TBBL Final Serisi 2.Maç | Fenerbahçe 61-56 Galatasaray | 8 Mayıs | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TBBL Final Serisi 2.Maç | Fenerbahçe 61-56 Galatasaray | 8 Mayıs | Maç Sonucu

Cevap: TBBL Final Serisi 2.Maç | Fenerbahçe 32-26 Galatasaray | 8 Mayıs | Devre

Galatasaray bayan basketbol takımının yarısı(özellikle Türk oyuncuları) bildiğin kazma sapından imal edilmiş. Son 2 saniye kalmış, olduğu yerde dursa basket atamıca rakip, atlıyor öne doğru boşaltıyor. yemin ederim artık şikeden şüphelenmeye başladım bizim kızlar maçı veriyor mu diye düşünmeye başladım kız atlıyor ya önünü boşaltmak için. oyun kurucular yine topları fenerlilere atıyor bunlar banvit mersin maçlarında olan hatalar mı? soğudum Allah belalarını versin hobi diye izliyoruz takip ediyoruz stresimize stres katıyorlar kazansalar da yazıklar olsun kaybetseler de artık fark yok insan bu kadsar kanser edilmez adnan polat sana da selam olsun nilayla tuğbayla uğraştırıyosun şu takımı içine ettiniz branşların. ceza mı veriyosunuz atıyo musunuz naparsanız yapın artık dayanacak gücüm kalmadı bir maçı da baştan sona üstün götürüp kazanın lan özürlüler.

allah senden razı olsun. içimden geçenleri okumuşsun

Abi biraz antrenörlük eğitimin varsa 2-3 alan savunmasını koyarsın.2 saniye var.Kısa atarsa öndeki 2 li çıkar bozmak için,o köşeye atarsa 3 kişinin solundaki adam çıkar.Bu kadar basit ya!'Ayıptır ya!Bir rakibimizin kendi sahamızda kupa aldığını görmemişttik onu da gösterecekler bize.

Bir üçlük daha. 35-26. Bomboş. :(

Tuğba 35-28.

Cevap: TBBL Final Serisi 2.Maç | Fenerbahçe 35-28 Galatasaray | 8 Mayıs | Devre

Sophia 2 serbest atış kullanacak. 2 de 2. 35-30.

Cevap: TBBL Final Serisi 2.Maç | Fenerbahçe 35-30 Galatasaray | 8 Mayıs | Devre

hadi Aslanlar.. bu galibiyete çok ihtiyacımız var

Cevap: TBBL Final Serisi 2.Maç | Fenerbahçe 35-30 Galatasaray | 8 Mayıs | Devam Ediyo

Sutton Brown çok kötü atış.

Top bizde. Nilay'ın üçlüğü başarısız.

Peny zor atış kaçırdı.

Sophia üçlük kaçırdı.

Top çaldık.

Tamika üçlük başarısız. Sophia hücum ribaun.

Sophia üçlük kaçırdı hücum ribaundunu aldık. Kaçırdık.

Kaçırdılar.

Sophia. 35-32.

Cevap: TBBL Final Serisi 2.Maç | Fenerbahçe 35-30 Galatasaray | 8 Mayıs | Devam Ediyo

Tuğba sakatlanıp çıktı. Bahar girdi.

Cevap: TBBL Final Serisi 2.Maç | Fenerbahçe 35-32 Galatasaray | 8 Mayıs | Devam Ediyo

Esmeral 37-32.

Leuchanka. 37-34.

Cevap: TBBL Final Serisi 2.Maç | Fenerbahçe 35-32 Galatasaray | 8 Mayıs | Devam Ediyo

Sutton Brown 39-34.

Leuchanka. 39-36.

Esmeral baskete faul. 42-36.

Bahar dörtledi.

hay sizin esmeralınıza ya bsket faul 42 36

Bugün kazanacağız gibime geliyor. Haydi hayırlısı

bu nilay nasıl bişey daha çözemedim ben..

Cevap: TBBL Final Serisi 2.Maç | Fenerbahçe 42-36 Galatasaray | 8 Mayıs | Devam Ediyo

Tuğba kaçırdı Leuchanka ribaundu aldı ama çizgiye bastı.

Üst Alt