Tek Kurtuluşumuz Terim mi? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tek Kurtuluşumuz Terim mi?

Cevap: Tek Kurtuluşumuz TERİM

Bu arkadasin yazdiklarini anlamak icin ilk önce ic dünyasini cözmek, cocukluguna inmek gerekiyor. Korkmayin zaten fazla uzak degil o cocukluktan, kolay ineriz.;)

Sanki Fatih Terim takimin teknik direktörü oldu da gitsin AVCi gelsin diyor arkadas, hadi onu gectim ne kadar taraftar oldugunu ortaya koyuyor. 5 mesaj önce "Fatih Terim imparatoree hüyee" diyen adam 5 mesaj sonra "Yek yeaa terim gitsin yeaa avci yeaa" diyor. Ne kadar arkasinda duruyoruz Galatasaray'in...

Saka oldugunu düsünüp, laptopun kamerasina el salliyorum ama hala devam ediyor.

Kast ettiğim Terim e Alternatif AVCI da olur.

Ben de senin çocukluğuna inmek isterdim bazı durumlar olsa gerek. ;)

Et rahatla ama Ramazan da sakin olalım.

Hocam Sabır diyorsun da Bakkal la 3. kez oynuyorsun. Sivasla 3. kez oynuoyorsun. Kadroları sistemleri oyunları aynı 3 kere de yeniliyorsun. 1,5 yıldır Türkiye desin. Ligide biliyorsun.

Ne sabrı bekliyorsun?

Yanlış anlama İsmi Rijkaard olmasa Bu hoca GS mizden Kaç kez kovulmuştu ? 3. yaptığında belki haftalar önce geçen sezon ortası. Ama sabrediyoruz bizlere umut veremiyor.

Sivas a iyi futbol oynasak yenilsek sayısız gol kaçırsak aynı şekil OFK maçlarında süper pas yapsak baskı kursak pozisyon vermesek ben yine bu başlığı açmam ama zorlamanında mantığı yok.

Olmuyorsa Taze Kan getirir, Yeni bir Canla yeni bir hava ile her yolu zorlarsın..

Şimdi Karpaty - Bursa - Deplasman 3 maçta da bu oyun ve köüt skorlarla kimse hocayı orada tutama hayatın gerçeği budur?

Terim'in 2. dönemi içinde Terim de Baros - Arda - Kewell yoktu. Terim'e 5. listesindeki Tamas - Bruta - PEtre verildi. saygılar.

Yine de Ergün'ü, Hasan Şaş'ı, Hakan Şükür'ü, B. Korkmaz'ı, Mondi'si falan vardı dimi?

Ayrıca 5. listesinde ki adamlar alındı diyorsun.

Takımın yarısından fazlası Rijkaard'ın listesine giremeyecek adamlar.

Çemişgezekspor olabilir.

Sen 1996 - 2000 yılları arasında " 6- 11 " yaş aralığında olduğun için Bu kadar dalga vari ve saygısızca bir mesaj yazabilirsin ama o TERİM denen adam T.C. Tarihinin en büyük başarısını yaşattı bu insanlara en azından geçmişin hatırına biraz saygılı olmak gerek.

Sen 1996 - 2000 yılları arasında " 6- 11 " yaş aralığında olduğun için Bu kadar dalga vari ve saygısızca bir mesaj yazabilirsin ama o TERİM denen adam T.C. Tarihinin en büyük başarısını yaşattı bu insanlara en azından geçmişin hatırına biraz saygılı olmak gerek.

Evet sonra da geldi en büyük başarısını bir güzel yoketti.Şu adamdan nefret etmesi gereken taraftar Galatasaray iken Fenerliler nefret ediyor şu adamdan ya:D

Sizlere sadece 10 gün süre bu futbolla dibe vuracağız. Hepiniz bu başlıkta hoca kim olsun yarşına girecek. iyi geceler.

Rijkaard'a transfer konusunda tam yetki verilse ve tam anlamı ile bir temizlik yapabilse buna da yönetim sağlasa başarı gelecektir.

Bu tabloba olmaz.Arkasında duramayan yönetim, barcelonayı bende şampiyon yaparım zihniyetinde taraftar, hemen rijkaard istifa çığlıkları.

