TBBL 17.Hafta | Fenerbahçe 76-62 Galatasaray | 7 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TBBL 17.Hafta | Fenerbahçe 76-62 Galatasaray | 7 Mart | Maç Sonucu

Cevap: TBBL 17.Hafta | Fenerbahçe 53-35 Galatasaray | 7 Mart Pazar | 3. Çeyrek| GSTV

sponsor kardeşim, çok büyük yatırım yapıp bu ayıbı temizleyeceksin. 90-00 arası şampiyonluk göstermedi kimseye bu takım. 9 şampiyonluğu vardı. bu farkı özhan canaydın kapattırıyor sağolsun, dur demek lazım.

Hep Özhan Canaydın Hep Özhan Canaydın.Başarı kriterimiz Özhan Canaydınmı?

Aman yönetimimizi eleştirmeyin!!

Hoca istifa,spoculara yuh,yönetim bravo..!!

Gs Basket gibi ortamda bile baş suçlu hoca olmuşsa söyleyecek birşey yok..

Başarılı olmak istiyorsan bu takımın yöneticilerinin Türkiyenin en büyük klübünü yönettiklerinin farkına varması gerekiyor.Her dalda şampiyonluğa oynaması gerektiğini bilmeleri gerekir.Bu plan programı,bu düşünceyi,bu hırsı gösterirsin şampiyon olamasanda alkışlanırsın..

Ne plan var ne program,sezon ortasında oyuncu transfer edilir,en önemli maçlarda oynamaz.Mevkisel anlamda kadro dengesiz kurulur.Eldeki yetersiz yerli oyuncular ısrarla görmezden gelinir...

Hala fenerden daha iyi kadromuz olduğunu söyleyenler var.

Onu bunu bilmem Fener amatör branşlarda daha çok hırslı daha çok istiyorlar.

Bizim yönetimde hala olayın farkında değil.

Cevap: TBBL 17.Hafta | Fenerbahçe 72-60 Galatasaray | 7 Mart Pazar | 4. Çeyrek| GSTV

3lük atamadık. Yenildik geçmiş olsun. O fark varken nerdeydiniz nasıl bir oyun disiplinidir bu. Fark erir normalde 1 periyotta izin verip 2.çeyrek koca çeyrek 2 sayı atarsanız burda bir sorun var demektir. Ayıp.

Cevap: TBBL 17.Hafta | Fenerbahçe 53-35 Galatasaray | 7 Mart Pazar | 3. Çeyrek| GSTV

Başarılı olmak istiyorsan bu takımın yöneticilerinin Türkiyenin en büyük klübünü yönettiklerinin farkına varması gerekiyor.Her dalda şampiyonluğa oynaması gerektiğini bilmeleri gerekir.Bu plan programı,bu düşünceyi,bu hırsı gösterirsin şampiyon olamasanda alkışlanırsın..

Ne plan var ne program,sezon ortasında oyuncu transfer edilir,en önemli maçlarda oynamaz.Mevkisel anlamda kadro dengesiz kurulur.Eldeki yetersiz yerli oyuncular ısrarla görmezden gelinir...

evet haklisin benim anlamadigim buyuk firmalar bize sponsor olmuyor bu takim uleb kupasini kazandi, belki eurochallenge çeyrek final gibi degeri yoktur ama sonuçta bu takim avrupa sampiyonu ve yonetim bunu iyi pazarlamasi lazim. Artik Adnan Polat ve ekibi basketbol'a bir el uzatsin madem ki 120m € sponspor anlasmasi var ozaman onu sadece futbol ile kullanma 20m € yu ver basketbol takimina

önceki mesajları biraz daha incelersen adnan polat için yaptığım ''2 zenci almış, gerisi saldım çayıra'' tarzı eleştiri mesajımı görebilirsin.

bak arkadaşım, bugün bu takım, bu kadar ezik bir takıma karşı şu hale düşüyorsa, bu 2000'den sonrasının suçudur. en büyüğü de özhan canaydın. bunun tartışmasını bile yapacaksak şaşırırım. Galatasaray, basketbol erkek ve bayanlarda Fenerbahçe'den çok daha başarılı bir takımdı 2000 öncesi. Fenerbahçe bildiğin ayak takımıydı, bugün gördüğün maçın aynısını biz fenerbahçeye karşı oynuyorduk. iyice arayı açmıştık fenerbahçe rakip bile değildi. 2000'den sonra bir şeyler oldu, buna ister özhan canaydın'ın etkisi diyelim, ister aziz yıldo'nun finansal anlaşmaları ve parayı amatöre yumulması diyelim, fenerbahçe farkı kapatıyor.

Bak şöyle özetleyeyim, fenerbahçe ülker yıllardır evinde, bazen de bizim salonda kazanıyor, son 10 yılda onların kazandığı maç sayısı bizimkinden bir hayli fazla. ancak olaya bak, daha yeni 50-50 oldu galibiyet sayıları o kadar fazla kazanmalarına rağmen. bayan basketbolda da aynı şey söz konusu, hem şampiyonlukta hem galibiyet sayısında biz öndeyizdir ama fark kapanıyor. buna izin verilmemeli, ilk iş şuan adnan polat'a düşüyor. o stad bitecek, gelen para amatöre yığılacak. bu ne böyle ya bu fener ligi domine edecek takım değil arkadaşım meydan boş resmen. bu kadar boş bırakılan meydanda azıcık yatırım yapmış fener domine ediyor. yazık günah, sinir bozucu.

Cevap: TBBL 17.Hafta | Fenerbahçe 76-62 Galatasaray | 7 Mart Pazar | Maç Sonucu| GSTV

Kaç saat boyunca 25 sayıda kaldık yahu,ayıp.

Cevap: TBBL 17.Hafta | Fenerbahçe 76-62 Galatasaray | 7 Mart Pazar | Maç Sonucu| GSTV

Ne olursa olsun o farktan vermemeliydik maçı.

Cevap: TBBL 17.Hafta | Fenerbahçe 72-60 Galatasaray | 7 Mart Pazar | 4. Çeyrek| GSTV

3lük atamadık. Yenildik geçmiş olsun. O fark varken nerdeydiniz nasıl bir oyun disiplinidir bu. Fark erir normalde 1 periyotta izin verip 2.çeyrek koca çeyrek 2 sayı atarsanız burda bir sorun var demektir. Ayıp.

fener son periyod savunmayı gevşetti o yüzden bizim oyuncular skor buldu.Bu biraz da yorulmalarıyla ilgili tabi.Yoksa bizim takımda değişen birşey yoktu.

Böyle saçma şey olmaz. Bir takım nasıl koskoca 10 dakikada sadece 2 sayı atabilir?

Zafer Kalaycıoğlu ve Yasemin Horasan'ı bu takımda görmek istemiyorum artık.

ah ah her sene aynı şeyler hep aynı şeyler ya :(:(

9 senedir yenemiyoruz ligde ayıptır ya

İzleyemeyenler için maçın topicini anı anına güncelleyen, ve sizlere güzel yorumlarıyla aktaran Sercan Horozcu ve Emrah Kaya arkadaşlarımıza teşekkürler.

İnşallah yarın kalktığımızda resmi sitenin ilk haberi Zafer Kalaycıoğlu'nun istifası olur.

önceki mesajları biraz daha incelersen adnan polat için yaptığım ''2 zenci almış, gerisi saldım çayıra'' tarzı eleştiri mesajımı görebilirsin.

bak arkadaşım, bugün bu takım, bu kadar ezik bir takıma karşı şu hale düşüyorsa, bu 2000'den sonrasının suçudur. en büyüğü de özhan canaydın. bunun tartışmasını bile yapacaksak şaşırırım. Galatasaray, basketbol erkek ve bayanlarda Fenerbahçe'den çok daha başarılı bir takımdı 2000 öncesi. Fenerbahçe bildiğin ayak takımıydı, bugün gördüğün maçın aynısını biz fenerbahçeye karşı oynuyorduk. iyice arayı açmıştık fenerbahçe rakip bile değildi. 2000'den sonra bir şeyler oldu, buna ister özhan canaydın'ın etkisi diyelim, ister aziz yıldo'nun finansal anlaşmaları ve parayı amatöre yumulması diyelim, fenerbahçe farkı kapatıyor.

