tarık çamdal'ın şampiyonluk kutlamalarında ıslıklanması | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

tarık çamdal'ın şampiyonluk kutlamalarında ıslıklanması

Koray kutlamaya katilmadi.Bu haydut kutlamalara katilip tadimizi kacirmak zorunda miydi?Zaten bu sezon tek mac yapmamis biri

Haketti daha çok ıslıklanması lazımdı haketmediği maaş alıyor yatarak ,beğenmiyorsa gitsin

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Koray kutlamaya katilmadi.Bu haydut kutlamalara katilip tadimizi kacirmak zorunda miydi?Zaten bu sezon tek mac yapmamis biri

Sen yazınca farkettim, evet Koray katılmadı.. Aslında az da olsa süre aldı ve sampiyonluga katkı yaptı.. Neden katılmadı acaba??

Bu yattığı yerden milyonları götüren asalak futbolcu bozuntusunun yuzsuzluğune ne demeli.. Değil alkış, Adam her turlu protestoyu hakediyor..

Peki bu adam 1.3 aliyor diye yuhalaniyor da , bu 2 dk sure almamasi gereken adami "yabanci sayisi" diyerek 4,750 milyon euro ya alan baskan veya o donemki teknik direktor (mancini miydi) nasil el uzerine tutulabiliyor

Bugunun parasiyla bonservisine 25 milyon odenmis . Alacagi toplam sozlesme ucreti de bir o kadar

Peki bu adam 1.3 aliyor diye yuhalaniyor da , bu 2 dk sure almamasi gereken adami "yabanci sayisi" diyerek 4,750 milyon euro ya alan baskan veya o donemki teknik direktor (mancini miydi) nasil el uzerine tutulabiliyor

Bugunun parasiyla bonservisine 25 milyon odenmis . Alacagi toplam sozlesme ucreti de bir o kadar
Mancini değil taraftar aldırdı tarik ı.
Aslında fena oynamıyordu. Hata değildi tek kusurlu düzgün pazarlık yapmayan yönetim. Hadi bonservisi uçuk kaçırdın ömürlük sözleşme Niye?
Evet bizi çıldırtmak için.

ASUS_Z00ED cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bonservisi 1,5 milyon , kendisi de 750 bin alsa 2 senelik sozlesme ile

Bu kez de 12 degil 3 milyon sokaga atilmis olacakti . Yani az para alinca az zarar etmis olacaktik da , sportif anlamda hic bir fayda elde edilememis adami bastan neden aldik onu sorgulayan yok

Mancini değil taraftar aldırdı tarik ı.
Aslında fena oynamıyordu. Hata değildi tek kusurlu düzgün pazarlık yapmayan yönetim. Hadi bonservisi uçuk kaçırdın ömürlük sözleşme Niye?
Evet bizi çıldırtmak için.

ASUS_Z00ED cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu adamın transferini dün gibi hatırlıyorum.. Eskişehirde oynarken de hiçbir özelliği olmayan, düz, çalışkan (pırpır tabir edilen tipte) bir oyuncuydu.. 0 asist, 0 gol istatistiği vardı.. Forumda bazı arkadaşlar Tarık için methiyeler yazarken ben alınmasın, cok hatalı , yanlış transfer olur dedim..

Tabii ki yonetim yaptı transferi.. Taraftar transfer yapmaz.. Bizim görüş ve önerilerimizle transferler yapılsa bugunkunden çok daha iyi bir takımımız olurdu, buna inanıyorum.. İş bilmez , takımın menfaatini değil, kendini düşünen yöneticiler ve teknik adamlar yuzunden maalesef kulup borc batagına girdi.. Tarık gibi asalak, yüzsüz adamları hala bu takımda görmek zorunda kaldık..

ıslıklamak yerine hiç tezahürat yapmamak mantıklı olurdu.

sonrasında 2-3 kere tarık çamdal diye bağırıp alkışlamaları da garip oldu o olaydan sonra.

Seyircilerin de cok iskaladigi oyuncu tercihi oldu . Lato mesela . Boyle mi bekleniyordu , veya daha bariz ornek

Van persie yi sadece fb degil bizimkiler de imrenerek izledi transferi esnasinda

Adam neredeyse amator takimlara dusecek halde su an

Üst Alt