TBL 28.Hafta | Fenerbahçe - Galatasaray | 89-62 Maç sonucu. - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TBL 28.Hafta | Fenerbahçe - Galatasaray | 89-62 Maç sonucu.

Cevap: TBL 28.Hafta | Fenerbahçe - Galatasaray | 89-62 Maç sonucu.

Takilamazsin bana kardesim.

Maglup olsamda olmasamda sen benim forumumda bana espirilede olsa takilamazsin. Burasi Galatasaray forumu, espirili sekilde takilmak istedigin bir Aslan olursa git normal forumlara orada takil, burada bana takilamazsin. Ben buraya sen baan takilasin diye girmiyorum! Kardesimlerimle birlikde sevincimizi yada üzüntümü yasamak icin giriyorum!

Sen bana takılabılıyosan ben de takılırım.

Şayet buna hakkım yoksa zaten uye de olmam.

Ben bu foruma 1 senedır uyeyım yenı degıl.

Forum kapanmadan once de tecrubeli uyeydım.

Buradaki Fenerbahcelileri veya Beşiktaşlıları sadece sızın her seyı soyleyebılecegınız kısıler olarak goremezssınız. Eger goruyosanız zaten burası dısarıya kapanmalıdır. Sadece Galatasaray forumu olmalıdır.

Ancak o tür forumlardan zaten dolu var. Buranın farkı rakiplerin de olmasıdır.

NOT : Butun bu soyledıklerım sevıyelı rakipler ıcın gecerlıdır. sevıyesızler takım ayrımı gozetmeksızın zaten defolup gıtmelıdır. Gıtmıyosa atılmalıdır.

Sezon ortasındaki transferlerden ancak bu kadar hayır gelir. O kadar para boşa gitti.

çok konuşma hadi git kendi çöplüğüne defol

Mesela şu şekilde yazan her kimse tuttugu takım gözetilmeksizin atılmalıdır.

Forum yonetıcısı burada öncelikle sevıyeyı yukseltıp farklı bır platform yaratmak ıstıyorsa bu sevyesızlere göz actırmamalıdır.

Çünkü bunların bu tarz yazdıkları forumlar basta antu, ultraslan, forza besiktas olmak uzere bolca var ınternette.

gscimbom'un farkı seviyesi olamlıdır. cunku burası herkese acık.

Galatasaray agırlıklı olmasına kımse bısey dıyemez. Ancak rakiplere tahammulsuzluk de olmamalı.

Konuyu takip eden arkadaşlara teşekkür ederiz.Yarın ki derbiye yönelmeniz daha iyi olur.

Kötü bir maçtan sonra yenildik,üstelemenin de gereği yoktur.Hakedenler cezalarını almışlardır.

Burada üyesin çünkü farklı renklerin düşünceleride bizim için önemli...

Ancak ; sadece düşünceleri önemli bir Galatasaray forumunda bir Galatasaray'lı ile dalga geçemezsin.

Konu burada kapansın Ufuk bey sorununuz veya anlaşılmayan bir durum var ise lütfen PM yoluyla iletişime geçiniz..

Maç ile ilgili değerlendirmelerinize lütfen konudan devam ediniz..

Maça dönelim.

Önümüzdeki seneye bakacağız. ( Fener Şampiyon olmasın da.)

Bu arada maça GFB alınmamış.Dışarda olaylar çıkmış.Aziz Yıldırım'ın güvenlik güçlerine kesin talimatı olmuş,Gfb girmesin salona diye.

yenince aslanlar yenilince .. neden hep boyle olurki?

İlk yarıdaki maçı ne çabuk unuttunuz anlamıyorum.O maçtada bizim her attığımız girmedi mi,salonda biz onlarla dalga geçmedik mi?(ama bugünkü kadar küfür kesinlikle yoktu, o maçta salonda olduğum için çok iyi biliyorum)

Şimdide onlar galip geldiler,muhtemel bir eşleşme 1-1 başlayacak.Durum bundan ibaret.

Takımımızın görüntüsü çok mu iyi,tabiki hayır ama her zaman destek olmak lazım.

Sen şampiyon olmasanda.... diye başlayıp giden tezahuratı yapanlardan olmalıyız kötü günlerde!

şeref tribünün karşısındaydım,son periyot aziz yıldırıma hep tepki ve küfür edildi bende direk salondan çıktım.Zaten bugün takımımızın oyununu haykırışla izledim.Ağlamamak için zor tuttum.

şeref tribünün karşısındaydım,son periyot aziz yıldırıma hep tepki ve küfür edildi bende direk salondan çıktım.Zaten bugün takımımızın oyununu haykırışla izledim.Ağlamamak için zor tuttum.

Arkadaşım sen galiba fb lisin.Gerçekten öğrenmek istiyorum fb taraftarı neden ikiye bölündü?

Arkadaşım sen galiba fb lisin.Gerçekten öğrenmek istiyorum fb taraftarı neden ikiye bölündü?

Arkadaşım önyargılı davranıyorsun, merak etme Galatasaraylıyım ilk maçada gittim ve ezilme tehlikesi geçirmiş birisiyim.Maçta zaten ilk yarıda kavga çıkmıştı o zaman pota arkası üst tarafındaydım.Perdelerden fazla birşey görünmediği için G blok yani kavganın olduğu yere geçtik arkadaşlarla ben o gruptan uzak durdum.Son periyot başkana ve şekip'e küfürler, tepkiler edildi. Sanırım bu kişiler gelir bekleyen şahıslardır veya birileri bunlara emir vermiştir bağırın diye... benim şahsi görüşüm.

Üst Alt