Terim Gitti Maaşlar Yattı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim Gitti Maaşlar Yattı!

Arkadaş koskoca Galatasaray başkanı yalan söylermi ?
Adam gibi şu kadar zamandır görüşüyorduk de.
Sen bu hesaba göre 12 saat içerisinde tdyi belirledin öylemi ?

WhatsApp Image 2022-01-11 at 18.18.15.jpeg

Arkadaş koskoca Galatasaray başkanı yalan söylermi ?
Adam gibi şu kadar zamandır görüşüyorduk de.
Sen bu hesaba göre 12 saat içerisinde tdyi belirledin öylemi ?

Ekli dosyayı görüntüle 147025

Benim dün yapılan saçma basın toplantısından anladığım kadarıyla Torrent için yardımcı antrenör konusunda anlaşılmış günler öncesinden. Hocaya bunu benim doğrudan söylemem gerekiyordu, orada hata ettik dedi Burak Elmas. Amaçları kısa ya da uzun vadede Fatih hocayı futbol direktörü yaparak ya da yönetime alarak yola Torrent ile devam etmekti. Zaten bunu da söyledi Burak Elmas dün. Muhtemelen hocaya da bu teklifle gidildi, Fatih hoca da doğal olarak bunu kabul etmedi. Yollar da ayrıldı. Zaten ilerisi için birinci adamlığı vermeyi planladıkları, anlaşma sağladıkları Torrent ile de teknik direktör olarak anlaşmayı sağladılar.

oysa 3-4 ay daha para yatmamalıydı haklı.
12sinde uefa parası gelecek muhabbeti vardı onla bağlıdır muhtemelen de twitterde her aklina eseni söylemezsin ya.

Benim dün yapılan saçma basın toplantısından anladığım kadarıyla Torrent için yardımcı antrenör konusunda anlaşılmış günler öncesinden. Hocaya bunu benim doğrudan söylemem gerekiyordu, orada hata ettik dedi Burak Elmas. Amaçları kısa ya da uzun vadede Fatih hocayı futbol direktörü yaparak ya da yönetime alarak yola Torrent ile devam etmekti. Zaten bunu da söyledi Burak Elmas dün. Muhtemelen hocaya da bu teklifle gidildi, Fatih hoca da doğal olarak bunu kabul etmedi. Yollar da ayrıldı. Zaten ilerisi için birinci adamlığı vermeyi planladıkları, anlaşma sağladıkları Torrent ile de teknik direktör olarak anlaşmayı sağladılar.
Bende böyle tahmin ediyorum ama hiçbirşeye doğru dürüst yanıt vermedi. Bu sorulara yanıt vermiyeceksen, basın toplantısının amacı neydi ? Fatih Terim'le kötü ayrılmadık, beni düşman belleyip saldırmasınlar gibisinde bir hareketti bana kalırsa.
Neyse, baştan aşağı saçma bir basın toplantısıydı.

Çıkan haberler yine ortalığı karıştırma için olabilir ve zaten geçenlerde başkan oyunculara bir ödeme planı sunduğu konusunda haberler vardı ve bu tarihe göre ödemeler yapılıyor. Ya da diyelim haberler doğru o zamanda kulüpte para yok sıcak para sağlayacak yöneticide Florya'dan sorumlu olmak istemiştir Terim'e bunu söylemiştir başkan Terim bunu da istemeyince belki gitme nedenlerinden biri de budur. Burada yine Terim hatalı olur yönetici sonuçta Florya'dan sorumlu olmak isteyecektir aynı zamanında Albayrak gibi,
İlk seçenek daha olası vu arada adamlar salak mı başarısız olalım istesinler.

Bende böyle tahmin ediyorum ama hiçbirşeye doğru dürüst yanıt vermedi. Bu sorulara yanıt vermiyeceksen, basın toplantısının amacı neydi ? Fatih Terim'le kötü ayrılmadık, beni düşman belleyip saldırmasınlar gibisinde bir hareketti bana kalırsa.
Neyse, baştan aşağı saçma bir basın toplantısıydı.
Yanıt verdiği kesimler bu hoca ile devam ederken başkasıyla görüşme olmadığını doğruluyor aslında. Ama neden, nasıl ayrıldık, hocanın tepkisi neydi hiçbirisine cevap vermedi. Vücut dili, tonlamaları hiç iyi görünmüyordu. Umarım ciddi bir planlama vardır da hepimizin yüzünü güldürürler. Her zaman dediğim gibi kim olursa olsun bize geri kalan sadece Galatasaray. Takım biraz kıpırdamaya başlar da şu gerginlik biraz azalır umarım.

Salin artik bizi. Tamam FT'ye allah diyelim bitsin bu eziyet. Biktik artik. Evet derin gs kumpas kurup FT'yi gondertmis. Herkes sorumlu FT disinda. Tamam şimdi onumuze bakalim.

Doğrudur ya da yanlıştır demiyorum ama ağzından salyalar akarak konuşan, rastgele bir twitter hesabını mı ciddiye alıyoruz?

Üst Alt