Taraflı Basındaki En Objektif Adam - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Taraflı Basındaki En Objektif Adam

Cevap: Taraflı Basındaki En Objektif Adam

Kaya ÇİLİNGİROĞLU, Turkiye nin 1 numarali adamidir

bende garip bir şekilde kayanın tam yerinde Galatasaray için olumlu yorumlar yapmasını hayretle izliyorum.

adam çok objektif hep güzel yorumlar çıkarıyor. neresinden tutsan elinde kalan fenerde her programda rezil rüsva oluyor fakat çirkef yorumcuları olayı kıyısından köşesinden döndürmeye çalışıyor.

Cevap: Taraflı Basındaki en Objektif Adam

Mehmet Demirkol diyorum ama bugün pek bi içine kapanık kendisi.Hiç fener yönetimini eleştirmiyor.Yanlış bir konuşma yapmadı ama kimsede dün yapılan basın toplantısının üzerine gitmiyor.Sanırım hafta sonu programlarını bekleyeceğiz.Bu arada herkeze selamlar.2010'DA üye oldum buraya 2013'te ilk mesajımı yazdım:D Bundan sonra yazmaya karar verdim herkeze saygı ve sevgilerimle...

Mehmet Demirkol değil tabiki kendisi bu aralar fener fanı olduğunu çok belli etmeye başladı. Bence Kemal Belgin.

Demirkol'un Aziz Başkan'ı övmesinden gına gelmişti, kendisi çok tarafsız gerçekten..

Mehmet Demirkol değil tabiki kendisi bu aralar fener fanı olduğunu çok belli etmeye başladı. Bence Kemal Belgin.

Kemal Belgin'i ben de severim ama kendisi sadece fenerbahçeyi eleştirmekle eşleşmiş birisi.Bizim de bjk'nin de yanlışları oluyor hiç çıkıp eleştirdiğini görmedim.Bu bizim çok hoşumuza gidiyor ama objektifliği konusunda şüpheler yaratıyor bence

mehmet demirkol'u bende cok severdim ama tarafını yavas yavas son dönemde belli etmeye basladı..

yok bence

kime neye göre objektif adamların söyledikleri kendi düşüncemizle örtüşüyorsa objektif örtüşmüyosa değil diye değerlendiriliyo genelde.

bence objektif olan yok objektif gibi göünmeye çalışanlar var. mesela rıdvana sorsanız objektiftir. fb yenilince pancar gibi fb mesela bizi yendiğinde sürekli gülüyo

En tarafsız adam Kemal Belgin.

kemal-belgin-17-031.jpg

Aynen bende Kemal Belgin diyorum... Adam doğruları söylediği için kovulmadığı yer kalmadı. Ama adam bildiklerini söylemekten vaz geçmedi.

Uğur Meleke

Ali Ece

Mehmet Demirkol

Bülent Timurlenk

Sergen Yalçın (Konuşma tarzını, dobralığını ve mizahını seviyorum)

Kaya Çilingiroğlu (Genelde doğru şeyler söyler)

Mehmet Demirkol, Uğur Meleke, Ali Ece, Bilgin Gökberk. Hatta az düşünmedim bu isimler birlikte spor programı yapsalar ne hoş olurdu diye.

mehmet demirkol diyenler bugün spor servisi programını izlesin.sahibinin sesi satılmışın tekidir kendisi:mad:

mehmet demirkol diyenler bugün spor servisi programını izlesin.sahibinin sesi satılmışın tekidir kendisi:mad:

Bozdu zaten kendisini.E adam da ne yapsın, ne zaman fenerin alehine bişey diyecek olsa hemen Fuat Akdağ sesini yükselterek başka konuya geçer.

Zaten baktı bunları konuşamayacağız bu kanalda, iyice taktiğe verdi kendisini:eek:

Demirkol'un son 2 gündür yarattığı feryat figan artık kabak tadı vermeye başladı..Bana fazla yapmacık geliyor ne yalan söyleyim. Bi bağırışlar bi çağırışlar..Ayrıca bugün Meireles'in yaptığı açıklamalara karşı ne kadar da ılımlıydı öyle! Adam göz göre göre tombala çekmiş, ardından şaka gibi savunma yapıyor, pek objektif Mehmet beyimiz de mırın kırın ediyor..İşine geldi mi laf sokmayı biliyorsun, koysana ona da postayı! Yoksa emir mi geldi yukarıdan? Valla kime objektif desek sırtımızdan vuruyor arkadaş, kimseye güvenim kalmadı artık..

Mehmet Demirkol Ntvspor içinde şu anda tartışmasız 1 numaradır.Biraz da Galatasaray lisesi mezunu Fenerbahçeli olması da iki tarafa da farklı bakmasını sağlıyor diye düşünüyorum.Onun yanında romantiklerden en beğendiğim Uğur Meleke ve Ali Ece dir. İskender Baydar'ın da yazılarını severek okuyorum :D

Sergen Yalçın :b5:

[video=youtube;Cgh-6fwoREA]https://www.youtube.com/watch?v=Cgh-6fwoREA[/video]

+Sergen.

Mustafa Doğanda fena degil.

Bu arada Ali Ece neden hep bere takiyor, bilen var mi? Adam yazin sicak aylarinda bile bere takiyor O bere, radikal yazari sapka. Sapka ve beresiz hic görmedim adamlari.

Hagi iyi futbolcunun iyi teknik direktör olamayacağının kanıtıydı, sergen de iyi yorumcu olamayacağının. hiçbir zaman oyunda neyin yanlış gittiği ile ilgili yorum yapmaz, oyuncularla ilgili yorum yapar. zaten bir isveç-rusya maçı yorumu vardır ki Allah'lık..

Demirkol'un son 2 gündür yarattığı feryat figan artık kabak tadı vermeye başladı..Bana fazla yapmacık geliyor ne yalan söyleyim. Bi bağırışlar bi çağırışlar..Ayrıca bugün Meireles'in yaptığı açıklamalara karşı ne kadar da ılımlıydı öyle! Adam göz göre göre tombala çekmiş, ardından şaka gibi savunma yapıyor, pek objektif Mehmet beyimiz de mırın kırın ediyor..İşine geldi mi laf sokmayı biliyorsun, koysana ona da postayı! Yoksa emir mi geldi yukarıdan? Valla kime objektif desek sırtımızdan vuruyor arkadaş, kimseye güvenim kalmadı artık..

bu adamları birkaç kere izleyenler objektif olduklarını sanıyor ama uzun süreden beri takip edenler nasıl sinsigiller familyasından olduğunu bilirler.

mesela uğur melekede artık dark side a geçti, bunuda not olarak ekleyelim

Üst Alt