Tedbir Kararı Sonrası Açıklama | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tedbir Kararı Sonrası Açıklama

Kamuoyuna duyuru

Kamuoyuna duyuru

Değerli Galatasaraylılar,

26 Mart 2022 tarihindeki Olağan Genel Kurul toplantımızda ve sonrasında yönetim kurulumuz tarafından alınmış olan kararlara dair, bugün yaşanan hukuki gelişmelere istinaden, Divan Kurulu Başkanlığı, Genel Kurul Divanı, Başkan Adayları ekiplerinden hukukçular ve Kulübümüzün hukukçularından oluşan komisyonun bilgisi dahilinde mahkeme nezdinde tedbir kararına karşılık itiraz dilekçesi tarafımızdan sunulmuştur.
Divan Kurulu Başkanlığı, Başkan Adaylarımızın ekipleri ve hukukçularımız bugün bir araya gelerek süreci değerlendireceklerdir.
Sürece dair yol haritasını tüm şeffaflığı ile camiamızla paylaşmaya devam edeceğiz.
Saygılarımızla,

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu

Terimciyse şu an Burak'a düşman olmuştur muhtemelen.
Ben bu işin Terimci, Burakçı vs. bir şey olduğunu düşünmüyorum. İstanbul valiliği dava açıyor onu tedbirine red geliyor tam tamam zamanında olacak derken hop bu adam 1 gün önceden baş vuruyor ve ışık hızında 28.1'den alınmış seçim kararına başka bir madde gösterilerek tedbir konuyor.. Başka işler var gibi ama bakalım. Zaten adamın ismini arattığın da Adnan Oktar ile falan çıkıyor ayrıca saraya yakın deniyor değişik vallahi.

Ben bu işin Terimci, Burakçı vs. bir şey olduğunu düşünmüyorum. İstanbul valiliği dava açıyor onu tedbirine red geliyor tam tamam zamanında olacak derken hop bu adam 1 gün önceden baş vuruyor ve ışık hızında 28.1'den alınmış seçim kararına başka bir madde gösterilerek tedbir konuyor.. Başka işler var gibi ama bakalım. Zaten adamın ismini arattığın da Adnan Oktar ile falan çıkıyor ayrıca saraya yakın deniyor değişik vallahi.
Yok yahu ne olacak.

Barış Cenk Akkaya ve Özdoğan yüzünden de transfer yasağı mı ne yemiştik.

Klasik Galatasaray.

Yok yahu ne olacak.

Barış Cenk Akkaya ve Özdoğan yüzünden de transfer yasağı mı ne yemiştik.

Klasik Galatasaray.
Evet ama yapan adam garip yani hiç tanımıyorum şahsiyeti ama google da aratınca baya Adnan Oktar'ın 2. adamı gibi çıkıyor yine twitterda sarayla yakınlığı falan iyi olması vallahi değişik. Umarım Cuma günü mahkemede tedbir iptal edilirde 30 Nisan'da seçim yapılır.

Evet ama yapan adam garip yani hiç tanımıyorum şahsiyeti ama google da aratınca baya Adnan Oktar'ın 2. adamı gibi çıkıyor yine twitterda sarayla yakınlığı falan iyi olması vallahi değişik. Umarım Cuma günü mahkemede tedbir iptal edilirde 30 Nisan'da seçim yapılır.
Böyle bir adamın bizim kulübümüzde ne işi var ya niye ihraç etmemişler bunu.Gs liseli diye önüne gelen mezunu kulübe üye yaparsak böyle olur işte.

Üst Alt