TBL 28.Hafta | Fenerbahçe - Galatasaray | 89-62 Maç sonucu. - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TBL 28.Hafta | Fenerbahçe - Galatasaray | 89-62 Maç sonucu.

Cevap: TBL 28.Hafta | Fenerbahçe - Galatasaray | 89-62 Maç sonucu.

Yahu 1. msjın. senın yuzunden bizim gibi Fenerbahçeliler de burada zor duruma dusuyoruz.

Ayıptır. Yakışmaz.

Rakibin yenilmiş. maç bitmiş. Centilmence otur oturdugun yerde işte.

Yahu 1. msjın. senın yuzunden bizim gibi Fenerbahçeliler de burada zor duruma dusuyoruz.

Ayıptır. Yakışmaz.

Rakibin yenilmiş. maç bitmiş. Centilmence otur oturdugun yerde işte.

yahu sen de gs yalakalığı yapma be!İçinden ne geçiyorsa onu söyle adam gibi

Ben sana icimden gecenleri söyleyimmii?

Lan defol git surdan insani germeyinn atin buu serefsizi yaa!!

atın şu ezikleri modlar uyuyomu yaa duruma müdahele edin nedir bu zorla küfüre zorluyolar....

yahu sen de gs yalakalığı yapma be!İçinden ne geçiyorsa onu söyle adam gibi

Bak önce insanız sonra taraftar.

Herkes kendı takımının kazanmasını ıster. Ben de ıstedım. Zaten cogu kez de yenıyoruz ancak galibiyetten sonra böyle salak saçma msjlar yazman sadece taraftarlıgının önünde Fenerbahce ismini küçültür başka da bi işe yaramaz.

Sevıyeli esprilere, takılmana kımse bısey demez. dememeli zaten. Bu işin guzelligi burada. ama oyle hakarete varan şeyler yazarsan burada işin yok. Olmamalı.

Burasi Galatasaray forumuysa espirilide takilamazsiniz kardesim!

Ne demek espirilide takilirsin? Adamlara bak ya su rahatliga bak, bizim forumumuzda yaptiklari yorumlara bak!

Kaliteli oyuncuları harmanlayıp takım oluşturursan başarılı olursun.Bizde kaliteli adamlar var ama takım değiliz.

Burasi Galatasaray forumuysa espirilide takilamazsiniz kardesim!

Ne demek espirilide takilirsin? Adamlara bak ya su rahatliga bak, bizim forumumuzda yaptiklari yorumlara bak!

E o zaman dısarıdan kımseyı almayın foruma.

Burada bır beşiktaşlı, Fenerbahceli sevıyeli şekilde bıle kımseye takılamayacaksa sadece sizi eglendırmek ıcın mı var?

ya da sızın hakaretlerınızı duymak ıcın mı?

Burası herkese acık bi forum. ultraslana uyemızyız? degılız. Nıye? cunku orası herkese acık degıl.

Forum ya herkese acık olmalı ve sevıyelı olan her fikre, espriye acık olmalı, ya da sadece Galatasaraylıların forumu olmalı. Herkes kendı çalıp kendi oynamalı.

Eger bi Fenerbahceli olarak buradaysam hakaret harıcınde her turlu fikri yazmak ve sizin bize takıldıgınız oranda sevıyelı sekılde takılmak hakkına sahibim.

E o zaman dısarıdan kımseyı almayın foruma.

Burada bır beşiktaşlı, Fenerbahceli sevıyeli şekilde bıle kımseye takılamayacaksa sadece sizi eglendırmek ıcın mı var?

ya da sızın hakaretlerınızı duymak ıcın mı?

Burası herkese acık bi forum. ultraslana uyemızyız? degılız. Nıye? cunku orası herkese acık degıl.

Forum ya herkese acık olmalı ve sevıyelı olan her fikre, espriye acık olmalı, ya da sadece Galatasaraylıların forumu olmalı. Herkes kendı çalıp kendi oynamalı.

Eger bi Fenerbahceli olarak buradaysam hakaret harıcınde her turlu fikri yazmak ve sizin bize takıldıgınız oranda sevıyelı sekılde takılmak hakkına sahibim.

burası GALATASARAY formu koçum GALATASARAY....

Takilamazsin bana kardesim.

Maglup olsamda olmasamda sen benim forumumda bana espirilede olsa takilamazsin. Burasi Galatasaray forumu, espirili sekilde takilmak istedigin bir Aslan olursa git normal forumlara orada takil, burada bana takilamazsin. Ben buraya sen baan takilasin diye girmiyorum! Kardesimlerimle birlikde sevincimizi yada üzüntümü yasamak icin giriyorum!

Burası bir Galatasaray forumu, seni burada zorla tutan yok.

Burada zorla tutan yok da zorla gelen de yok.

Biz buraya uyeysek bize de açık oldugu ıcın uyeyız. Sadece küfür yıyelım dıye degıl.

O terbıyesizlerin atılması tabıkı dogal. Ancak bizim gibi sevıyesını koruyan rakip taraftarların dusuncelerine, takılmalarına tahammul yoksa buraya almanızın mantıgı nedır?

Maçtan önce akşama gel kaybolma dıyecekler. Akşam gelınce evet buradayım dedıgımızde ceza alacagız. Olur mu boyle bır sey?

Oncelikle forum yonetıcılerı olarak ne yapmak ıstedıgınızı tekrar gozden gecırınız.

Şayet buraya rakip taraftar almak ıstemenızın sebebı sadece sızın her ıstedıgınızı yazıp, rakiplerin (sevıyesızler haric) istedıkleri dusuncelerini yazmalarına engel olmaksa bunun bı anlamı yok.

Üst Alt