Teknik Direktör Nöbeti - Sayfa 57 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
benim anlamadığım arkadaş bu hamzayı tvde twitte herkes laf sayıyordu şimdi herkes ovvv diyor her yerde denizli gelirse şampiyon olunur favre tarzı adam gelirse küçülme diyor ya ne biçim bir milletiz arkadaş

Bir zamanlar burda prandelliciler vardı sımdı de favrecıler türedi gelırse onlarında geri viteslerini eglenerek okucaz.Siz hayaller kuruyorsunuz bız gerceklerden bahsedıyoruz.Favre nın sıstemı bu takımla olmaz devre arası ve sezon sonu bırsuru adam yollıcaksın transferler yapacaksın kadroyu oturtacaksın sonra olmasını beklıceksın.Bu kadar transferı yapacak mali yapı varmı galatasaray da azıcık takıp eden olmadıgını bılır.Dursun ve yonetımı cimri transfer yapmasını beceremıyor bu adama yenı takım kurarlarmı harcanır gıder bı anlayamadınız şunu.

CUL-OoBUsAA-ViG.jpg

Bir zamanlar burda prandelliciler vardı sımdı de favrecıler türedi gelırse onlarında geri viteslerini eglenerek okucaz.Siz hayaller kuruyorsunuz bız gerceklerden bahsedıyoruz.Favre nın sıstemı bu takımla olmaz devre arası ve sezon sonu bırsuru adam yollıcaksın transferler yapacaksın kadroyu oturtacaksın sonra olmasını beklıceksın.Bu kadar transferı yapacak mali yapı varmı galatasaray da azıcık takıp eden olmadıgını bılır.Dursun ve yonetımı cimri transfer yapmasını beceremıyor bu adama yenı takım kurarlarmı harcanır gıder bı anlayamadınız şunu.

Şu mali yapi diyip niye 50 milyon euro transfer parasi verecez gibi söylüyorsunuz. Bonservissiz ve kiralik oyuncu bulacan. 1-2 genç potansiyelli oyuncu alacaksin. Favre bir sürü para harcatan bir tip olmamiş zaten. tutar veya tutmaz.

Son düzenleme:
Şu mali yapi diyip niye 50 milyon euro transfer parasi verecez gibi söylüyorsunuz. Bonservissiz oyuncu bulacan. 1-2 genç potansiyelli oyuncu alacaksin. Favre bir sürü para harcatan bir tip olmamiş zaten. tutar veya tutmaz.
Bunları soylemek kolayda uygulamak o kadar kolay olmuyor malesef keske olsa turkıyede bana kac tane ornegını verebılırsınız hayal kurmak guzeldır ama ben gerceklerle yaşamayı tercıh ederım.

Yabancı hoca getiriyorsan en önemli şart sabır.Kısa vadede başarı yakalanmayınca gitsin demeye başlayacak büyük bir çoğunluk.Zaman verilse bir yapı oluşturup daha büyük belkide Avrupada başarı yakalayacaksın.Tabi biz günlük yaşar günlük ölürüz tazminatı eline verir kovarız :)

Denizli gelirse adama Hamzayi nye gonderdin ulan diye sorarlar. Koca Galatasaray moruk Denizliye mi kaldi? Yaptiginiz ise sicayim Dursun. Madem Hamzayi gonderecektiniz sene basinda gondereydiniz ya. Takimin anasi bellendi kadro bok gibi oyuncular formsuz forvet yok simdi hoca ara dur. Mourinho gelse dahi birsey olmaz artik bu sene bizden.

Bunları soylemek kolayda uygulamak o kadar kolay olmuyor malesef keske olsa turkıyede bana kac tane ornegını verebılırsınız hayal kurmak guzeldır ama ben gerceklerle yaşamayı tercıh ederım.

Ya neyin hayal oldugunu söylüyorsun bana. Onu anlamadim ben. Bonservissiz oyuncu almak Hayal mi şimdi? Poldi 2.5'a geldi. Denayer'i kiralandi mesela. Böyle şeyleri yapmak zor birşey degil. Başinda Hamza gibiler olursa bu insana hayal gelir tabi.

Ha eger bunu yapamiyorlarsa Hangi hocanin geldigide önemli degil zaten.

Ya neyin hayal oldugunu söylüyorsun bana. Onu anlamadim ben. Bonservissiz oyuncu almak Hayal mi şimdi? Poldi 2.5'a geldi. Denayer'i kiralandi mesela. Böyle şeyleri yapmak zor birşey degil. Başinda Hamza gibiler olursa bu insana hayal gelir tabi.

Ha eger bunu yapamiyorlarsa Hangi hocanin geldigide önemli degil zaten.
Turkıyede yabancı hoca getırıp genc ucuza adamlar alınıp basarı ıcın sabredılen bır sıstem yok bunun olacagını ıddaa edıyorsunuz bende hayal bu dıyorum anlamayacak ne var bunda.Hamza yollandı gıttı hala hamza yazanlar var onuda ben anlamadım arkadas.

Turkıyede yabancı hoca getırıp genc ucuza adamlar alınıp basarı ıcın sabredılen bır sıstem yok bunun olacagını ıddaa edıyorsunuz bende hayal bu dıyorum anlamayacak ne var bunda.Hamza yollandı gıttı hala hamza yazanlar var onuda ben anlamadım arkadas.

Hepsini genç alalim mi dedim. Bonservissizlerin çogu tecrübeli adamlar zaten.. Sen hayal demeye devam edebilirsin.

Yahu su yabanci teknik direktor dusmanlarini anlamiyorum. Gelen teknik direktor bu sezon basarisiz olacak, yerli teknik direktor daha basarili olacak diye bir kanun mu var kardesim?

Adam gelir, takimi bi havaya sokar, birak sampiyonlugu UEFA'yi bile aldirabilir. Madem senaryolar uzerine konusacagiz bu da bi senaryo. Neden hep olumsuz senaryo dusunuyoruz?

Kadromuz mu yetersiz? Degil.

Ligde durumumuz cok mu kotu? Degil.

Hadi SL'den elendik diyelim, UEFA'da kafaya oynayamaz miyiz? Cok rahat oynariz.

Mancini ve Prandelli herkesin kafasini celiyor burada.

Oyuncuyla iletisim kurmasini bilen her adam, yerli olsun yabanci olsun, Turkiye'de Galatasaray'i bu sene cok rahat sampiyon yapar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt