TBBL 17.Hafta | Fenerbahçe 76-62 Galatasaray | 7 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TBBL 17.Hafta | Fenerbahçe 76-62 Galatasaray | 7 Mart | Maç Sonucu

Cevap: TBBL 17.Hafta | Fenerbahçe 40-25 Galatasaray | 7 Mart Pazar | 3. Çeyrek| GSTV

15 sayı fark yiyoruz. 2 ve 3 çeyrekte(şuana kadar) bulduğumuz sayının toplamı 2 :(

Cevap: TBBL 17.Hafta | Fenerbahçe 42-25 Galatasaray | 7 Mart Pazar | 3. Çeyrek| GSTV

Sonunda attık ama az önce moladan sonra yine boş döndük.

1 periyort 2 sayı attık 9dk civarı.

Cevap: TBBL 17.Hafta | Fenerbahçe 42-27 Galatasaray | 7 Mart Pazar | 3. Çeyrek| GSTV

17-25'ten 42-25'e gelen maç.Bravo Kızlar !!!

Cevap: TBBL 17.Hafta | Fenerbahçe 44-27 Galatasaray | 7 Mart Pazar | 3. Çeyrek| GSTV

yalnız bize hiç faul çalmıyolar skandal ya

Cevap: TBBL 17.Hafta | Fenerbahçe 44-27 Galatasaray | 7 Mart Pazar | 3. Çeyrek| GSTV

Faul çalmasını geçtim Oğuz, sayı atamıyoruz az önce fener atamadı dönüşte bizde atamadık. Al yine atamadık onlar çıkıyor şimdi.

Cevap: TBBL 17.Hafta | Fenerbahçe 44-29 Galatasaray | 7 Mart Pazar | 3. Çeyrek| GSTV

Bacak kadar hatuna 3 kii arasından hücum rebound'u aldırdık sayı yaptı yetmezmiş gibi birde faul yaptık Oğuz mesela şimdi. Bu saçmalıktır, inançsızlıktır. Elin amerikanı atıyor ya da atsın diye bekliyor koca takım.

Cevap: TBBL 17.Hafta | Fenerbahçe 44-29 Galatasaray | 7 Mart Pazar | 3. Çeyrek| GSTV

30 sayı fark yeriz en az.

Cevap: TBBL 17.Hafta | Fenerbahçe 47-31 Galatasaray | 7 Mart Pazar | 3. Çeyrek| GSTV

Adnan Polat'ı bu konuda eleştiririm. 2 tane zenci alınmış takıma, gerisi saldım çayıra mevlam kayıra. yazık günah.

Cevap: TBBL 17.Hafta | Fenerbahçe 47-31 Galatasaray | 7 Mart Pazar | 3. Çeyrek| GSTV

Fener hatalı yürüme yaptı bakalım şimdi atak sırası bize geçti.

Güzel bu topu sayı yaptık çıkışa girebiliriz.

Cevap: TBBL 17.Hafta | Fenerbahçe 50-33 Galatasaray | 7 Mart Pazar | 3. Çeyrek| GSTV

hocam bakın, atışlarda bu kadar başarısız olan bir takımın derbiyi geçtim maç kazanması bile mucize.

Cevap: TBBL 17.Hafta | Fenerbahçe 50-33 Galatasaray | 7 Mart Pazar | 3. Çeyrek| GSTV

Serbest atışlarda 2 de 0 :(

Dönen topu yine 3lük ile yedik :(

hocam bakın, atışlarda bu kadar başarısız olan bir takımın derbiyi geçtim maç kazanması bile mucize.

Aynen. Futbolda şut özürlü olsan bile gol bulunur birşekilde paslaşırsın vs ama basketbol demek potayı uzaktanda görebilmek demek zaten tamamen şut üzerine turnike hariç ki bugün turnikeler bol kepçe kaçtı. Dönüştede 3lük yiyoruz, serbest atışları atamıyoruz ne bileyim basketten soğudum gerçekten.

Cevap: TBBL 17.Hafta | Fenerbahçe 53-35 Galatasaray | 7 Mart Pazar | 3. Çeyrek| GSTV

Arkadaşlar Türk oyuncularımız kısıtlı yetenekler ve hantallar. Fenerin uzunları 3 lük atıp birde hücuma top taşıyor ve yetenekleri bizden 1 gömlek üstte.

Üst Alt