GSC Scout - # Taylan Antalyalı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Taylan Antalyalı

Herkes Salih Salih diyor da Salih kim yahu ne zaman büyük topçu olmuş..UEFA'nın sitesine çıktı 2-3 gol attı diye hemen büyük topçu mu olacak..Ona bakarsak Bekir İrtegün de UEFA tarafından en iyi 6 defans arasına seçilmiş...:D Komik olmayın Salih daha bir nane değil geçen yıl Emre Çolak'ı da Bayern Münih izliyordu şimdi Anadolu kulüpleri bile burun kııvırır...

Cevap: #Taylan Antalyalı

Vücutlarını geliştirmemek için yatıyorlar herhalde..

iyide cocuk daha 18 yasinda yeni girmis. xherdan shakiri örnegi var mesela. oda 18 yasinda belkide daha cifizdi. sonra 19-20 yasindan itibaren birden rambo oldu. bizim türk oyuncularda ama malesef fizik konusunda tembeler. gym yapmalari lazim hergün en azindan 30-45 dk extra olarak.

Herkes Salih Salih diyor da Salih kim yahu ne zaman büyük topçu olmuş..UEFA'nın sitesine çıktı 2-3 gol attı diye hemen büyük topçu mu olacak..Ona bakarsak Bekir İrtegün de UEFA tarafından en iyi 6 defans arasına seçilmiş...:D Komik olmayın Salih daha bir nane değil geçen yıl Emre Çolak'ı da Bayern Münih izliyordu şimdi Anadolu kulüpleri bile burun kııvırır...

salih ucan i cok fazla abartiyoruz zaten ama buda Türkiyenin genelinde var. ama milletimize kizmiyorum cünkü aciz resmen ac. öyle genc oyunculara ac ülkemiz hemen cisiriyoruz. salih in kumasi iyi yalan yok ama bir cokda eksigi var. lazio macinda en basiti girdikden sonra en az 5 pas hatasi yapti kritik onu gören yok konusan yok.

Cevap: #Taylan Antalyalı

iyide cocuk daha 18 yasinda yeni girmis. xherdan shakiri örnegi var mesela. oda 18 yasinda belkide daha cifizdi. sonra 19-20 yasindan itibaren birden rambo oldu. bizim türk oyuncularda ama malesef fizik konusunda tembeler. gym yapmalari lazim hergün en azindan 30-45 dk extra olarak.

Shakiri mi ?

topelement.jpg

Bu kaslar anasının karnından doğduğunda olmadı, sonradan geliştirdi çalışarak..

Aynen Salih uçanı şişirmeye hiç gerek yok, 2gol attı 2 isabetli pası var diye hemen verdiniz gazı..O velette numara yok ben size diyim :D :D :D

salih ucan i cok fazla abartiyoruz zaten ama buda Türkiyenin genelinde var. ama milletimize kizmiyorum cünkü aciz resmen ac. öyle genc oyunculara ac ülkemiz hemen cisiriyoruz. salih in kumasi iyi yalan yok ama bir cokda eksigi var. lazio macinda en basiti girdikden sonra en az 5 pas hatasi yapti kritik onu gören yok konusan yok.

Salih golleri dışında kayboluyor... Kaç maçtır izliyorum öyle ahım şahım bir yanı yok... Sadece Cristina,Meyveleş ,Topalın aksine topu dikine oynamaya çalışıyor kuşlar da bunu inanılmaz meziyet sanıyor... Salih 'in daha 40 fırın ekmek yemesi lazım eksiği çok..

