tarık çamdal'ın şampiyonluk kutlamalarında ıslıklanması - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

tarık çamdal'ın şampiyonluk kutlamalarında ıslıklanması

Adam maçta oynamadığı için mecburen burada ıslıklanmış. Bazı oyuncular vardır sadece kötü performans gösterir, örneğin Lato.

Ancak bu adam 4 senedir kariyerini de riske atmak pahasına maaşının üstüne yatıyor. Eğer sadece kötü performans yüzünden olsa sonuna kadar ıslıklanmasın diyenlere katılırdım ama bunun durumu farklı.

Oynatmazsan teklif de gelmez . Teknik ekiplere de kabahat buluyorum . Ne kadar komisyon da donse etse sifir yetenek bir adam GS ye alinmaz

Demek ki bazi seyler gorulmus de alinmis

Ben yetkili olsam Tarık'ı sampiyonluk kutlamasına davet etmezdim..

Adamın gram katkısı yok.. Takıma ve taraftara negatij enerji veren biri.. Ve yanılmıyorsam kadro dışıydı.. Paf takımla antreman yapıyordu..

Boyle birini kutlama törenine kim cagırdıysa ona iyi dileklerimi !!!! yolluyorum..

Gerçekten üzücü.. Oraya çıkıp ıslıklanmak hayat boyu bir yara verir adama, keşke böyle olmasaydı..
Gel gelelim hem oynamayacağını bile bile para için takımdan gitmeyip klübü zora sokan kendisine taraftardan böyle bir anlamlı gecede cevap, hem de takımda olan ya da ilerde bu durumu yaşatabilecek çöp kutularına da güzel bir emsal olmuştur inşallah...

Bence yanlış yaptı taraftar ki daha sonra gönlünü aldılar. Bu adamın bir suçu yok bu adama o sözleşmeyi yapanlar ve yabancı kuralını 5'e düşürüp yaptırmaya mecbur bırakanlar suçlu aslında ben yönetimi bile suçlamıyorum Tarık Camdal o dönem alınabilecek en iyi Türk sağ bekti biz almasak Beşiktaş alacaktı. Bu adamı ıslıklayanların alayı aynı şartlarda Tarık Camdal'ın yaptıklarının birebir aynısını yaparlardı. Biz futbolcu olsak ve bize bu maaşı verseler yok olmaz ben bu maaşı hakedecek topcu değilim daha az verin mi diyecektik.

O yukaridaki yazilan doviz alis kuru iptal donemin kuru neyse o olsu niye dursun denen aptal yuzunden.
Tarik transferine de suclu aramaya gerek yok donemin sartlari bunu gerektiriyordu algi kasmaya gerek yok. Su an hangi turk oyuncuya dokunsan 5ten aciyorlarsa yarin sinir gelse yine 3 katina cikacak.

Ha illa suclu arayacagim derseniz futbolu yoneten koca kafali bir herif var ondan baslayabilirsiniz. Uzerine ipini tutan biri var ona da cikabilirsiniz.

ben ıslıklanmasını doğru bulmadım açıkçası.

eray falan gibi karaktersiz şopar değil en azından.
eray mesela neden ıslıklanmadı bilmiyorum.

bu güzel ortama yakışmadı ama koray gibi çıkmayabilirdi belki.

latovlevicinin az da olsa emeği var , ıslıklanmaması güzeldi.

Hak etmeden Galatasarayın kasasından 1 kuruş bile çıkartan her adam ıslıklansın,gariban taraftarın yövmesi bu gibi zararlılara gitmesi çok üzücü,ibra etmicen sebeb olan başkanları olacak bitecek.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Peki bu adam 1.3 aliyor diye yuhalaniyor da , bu 2 dk sure almamasi gereken adami "yabanci sayisi" diyerek 4,750 milyon euro ya alan baskan veya o donemki teknik direktor (mancini miydi) nasil el uzerine tutulabiliyor

Bugunun parasiyla bonservisine 25 milyon odenmis . Alacagi toplam sozlesme ucreti de bir o kadar
Mancini değil taraftar aldırdı tarik ı.
Aslında fena oynamıyordu. Hata değildi tek kusurlu düzgün pazarlık yapmayan yönetim. Hadi bonservisi uçuk kaçırdın ömürlük sözleşme Niye?
Evet bizi çıldırtmak için.

