Terim: "Önce yumruk attım sonra tokatladım" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim: "Önce yumruk attım sonra tokatladım"

Selos hani bir daha görsen yine dövecektin Terimi lan yalanci gtos.Böyle yersin dayagi işte.Birde kafa atsa süper olurmus Terim hodjam.

Dayak yemediğini ısrarla belirten Terim'in bu açıklamalarını okuyunca aklıma şu video geldi.

"İkinizi tutyum da şöyle"

"Ben ikinizi de tuttum diye düşünüyorum"

"İkinizi de tuttum görüyorsun değil mi?"

"Şu bir gerçektir yakaladığımı bırakmam"

"Bizim yanımızdakiler düşmez!"

Egona kurban Fatih Hocam :asd:

Selos hani bir daha görsen yine dövecektin Terimi lan yalanci gtos.Böyle yersin dayagi işte.Birde kafa atsa süper olurmus Terim hodjam.
Hem galatasaray hem de adana demirspor camiasından kovuldu selocan ayrıca aslantepedeki dükkanını da kapattık yakında üyelikten de atacağız terbiyesizi...Elinde bir tek heykeli kaldı...Ölene kadar uğraşacağız selocanla...GALATARASAY KİN'DİR!!!

neyse F.T hocamızın bu muhabbetinden dolayı kovuldu o da bize yaradı.
bizi ilgilendiren nokta bu olaydan sonra; Galatasaray'a geldi ve şapiyonluğu getirdi.

7d36425d26f45aedf900a927fa227891.png

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Atasözü oldu...

Unutmayın Galatasaray Daha Vefalı...Fatih Terim aynı başarılara başka camiada sahip olmuş olsaydı o gün kendi camiası ona sahip çıkmaz yok olur gider hatta hapislere filan düşer iftiraya maruz kalır malına mülküne el konulur ailesi dağılırdı...Ama işte GALATASARAY ADAMINA VEFADIR ADAMINA CEZADIR...LAKİN HERDEM KİN'DİR!!!

"ÖNCE YUMRUK ATTIM SONRA TOKATLADIM"

İMZA:
5241005.jpg

Üst Alt