ALLAH gözünüzü doyursun !!hep orta sahaya bos yatirimlar ,adama sorarlar iki seneden beri bir tane eli ayagi düzgün genc bir bek almadiniz,yani ilaki muhtesem olmasina gerek yok ama gelecek vaat eden bir genc bek demi yoktu?senelerden beri caglar denen ..... para yedirmekten bikmadinizmi?onun yerine bir genc cocuk iki sene bizlen antreman yeseydi (odun olsa bile),bu caglar denen karton topcudan iyi olmazmiydi?hadi onu gectim altyapidan bir genci koysan bu iki senede daha yararli olmazmiydi?pek tarzim degil ama bu paralar caglara haram zikim olsun ,bir insan oynamadan nasil sakatlaniyor kardesim ?

Aynen abi bende cok kiziyorum bu Caglar olayina. Ne zaman görsem adam sakat. Linderoth'dan da beter bu hirbo. Benim yandigim buna verilen 1,5 milyon € bonservis parasi bide 3 sene yatarak kazandigi o paralar. 3 senede 18 mac. Altyapidan oyuncu gelseydi bundan iyi olacagindan bir gram bile süphem olmazdi.

[h=5]Futbolda altyapı cok önemli.. nasilki adam brezilya'li tamam deyip gözü kapali aliniyorsa.. Salih Uçan'dan sonra Taylan'da iyi cikarsa Buca'yı kimse tutamaz..

"Mehmet Demirkol"
[/h]

Çağlar'ın oynamamasını falan geçtim az daha Semih Kaya'yı takas olarak verecektik Denizlispor'a :eek:

Salih golleri dışında kayboluyor... Kaç maçtır izliyorum öyle ahım şahım bir yanı yok... Sadece Cristina,Meyveleş ,Topalın aksine topu dikine oynamaya çalışıyor kuşlar da bunu inanılmaz meziyet sanıyor... Salih 'in daha 40 fırın ekmek yemesi lazım eksiği çok..

Eksikleriyle birlikte 18 yaşında oynadığı neredeyse her maçta tek başına feneri sırtladı bu çocuk.

takımda oynayan olmadıgı için salih güzel gözüküyor :)

Eksikleriyle birlikte 18 yaşında oynadığı neredeyse her maçta tek başına feneri sırtladı bu çocuk.

Acaba Fenerin orta sahasında 1 tane ileriye top yapamayan oyuncu olmadığı için öyle gözüküyor olabilir mi ? Emre Çolak geçen yıl 2. yarı ve bu yılki durumu derim kenara çekilirim..Biraz zamana bırakalım belli eder kendini..

valla bır bucalı olarak salıhı sene basında yazmıstım forumda alan yılın transferını yapar dıye ve durum ortada adam sıkecılerın 10 ylını kurtardı orta sahada ben salıhı cok sevıyorum umarım kendı adına cok basarılı olur avrupaya gıder daha bucaada ılk cıplak gozle ızledıgımde bu cocuk topcu demıstım zaten ...

taylanı hıc ızlemedım ama duyum gelmıstı taylan dıye bır cocuk gelıyor dıye ınsallah buda salıh kadar ıyı topcudur ve bız alırız bucaspor orta sahasında genc civar ısmınde bır cocuk daha var o bıle ıs yapıyor orta alanda aslında takıp edılebılır

Aynen :(

Sait Karafırtınalar,Salih Mesut Özil'e benzer,taraftarların sevdiği bir oyuncu tipidir.Taylan ise Khedira gibi antrenörlerin çok sevdiği bir oyuncudur demiş.

iyide kehdira 10 nummara ile uzakdan yakindan alakasi yok ki :) nikce cupda oyun kurucu olarak oynamis galiba zaten ki turnufayi kazanmislar 2010 yilinda. khedira ön libero. ha ön libero ise ve onun gibi iyisi onada ok itirazim olmaz acikcasi :D

Aynen :(

Sait Karafırtınalar,Salih Mesut Özil'e benzer,taraftarların sevdiği bir oyuncu tipidir.Taylan ise Khedira gibi antrenörlerin çok sevdiği bir oyuncudur demiş.

Çalışkanlık anlamında demiştir Onu, Khedira çok çalışkan olduğu icin antrenörler tarafından sevilen bir oyuncu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt