Teknoloji ile İlgili Soru ve Sorunlar - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
samsung genelde va panel kullanir

bunlarin bakis acisi kötüdür

biraz sagdan, soldan bakinca renkler asiri bozulur ama tam ortadan bakarsaniz ipse göre daha nettir

lg ve sony ips kullaniyordu en son led tvlerde

bunlarin görüs acisi daha güzel olur ama bulutlanma gibi sikintilar daha cok olur

eger bütcenize uyuyorsa hic düsünmeden bir lg oled alin

oledlerde bu yukarda saydigim sikintilar yoktur

isterseniz 0dan bakin renkler hicbir zaman canliligini kaybetmez

bir de üstüne siyahi, gercek siyah gibi, gösterirler

ledlerde oldugu gibi gri degil

kontrast olarak da ezer gecerler

g1 modeline paraniz yetiyorsa baska hicbir seyi düsünmeyin zaten

su anda piyasada yazilim ve özellik olarak lg oled g1 en iyisi

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Son düzenleme:
samsung genelde va panel kullanir

bunlarin bakis acisi kötüdür

biraz sagdan, soldan bakinca renkler asiri bozulur ama tam ortadan bakarsaniz ipse göre daha nettir

lg ve sony ips kullaniyordu en son led tvlerde

bunlarin görüs acisi daha güzel olur ama bulutlanma gibi sikintilar daha cok olur

eger bütcenize uyuyorsa hic düsünmeden bir lg oled alin

oledlerde bu yukarda saydigim sikintilar yoktur

isterseniz 0dan bakin renkler hicbir zaman canliligini kaybetmez

bir de üstüne siyahi, gercek siyah gibi, gösterirler

ledlerde oldugu gibi gri degil

kontrast olarak da ezer gecerler

g1 modeline paraniz yetiyorsa baska hicbir seyi düsünmeyin zaten

su anda piyasada yazilim ve özellik olarak lg oled g1 en iyisi

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

oledlerde ekran yapışması sorunu var deniyor

@Serkan Gündüz

renktaş biraz araştırdım da

maç ve film öncelikli 58pus8505 alayım diyorum ama panel açıklığı sıkıntısı varmış

samsung tu8500 var hem daha pahalı hem bir ekstrası yok gibi

7500tlye var yukarıdaki philips alıp geçeyim mi

bir de netten almak riskli mi mağazaya göre

@Serkan Gündüz

maç ve film öncelikli 58pus8505 alayım diyorum ama panel açıklığı sıkıntısı varmış

bizim fabrikada bir arkadaş var; istediğin modele göre 3-5 arası teslimat sağlıyor onun arkadaşları sıfır makina ama garantisi yok. Sorayım mı?

@Serkan Gündüz

İnternetten alabilirsin ama teslim kutusuna çok iyi bak.
Ara panel almanı pek tavsiye etmem.

Belirttiğin ekran ıps panel değil cristal panel her açıdan aynı rengi ve görüntüyü alamazsın.

58PUS8505

@Serkan Gündüz

55 pus 7803 var. Gayet iyi. Yada büyük uygun fiyatlı tv ve iyi bir Android tvbox. Bu arada Philips alacaksan iyi bir soundbar tavsiye ederim. Ben öyle yaptım

Ekli dosyalar

• 16325984351544512145404902618610.jpg
    16325984351544512145404902618610.jpg
    67.6 KB · Görüntüleme: 17
ev aletlerinde fakir iyi.

sinbo gibi ucuz, türk malı ürünlerden uzak durun. annem ucuz diye mediamarkttan sinbo süpürge almış. ilk ayından hortumu yırtıldı. onu bantladım koli bandı ile. sonra hortumun farklı noktalarında yırtılmalar oldu. defalarca olunca hortumunu komple koli bandı ile kapladım ve dandik hortumun yırtılma sorununu çözdük. zaten çekiş gücü berbattı. haznesi vardı, torba ya da su filtreli değildi. çektiği pislikleri bi hazneye topluyordu. o haznenin makinaya tutturulan yeri de kırıldı. orayı da plastik kelepçe ile tutturdum. hazneyi her dökmesinden sonra tekrar kelepçeliyorduk. buna da çözüm bulmuştuk. süpürge sorun çıkarıyor biz çözüyorduk. en sonunda motorundan duman çıktı ve bozuldu. en sonunda çöpe attık.

anneme ev eşyası alırken tek başına alışveriş yapmamasını söyledim. sinbo faciasından sonra hep beni götürdü alışverişe. toz torbalı bosh aldırdım. çok sessiz, zemine öyle bi yapışıyor ki kaldırmak için güç gerekiyor. o yüzden düşük güçte kullanıyor hep. halıyı yerinden kaldırıyor, pitbul gibi aynı. annem torbalı süpürgelere önyargılıydı kullanımı ve hijyeni iyi değil diye. demek ki iyi marka alınca eski teknoloji de kullansa verimli oluyormuş.

gidip indesit mi ne haltsa ondan 5kglık çamaşır makinası almıştı. o da bozuldu 3 senede. beraber gittik siemens çamaşır makinası seçtim. 3. senesi taş gibi. makina ile yanyana durun çalışma sesini duymuyorsunuz. müthiş sessiz bi makina. ve çok temiz yıkıyor.

teknolojide almanlardan şaşmamak lazım. ucuz mal alacak kadar zengin değiliz. sinbo süpürge 3 ay dayanmadı bi ton sorun çıktı. bosh 2. senesi, canavar gibi süpürüyor

@Serkan Gündüz

Herhangibir risk olmaz. Philipsin tek sıkıntısı Şuandaki tpvision denilen mal bir firma. Onun haricinde bence gayet yeterli. A101den de şu ürünü aldım. Mutlaka almanızı tavsiye ederim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-09-25-22-37-51-670_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-09-25-22-37-51-670_com.android.chrome.jpg
    74.1 KB · Görüntüleme: 15
Üst Alt