TBBL 17.Hafta | Fenerbahçe 76-62 Galatasaray | 7 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TBBL 17.Hafta | Fenerbahçe 76-62 Galatasaray | 7 Mart | Maç Sonucu

Cevap: TBBL 17.Hafta | Fenerbahçe 15-23 Galatasaray | 7 Mart Pazar | Devam Ediyor | G

15-23 İlk Çeyrek Sonucu

Young 12 sayı

Catchings 4 sayı

Yasemin 4 sayı

Douglas 3 sayı

Cevap: TBBL 17.Hafta | Fenerbahçe 15-23 Galatasaray | 7 Mart Pazar | Devam Ediyor | G

çok komik top kayıpları yaptık 3 kez arka arkaya. oyun kurarken fazlaca zorlanıyoruz. savunmamız çok iyi, ışıl olsaydı ilk yarıda biterdi maç.

Cevap: TBBL 17.Hafta | Fenerbahçe 17-23 Galatasaray | 7 Mart Pazar | Devam Ediyor | G

Tuğba'yı hiç beğenmiyorum nedense ya.

Cevap: TBBL 17.Hafta | Fenerbahçe 17-23 Galatasaray | 7 Mart Pazar | Devam Ediyor | G

17-23 fark eriyor.Top kaybı yaptık.

Cevap: TBBL 17.Hafta | Fenerbahçe 19-23 Galatasaray | 7 Mart Pazar | Devam Ediyor | G

Çok basit top kaybediyoruz.

Çok heyecanlı oynuyorlar.

Cevap: TBBL 17.Hafta | Fenerbahçe 23-25 Galatasaray | 7 Mart Pazar | Devam Ediyor | G

Kaybederiz yine buradan kesin.

Cevap: TBBL 17.Hafta | Fenerbahçe 23-25 Galatasaray | 7 Mart Pazar | Devam Ediyor | G

oyun kurucularımız berbat. atlı kovalıyormuş gibi oyun kuruyorlar. ışılsız olmuyor.

Cevap: TBBL 17.Hafta | Fenerbahçe 25-25 Galatasaray | 7 Mart Pazar | Devam Ediyor | G

rezillik ya. kızın atışı potaya değmiyor ve habire kaçırıyor atışları. yasemin'den bahsediyorum.

Cevap: TBBL 17.Hafta | Fenerbahçe 25-25 Galatasaray | 7 Mart Pazar | Devam Ediyor | G

nilaya bak ya bu ne kardeşim dingonun ahırında mı basketbol oynuyorsun naptı o ya alın topu size veriyorum dedi fenere

Üst Alt