TBL 28.Hafta | Fenerbahçe - Galatasaray | 89-62 Maç sonucu. - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TBL 28.Hafta | Fenerbahçe - Galatasaray | 89-62 Maç sonucu.

Cevap: TBL 28.Hafta | Fenerbahçe - Galatasaray | [24 Nisan]

Biletlerin çoğu tükenmiş durumda.Fenerbahçe 13.000 ateşli taraftarını da arkasına alarak oyuna baskılı ve tempolu başlıyacaktır.Özellikle bu maçta solomon ve giricekten çok şey bekliyorum.İnşallah futbol maçındaki görüntüleri bu maçta görmeyiz.

salonda yerimi alıcam ve takımımı kısık sesle veya içimden:): şarkılarla desteklicem.Maça gelirsek kaptan cüneyt ve graves röportajında savunmaya öncelik vericekleri söylediler.Zaten savunmamız sert olursa sayı atacak oyuncu sayımız fazla.Hakem bize ters olsada bu maç bizim olacak.;)

haydi aslanlar şu ezikleri 13 bin zavallının önünde yerin dibine sokalım haydi GALATASARAY....

salonda yerimi alıcam ve takımımı kısık sesle veya içimden:): şarkılarla desteklicem.Maça gelirsek kaptan cüneyt ve graves röportajında savunmaya öncelik vericekleri söylediler.Zaten savunmamız sert olursa sayı atacak oyuncu sayımız fazla.Hakem bize ters olsada bu maç bizim olacak.;)

Biz gayet demokratik bir taraftarız , kısık sesle değil avazın çıktığı kadar bağırabilirsin :)

Febeli olduğu belli olmuyor mu? Demokratik taraftarızdan...:D

Neyse ulan bi yenersek görürüm sizi..

furkan tayanç ne işin var burda angut .coma gitsene sen orası daha iyi geliyor eziklere :)))

Tamam o zaman yenilirsek direk konuyu kitleyeceğim bende..:D

Ayrıca ek bir not olarak;

Antonio Graves maç önünde ıslıklayan Fenerli taraftarlara karşı döndü,top elinde ellerini titreterek,çok korkuyorum amacı taşıyan alaycı tavırları beni çok güldürdü.Bravo GraveS..:D:D:D:D

gecen hafta karakargalara uyguladigimiz tarifeyi bu hafta da eziklere uygulamaliyiz.

Arkadaşlar maçı netten izlemek için bi LİNKoln var mı? :D

Link isteyenler bana özelden yazsinlar. Ama sadece link isteyenler

LiNKoln isteyenlere yok :)

Evet Abdi İpekçi'de küfürler duyulmaya başlandı.Yok yok hayır ben yanlış duyuyorum,orada hiç küfür olur mu?

Evet Abdi İpekçi'de küfürler duyulmaya başlandı.Yok yok hayır ben yanlış duyuyorum,orada hiç küfür olur mu?

Onlar sadece azize edilen küfürleri küfür saydıkları için.... şimdi sövücem.. :mad: bu birşey değil ben 2 sene önce onların sahasında oynanan bi bayan basketbol maçında Işıl'a edilen küfürleri televizyondan duyuyodum... küfür yokmuş onların sahasında.. onu gitsinler marko paşaya anlatsınlar... Acaba bizim sahamızda küfür olmuyo derken gerçekten inanarak mı söylüyolar...

Üst Alt