Terim: "İşimi halen ilk günkü konsantrasyonla ve aşkla yapıyorum. İyi bir miras bırakmam gerektiğini biliyorum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Güzel bir mirası olduğu kesin ama maalesef şu ana kadar bu mirası iyi kullanamıyor..
Kasımpaşa ve ts ilk yarilar randers 2. Yarı ateş ediyordu takım bu takımı bozan da kendi ilginç tercihleri oluyor maalesef..

Ben guzel transferlerin hattına bir süre daha sabretmekten yanayım..İyi futbol oynayalım topcularimiz parlasın Avrupa'da rezalet sonuç gelmesin bu sezon büyük bir beklentim yok ama birçok kişinin aksine mevcut halimizle ligin kalitesine bakarak şampiyon olabilecek kapasitede olduğumuzu düşünüyorum..

Umarim istedigini, aslinda hepimizin istedigini basarirsin. Kotu ayrilmani istemem ama sonsuza dek sabir veya kredin de yok hoca.

Hocam oyuncuların geçmişine yatırım yapmayacağız diyoruz ancak senden bahsedenler hep geçmişinden bahsediyor farkındaysan. İlk günkü heyecan açıklaması da ilk söylediğinde samimiydi de artık hocanın açıklamalarıyla eylemleri arasında koordinasyonun kaybolduğunu hissediyorum.

Burak Elmas burada ve sosyal medyada geçmiş yönetime tavrı vs nedeni ile samimiyetsiz ve içten pazarlıklı olarak değerlendirilirken de gelirse çok başarılı olacağını düşünüyordum. Bu transfer dönemi stratejisi ile ve kulübün savunuculuğunda ki tavrı ile bence bunun emarelerini de gösterdi hepimize.

Terim hocamı da en çok seven kişilerden biriyimdir herhalde. Ancak benim tanıdığım Fatih hoca asla bu değil.

Ligde 10 senedir süren dizayn çalışmaları, şampiyonu kağıt üzerinde belirlemek adına yapılan hamleler en çok isyan eden onun döneminde son 1.5 sezonda Nihat Abi TFF'si ile tavan yapmıştır ve bu durumun en mağduru da Terim'in Galatasaray'ıdır. Bunu da ayrı bir yere yazalım. Ancak hoca da mazeretlere fazla sarılmaya, sahada ki otoritesini kaybetmeye başladı.

Çünkü artık iletişim çağındayız. Karşısında 90'ların empatik ve duygusal nesli değil pragmatist ve yüzeysel Z kuşağı var. Aldığı futbolculardan, medyaya kadar bu çatışma hali ve hocanın old school'dan Z kuşağına kendini entegre etme çabası görülüyor.

Ancak sen 70 yaşında değişmeye çalıştığında en iyi uyguladığın methodolojiyi de kenara bırakmış ve seni sen yapan özün yerine 30'larında oturan karakterine yeni bir gömlek giydirmeye çalışıyorsun demektir. Bu da olmuyor işte.

Çoğu teknik adamın kariyer sonu ondan dolayı görkemli olmuyor. Yoksa hocanın hırsında tabi ki eksilme yoktur bundan eminim.

Bence bu tavrı bırakıp tekrar eskiye dönmeli. Bazen eskiye dönmek iyidir. Hele bu kendine dönmek ise daha iyidir.

fatih hocam yabancı basına konuşurken şeker kız candy gibi konuşuyorsun bizim türk basınına gelince kanuni sultan süleyman havalarına giriyorsun. bu ne yaman çelişkidir?!!!

Üst Alt