Bak şöyle özetleyeyim, fenerbahçe ülker yıllardır evinde, bazen de bizim salonda kazanıyor, son 10 yılda onların kazandığı maç sayısı bizimkinden bir hayli fazla. ancak olaya bak, daha yeni 50-50 oldu galibiyet sayıları o kadar fazla kazanmalarına rağmen. bayan basketbolda da aynı şey söz konusu, hem şampiyonlukta hem galibiyet sayısında biz öndeyizdir ama fark kapanıyor. buna izin verilmemeli, ilk iş şuan adnan polat'a düşüyor. o stad bitecek, gelen para amatöre yığılacak. bu ne böyle ya bu fener ligi domine edecek takım değil arkadaşım meydan boş resmen. bu kadar boş bırakılan meydanda azıcık yatırım yapmış fener domine ediyor. yazık günah, sinir bozucu.

Burada kesinlikle haklısın..Ama Özhan Canaydın bu ülker sponsorluğunu hazmetmişse Adnan polatta görüldüğü üzere hazmediyor.Ben bu durumu Galatasaray taraftarı olarak ,bu klübe aşık,deliler gibi seven bir taraftar olarak hazmedemiyorum..Aziz Yıldırımda hazmedemediği için,olaylara bu şekilde baktığı için amatör branşlarda başarılı...Benim yöneticimde,başkanımda bana bu hissi vermeli.O hisside bir çırpıda ülkerle sponsorluğu bitirerek verirsin bana.Hoby niyetine takım tutan başkan ve yönetici istemiyorum..

Dediğin gibi normalde Amatör branşlarda fener bizim elimize su dökemez.Ama camia olarakta bu kadar vurdum duymaz olunmaz.Ama inan bizim bu durumumuzu sadece ekonomik katkı düzeltemez.

Hırslı olacağız,çok fazla isteyeceğiz ve Branşların başına o branş ile ilgili çok bilgili ve etkili kişileri getirmeliyiz.

Cevap: TBBL 17.Hafta | Fenerbahçe 76-62 Galatasaray | 7 Mart | Maç Sonucu

2. periyot 2 sayı ne demek ya. Varmı bu kadar beceriksizler ordusu. Nefret ediyorum hepsinden. Bir Sofia kalsın tek başına oynasın daha çok sayı atardı. Defol git Zafer.

Nilay, Yasemin ve Zafer ne olursa olsun gitmeli bu takımdan.

Zafer Kalaycıoğlu'nu ve tayfasını Galatasaray'ın başına musallat eden Dedehayır'dır..

Hala izlerini taşıyoruz üzerimizde..

Onursuz Zaferler İstemiyoruz!

çok komikti gerçekten maç. 2 sayı atabilmek için kıvranan bir takımımız vardı salonda. 2 sayı atmaktan bile acizlerdi. zaten mevzu tam olarak şuydu; nilay topu al, biraz sür, sağa sola doğru koşu yap, etrafına bak, tekrar sağa sola doğru koşu yap(top isteyen kimse yok çünkü, isteyen de koşu yapmıyor, at bana topu ben alırım her türlü demek istiyor ama atınca da alamıyor), sonra tekrar olduğun yerde top sektir ve boşa kaçmayan Galatasaraylı oyuncu olduğunu anlayınca ya sallamasyon bir atış yap ya da sallamasyon bir pas at, hooop top fenerde.

Bu kadar ya, maçın özeti bu. 40 dakkanın 20'si böyle geçti. biz nasıl 60 sayı attık gerçekten şaşırıyorum, tüm hücumlarımız bu şekildeydi çünkü helal olsun yine kızlara 60 sayı attılar.

Revizyon şart. Fenerbahçe'nin şampiyonluk sayısı 7, 11 bizim. eskiden yani 2000 öncesi 11'e 1'di arkadaşlar. bu durumu bu hale getirenler utansın. Adnan Polat da madem büyük başkan olacak, el atsın bu işlere.

hürriyet ''10 yıllık kabus'' diye bir başlık açmış ve fenerbahçenin 10 yıldır oynadığı her maçta galatasaray'ı yendiği yalanıyla haber yapmış. ordaki ezikler de kendi kendilerine eğleniyorlar yalan olduğuna zerre bakmadan. nasıl bir ezeli rakiptir böyle ezik olunur mu hadi kazandığınla övün ama neden yalanla övünüyorsun. madem öyle sormazlar mı adama ''türkfutbolu.net'' diye site açıp Galatasaray,fb nin tüm maçlarını arşivlemişsin(galibiyet sayıları fazla ya), neden iki takım arasındaki tüm basketbol maçlarını da arşivlemedin? neden, muhtemelen Galatasaray'ın 50 galibiyet falan fazlası olduğu içindir.

Üst Alt