Tebrikler, Şikayetler, Öneriler | ARŞİV - Sayfa 49 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tebrikler, Şikayetler, Öneriler | ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tebrikler, Şikayetler, Öneriler

Basket maçı olduğu için.

saka yapiyorsun.

yahu basketin futbolla ne alakasi var, sap la samani karistirmayalim, kimin fikriyse sacma sapan bir uygulama, Transfer Nöbeti konusunun acilmasini talep ediyorum, herkes her bransla ilgilenmiyor, sadece futbolla ilgilenenler de var, her ne kadar ben cogu bransimizla ilgilensem de, sadece futbolla ilgilenenler icin acilmasini talep ediyorum.

saka yapiyorsun.

yahu basketin futbolla ne alakasi var, sap la samani karistirmayalim, kimin fikriyse sacma sapan bir uygulama, Transfer Nöbeti konusunun acilmasini talep ediyorum, herkes her bransla ilgilenmiyor, sadece futbolla ilgilenenler de var, her ne kadar ben cogu bransimizla ilgilensem de, sadece futbolla ilgilenenler icin acilmasini talep ediyorum.

Sacmaligin uc noktasi bu olsa gerek.

Nöbet konusunda sürekli olarak basket maçı konuşuluyordu ve kilitledik. O konunun 1 saat kapalı kalması kimseye zarar vermez, bir yorum yapacaksan da önce saygılı ol. Saçmalığın uç noktasına devam ediyoruz ve açmıyoruz konuyu. Yeterlidir umarım.

alakasiz oldugunu dusunen kisi neden silmis

abdullah bey neden celallenmis sanki kicimdan atiyormusum gibi

bunlarin cevabini verebilir misin namikcigim

Bunun cevabı için ben kesin bir şey diyemem tabii ki ama Kadir olayları bilmediği için alakasız sandı büyük ihtimal.

Abdullah Abi de o an mesajı gördüğü için, mesajın silinip ardından geri getirildiğini düşünmemiş olabilir, sen de biliyorsun art niyetli olarak öyle demediğini. :)

Hayri bu olayı Ticket veya PM ile çözebilirsiniz, konu yine amacından saptı o yüzden kısa süre kilitliyorum.

Yakın zamanda yönetim kadrosunda bazı değişiklikler yapılacak mı? Bunu gerçekten merak ettiğim için sordum.

eminim lise 1 fen sinifinda prim yaparsin boyle esprilerle

senle muhattap olmuyorum. muhattap olacagim kisi belli.

Yakın zamanda yönetim kadrosunda bazı değişiklikler yapılacak mı? Bunu gerçekten merak ettiğim için sordum.

umarim yapilir. bazi yoneticiler cidden transfer nobetinde twitter haberleri pesinden kosan elemanlar gibi. gelip 15 yasindaki cocuklarin yapacaklari espriyi yapmayi marifet saniyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt