Teknoloji ile İlgili Soru ve Sorunlar - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
yazıcı.jpg

renktaşlar evde kullanılmak üzere ve önem sırasına göre aşağıdaki şartları karşılayan bir yazıcı arıyorum... kullanan memnun kalan varsa yardımlarına müteşekkir olurum...

- toner dolum maliyeti düşük, muadil toneri ya da dolum imkanı bulunan
- dubleks (çift taraflı) otomatik baskı yapabilme özelliği bulunan
- çıktı, fotokopi, tarama özellikleri
- siyah - beyaz yazıcı mono renk

bildiğiniz yazıcılar varsa duymak isterim... bütçe esnek olmakla birlikte 2500 tl'nin üstü her kuruş içimi acıtacaktır...

Ekli dosyayı görüntüle 140599

renktaşlar evde kullanılmak üzere ve önem sırasına göre aşağıdaki şartları karşılayan bir yazıcı arıyorum... kullanan memnun kalan varsa yardımlarına müteşekkir olurum...

bildiğiniz yazıcılar varsa duymak isterim... bütçe esnek olmakla birlikte 2500 tl'nin üstü her kuruş içimi acıtacaktır...
ben epsonun bir modelini almistim 36 euroya :)
tonerler aletten pahalı oluyor

Ekli dosyayı görüntüle 140599

Hocam Brother 1511 öneririm. Sarf malzemeleri ucuz. Muadil toner ve de dolum kullanabilirsin. En önemlisi muadil toner alıp kullandığın zaman garantisi bozulmuyor. Malumun diğer marka yazıcılarda dolum ya da muadil toner kullanman için yazılım yüklemek gerek. f/p açısından çok iyi. Tavsiye ediyorum. Memnun kalınca teşekkür edersin.

ben epsonun bir modelini almistim 36 euroya :)
tonerler aletten pahalı oluyor
Epsonlar çok güzel görüntü veriyor ama mürekkep kullanıyor genellikle. Mürekkep yazıcıdan çıktı almak işkence. Hele seri kopyalama yapacaksanız misal 30 sayfa için 20 dakika beklemen gerek. Seri baskı kullanmıyorsanız alın çok güzel orijinal mürekkeple kullanın. Ama seri baskı için çin işkencesi.

Hocam Brother 1511 öneririm. Sarf malzemeleri ucuz. Muadil toner ve de dolum kullanabilirsin. En önemlisi muadil toner alıp kullandığın zaman garantisi bozulmuyor. Malumun diğer marka yazıcılarda dolum ya da muadil toner kullanman için yazılım yüklemek gerek. f/p açısından çok iyi. Tavsiye ediyorum. Memnun kalınca teşekkür edersin.

ustadım bunun dublex baskısı ell ne yazık ki :(

Servise ver. Merdiven altı telefonculara verme. Hele Apple ise kesinlikle servise ver.

Yahu ne yeni telefonu alacaksın. Hiç tamir görmemiş ise garantisi devam ise, gönder servise . Garati devam etmiyorsa batarya soketli ise oynamış olabilir. Birde başka şarj aleti ile şarj etmeyi dene. Şarj aleti akimida onemli
SAĞOLun rengolar garantisi bitti de bakayım şarj aletini değiştireyim denemelik

Üst Alt