ASUS_Z00ED cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Prandelli döneminde alındı. Taraftar falan aldırmadı Tarık'ı ne alaka?

Bizden önce Milli takıma seçmişti Terim bir kaç kez zaten, çok leş bir adam değildi ve malum 5 yabancı sınırı vardı.

Bence yanlış yaptı taraftar ki daha sonra gönlünü aldılar. Bu adamın bir suçu yok bu adama o sözleşmeyi yapanlar ve yabancı kuralını 5'e düşürüp yaptırmaya mecbur bırakanlar suçlu aslında ben yönetimi bile suçlamıyorum Tarık Camdal o dönem alınabilecek en iyi Türk sağ bekti biz almasak Beşiktaş alacaktı. Bu adamı ıslıklayanların alayı aynı şartlarda Tarık Camdal'ın yaptıklarının birebir aynısını yaparlardı. Biz futbolcu olsak ve bize bu maaşı verseler yok olmaz ben bu maaşı hakedecek topcu değilim daha az verin mi diyecektik.

Nasıl suçu yok, zerre çabaladığını görmedik oynadığında. Çok büyük potansiyel değildi ama berbat, yeteneksiz bir herif de değildi, 2. ligde Eskişehir'e gitti orada bile tutunamadı, başka takıma gidip oynamaya dahi çalışmadı.

Parasını alıp yattı, saygıyı falan haketmiyor bu şartlarda.

Prandelli döneminde alındı. Taraftar falan aldırmadı Tarık'ı ne alaka?

Bizden önce Milli takıma seçmişti Terim bir kaç kez zaten, çok leş bir adam değildi ve malum 5 yabancı sınırı vardı.
isteniliyordu o zaman için yabancı sınırının etkisi vardır ama olumsuz yorum görmemiştim. sabri yeteneksizine karşı içimizde olusan nefretin de katkısı var.
sağ bek olsun camurdan olsun dedik camur cıktı herif.

Bugun seyirci bir adamda israrci olsa ve alinip iyi ciksa hemen gerine gerine konusmasini biliriz

Fakat ayni sekilde onerdigimiz alin dedigimiz adam bir dk bile oynayamayinca burnumuzdan kil aldirmayip "yoneticiler bilecek onun icin oradalar" demeyi biliyoruz anca

Adil degil . Ben pek hatirlamiyorum ama bu adam istendiyse , ben istediysem ben , kim istediyse antrenorunden seyircisine yonetimine dek bu paranin buhar olmasinda az cok kabahati vardir

Ayrica yabanci kisitlamasi var diye hic bir macta oynayamayacak kalibrede adam almak , veya selcuk gibilere 5 er senelik sozlesme yapmak mi gerekiyor

Ben orn unal aysalin bir cok seyini elestirirken bir cok noktada da basarili ve vizyoner bulmusumdur , ama aysal tarafinda olanlardan bir kere olsun selcukla 5 sene 3 milyondan sozlesme yapilmaz elestirisini okumadim . "Ama yabanci sayisi..." diye giden cumleler okudum ..

Bugun kalamista oranin sagini solunu toparlasin diye gorevlendirilen adam ayda 27 bin lira maasla gorevlendirilmis durumda . Cengiz yonetimi isine son verdi ama bu sadece tek bir ornek

Sadece oyunculara degil , calisanlara verilen paralar resmen astronomik gecmis yonetimlerce

Sıkıntı yetenekleri değil ki herif mal gibi yatıyor bakın Donk 6 ay as takımla antrenman yapmadı halini görüyorsunuz bu aptal yatmayı seçti. Bizle sözleşmesi bitince futbolu bırakır muhtemelen

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt