GSC Scout - # Taylan Antalyalı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Taylan Antalyalı

Sanırım bir ben en az Salih kadar yetenekli olduğunu düşünüyorum sanırım.. Bence daha efektif bir oyuncu olabilir ancak daha bucada da fazla forma şansı bulamıyor biraz daha kendini gösterip alınmasından yanayım en azından 2 M € falan verilecekse..

Oyuncuyu tanımam etmem de 17-18 yaşındaki bebe bile 2 milyon Euro ediyorsa (ki Salih de o civarda bir para idi galiba) yapılmaz artık bu spor. :SS:

Tamam Salih bucanın alt yapısında yetişmiş olabilir, ama bütün buca kadrosu Salih gibi olacak diye bir kaide yok... bence iyicene incelenip öyle alınmalı... Yoksa bu takıma kimler geldi yıldız adayı olarak sonlarını gördük hep beraber... Hele ki hocası duygusal bir futbolcu demiş eyvah diyorum...

2 Milyon cok para yani sonucta bilmiyorum tanimiyorum. Böyle genc oyunculara bu paralar vereceksen yani yüzde bir milyon emin olmalisin.

500.000 bonservis ardindan ek ücretler

10 lig maci oynadiktan sonra 500.000

30 lig maci oynadiktan sonra 1,000,000,-

oldu 2 milyon.. baktin ki 15-20 mac sonrasi is olmiyacak yine 1 milyon kurtarmis olursun.. bilemiyorum cok büyúk paralar bunlar ama diyer yandanda genc oyuncular parlayinca örneginiz Draxler yas 19-20 degeri oluyor 10 kati.

Cevap: Ynt: # Taylan Antalyalı

:trollface:

konunun linkini bulamadim Bakude acilan futbol okuluna ayni benim gibi yorum yapmisdiniz hatirlatayim.

baku yani azerbaycan konu degildi ama burda. türkiye hakinda konusuyorduk burda galiba yanlis hatirlamiyorsam.

77 milyon Türkiye nüfusu ile 9milyon azerbaycan nufusu ile kiyaslamak ne kadar dogru ki?! bide az cok bizim ülke bir futbol ülkesi sayilir.

azerbaycan da futbolcu cikar belki ama bizim takimda oynaya bilecek kalitede bir oyuncu cikcagini hic zanetmiyorum acikcasi. cikarsada büyük sans olur.

bunlar bize zamaninda mehmet batdali Ibrahimovicten eksisi yok hatta daha teknik bir oyuncu dediler sattilar.

bunlar bize zamaninda mehmet batdali Ibrahimovicten eksisi yok hatta daha teknik bir oyuncu dediler sattilar.

evt birazda oyuncuyu pahliya satma pesindeler gibime geliyor. 2milyon euro az para degil buca gibi takim icin. oyuncu iyi ola bilir ama dedigin gibi mehmet batdal örnegini gördük. ibrahimovicin sag ayak bas parmagi olamaz malesef.

MEHMET BATDAL YUH !!

Taylan 2'ye birlerle geldi Mehmet Batdal'a %100 bıraktı adam topun dibine girdi...Lan yeme bu asisti be

Oyun disiplini iyi...Görev adamı...Khedira derken onu kasteddi herhalde fazla havali bir tip değil...Takımı Taylan,Erkan ve Batdalovic taşıyor diğerleri savunma sadece.

Ayrıca ofansif orta saha değil...Yani forvet arkası deniyordu değil...Çift yönlü ortasaha...

Cidden zeki çocuk....Oyun görüşü iyi...Ezbere pas atmıyor...Öldürücü yerlere.

Işık baya bi yüksek...Yaşına ve fiziğine bakınca biraz çıtkırıldım duruyo ama güçlü..

taylanı alıp yıldız yapmak varken..ilerde okay yokuşlu ve taylan antalyalı gibi iki müthiş yetenekle övünmek varken alper malına o kadar para saymak çok yanlış.

Taylan, Okay, Kerim Frei, Gökhan Töre, Hakan, ( Hamburg'a gitti ama olabilir.) Kaan Ayhan, Robin Yalçın ve İlker Sayan alınabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt