Tayfur Bingöl: "Top toplayıcı kardeşimize eğitim verilmesi gerekiyor" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tayfur Bingöl: "Top toplayıcı kardeşimize eğitim verilmesi gerekiyor"

O cocuk sana kufur etse sen milyonlarin izledigi bir macta bir cocugu itemezsin bu karakter meselesidir bu egitim meselesidir

Hic bir mac bir cocuktan onemli degil bu hareketi benim takimimdan bir oyuncu yapsa yerin dibine sokarim sorun varsa git 4.hakemle konus allahin krosu

ulan sen benim cocuklarımdan mert efe batmaza nasıl saldırsın deyyuz?o cocuk milli takıma da yukseldi son dönemde.berat luşla mert efe batmaz 2007 jenerasyonun en yeteneklilerinden.fatih hoca bile ilgilendi o çocukla

1667765442211.png

Rahmetli babamın böyle bir anısı var. Aynı zamanda bulunduğumuz il itibariyle de Altay'lı idi benim babam. Her maça banko giderdi. Çocukken top toplayıcılık yaptığı bir maçta önde olunca vermiyor falan, baya uğraştırıyor son dakikalarda, topçu da itip kakınca kırmızı yiyor. Maç da öyle bitmiş zaten. Karşı takımı unuttum şimdi, yalan demiş olmayayım. Yani demem o ki senin de kırmızı yemen gerekiyordu normal şartlarda. Çocuk aklıyla insanın armasını tuttuğu ekibe çalışması kadar doğal bir şey yok. Bizimkiler hatta jk-ts maçında Uğurcan'a yapılanı da bulmuş. Hiç farkı yok tepki dışında. Çocukla yenişecek kadar hasta ruhlu olmayın diyorum özetle. Bu gözümde hastalık...

Nihat Kahveci gerekeni demiş zaten.

Üst Alt