Temel Yaşam Gereksinimi: 'Fatih Terim' - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Temel Yaşam Gereksinimi: 'Fatih Terim'

yani ftnın basarısı yok tamamen yonetım motivasyonu ve basarısı. Hatta ft bazı maclarda takımı yanlız bıraktı mıllete falan saldırarak unutulmasın. Yönetım ıyı toparladi.
yönetim sana malzemeyi verecek sana güzel bir restoran yani ortam sunacak ki güzel yemek yapacaksın

Şu anda teknik direktör konusundan önceki problem bu

Bu "Baskan itaatciligi" kafalardan kazinmali, neymis Baskana laf etmis mis. Su kulübün son dönemlerde baskanligi yapilan adamlara, edilen sözler ortada. Baskan dedigin haddini bilsin de, laf yemesin. Sonuc anlamainda kimsenin begenmedigi, genel kurulun sectigi bir adam söz konusu. Bukadar basit...

Fatih Terim gittiginden beri Galatasaray bir gerileme dönemi icerisindedir. Ama Fatih Terim gelecek, Galatasaray saha kalkacak, gibi hayalperest bir iddia ortaya atacak da degilim. Galatasaray o dönem bir "run" yakaladi, hangi hoca olursa olsun, bunu herzaman yakalayamazsin, ve bu pozisyona gelmek de oldukca zordur. Bizi batiran, bu olayi kolay kolay göremeyen vizyonsuzluktur.

Son yillarda böyle bir "run" yakalayan takim da Besiktas. Ama orada da vizyonsuz bir hamle ile, o tarihi sanslarini baltalayacak bir adam cikacak mi diye merak ediyorum. Ama Fiko bukadar acgözlü degil diye düsünüyorum, kendisi icin ortaliklarda, tüm basarilarin mimariyim havasini atmasi, yeterli olacakdir diye düsünüyorum.

Fatih terim dönemi derbileri iple çekerdik şimdi 1 farklı mağlup olunca en azından fark yemedik diye sevinir olduk rezilliğe bak.

Şimdi şöyle bir şey var bu takımın yeniden başarılı olması için yeni bir kadro kurması lazım tamam doğru ama
Bu takımın ymnetimiyle taraftarıyla futbolcusuyla bir bütün olması lazım
Taraftar destek vermez haklı olarak maça gitmez
Yönetim desen en enn kötüsü
Futbolcular kendi arasında bile küs kavgalı

Bunu sağlayabilecek adamlar belli Fatih Terim'dir Abdurrahim Albayrak'tır Ali Dürüst'dür
Tabi bunlara Ünal Aysal Haydun Üstünel Lütfi Arıboğan gibi adamların eklenmesinide çok isterim ...

Üst Alt