Arkadaş Rijkaard gidince Aykut ön direğe koşu yapmayan bir kaleci olacak mı? Hakan Balta önündeki adamı ellerini arkaya alıp kovalayacakmı?Servet üçüncü mahalle belgradspor takımının oyuncularından çalım yemeyi bırakacak mı? Mustafa Sarp göz markajını bırakıp pres yapacakmı? Barış 50 metre geri pas atmayı bırakacakmı?

Ben sanmıyorum.Sadece Fatih Terim gazıyla biraz daha koşarlar. O kadar.Bırakın bu işleri arkadaşım.

Rijkaard'A adam gibi destek verilse Barcelona'ya ilk geldiği yıl yaptığı temizliği yapmasına izin verseler bu takım kupalara ambargo koyar.

Rijkaard Servet'i istemedi ama üçün beşin hesabını yapanlar Servet'i tutmadılarmı? Adam geçen yıl Hakan Balta'yı stopere çekmek kadar hemen hemen her yolu denemedi mi? Olmuyor işte bu oyuncu grubu ile olmuyor.

Ben de diyorum bir kere teknik direktörümüze sahip çıkalım arkadaş.Ne olur bir kere.

Semih hoca kim yarışına sadece sen girersin.

Bizzat söylüyorum. Hiç bir site yöneticisinin ve Galata Sarayı Efendileri arkadaşımın "Rijkaard go home!" tarzı yazılar yazacağını ve yerine dediğin gibi "şu gelsin, yok yok bu gelsin, aslında şu da fena değil" gibisinden teknik direktör arayışına girmeyeceğine eminim.

Yaş muhabbetine başladı kıyamam ben aaaa. O dönemi net hatırlıyorum ben o dönem Galatasaraylı oldum sıkma canını sen. Bak işine hadi.

ismi beğenmeyebilirsiniz ama unutmayın ki Galatasarayımız Fatih Terim döneminde Altın Çağını yaşamıştır, İMPARATOR'a saygsızlık yapmasın bazı arkadaşlar.

ismi beğenmeyebilirsiniz ama unutmayın ki Galatasarayımız Fatih Terim döneminde Altın Çağını yaşamıştır, İMPARATOR'a saygsızlık yapmasın bazı arkadaşlar.

Kimse saygısızlık yapmıyor ama ikinci döneminde Terim'in gelen giden 40a yakın oyuncu ve skandal geçen yılların hesabını niye vermiyorlar.Fatih Terim'i bir tabu gibi gösterip Terim gelsin ya demek ne demektir?Bu nasıl bir mantıktır?Bu nasıl vizyonsuzluktur?

İmparator'umuza saygısızlık yapan yok. Hepimiz severiz, gerekli saygıyı da gösteririz.

Ancak İmparator'dan çok, imparatorculuğa gerek yok.

Geçmişe saygı var tabiki. Ama geçmişle yaşamaktan vazgeçelim artık. Fatih Terimin oyun anlayışının çağı bitti. Gazlama futbol bitti. Bunu kabul edin artık. Fatih Terim gelse 5 6 maç kazanıp gaz bitince tekrar bu hale geleceğiz. Sorun T.Direktörde değil. Bu takım son 3 4 sezondur kaçtane T.direktör değiştirdi olmadı. Demekki T.direktörle alakalı değil. Bu kadro yapısı yetersiz.

Biraz büyüdüğünde konuşalım futbol üzerine... Sen o zamanlar eğlence olarak izliyordun sistem vs haıtrlamazsın güzel kardeşim.

Sen hasta mısın arkadaşım?Ben o dönem maçları net hatırlar taktiği de bilirim sistemi de büyüde konuş diyor ya.Yaşın 28 ama kafa kalmış 10 yıl geride.Bence sen biraz kendini geliştir ufkunu aç insanlara tepeden bakma.

Bırakın hatıralarla yaşayalım yahu,2.gelişi yetmedi,bi' kez daha harcamanın ne anlamı var elimizdeki değerleri ? Hagi geldi Bülent geldi td olarak,ne oldu ? Tek kurtuluş Terim falan değil,kurtuluşa da ihtiyacımız yok,öyle bir durum yok çünkü.Kötü bir dönem geçiriyoruz o kadar.

Üst Alt