü gördünüz.Tamam adam şike mevzularına girmiyor ama ne eyyam yaptığını ne de adam kayırdığını gördüm.Beğenirsin beğenmessim ama kesinlikle farklı bi tarzı var.

Bugün Mehmet Demirkol'un yöneticilerin kamuoyu oluşturmasına verdiği örnek;

Mehmet D. : Mesela Aziz Yıldırım bu dava şike davası değildir dedi.Yaa nasıl değil şike davası işte, ama kamuoyu oluşturmayı başardı.

Bu adam bence fenerliyim dese de ciddi bi Gs hayranı.Küçükken bi hata yapmış sonra döneklik olmasın diye dönememiş.:)

İroni yapıan mesajlardaki kişilerin % 90 ı Netevespor da çalışıyor. O yüzden netevespor herkese yeter.:mad:

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Üst Alt