Terim'den İlk Kesik Belhanda'ya - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim'den İlk Kesik Belhanda'ya

Maskeli maskesiz farketmez, bu adamdan OLMUYOR!

Talipleri varken satıp Kuru’yu alsaydık, hem Babel’in maliyetinden hem de Belhanda’dan kurtulmuş olacaktik.

3 şeyi düzgün yapıyor diye 50 şeyi yanlış yapan adam tutulmaz, ama bunu Terim’in intikal etmesi nedense 2 seneden fazla zaman aldı (haber dogruysa)

Ya Seri-Lemina-Nzonzi üçlüsü ile gerçek bir orta saha üçlüsü izleyelim yok illa hücumcu orta saha ile oynamak istiyorsak da bunun hakkını verecek Teixeira-Talisca gibi adamlar gelsin

Artık hücumcu orta saha diye bir şey kalmadı ki herkes hücumcu orta saha herkes defansçı oluyor herkes kanada açılmayı deniyor maç içinde bizim bunu anlayıp buna göre hareket edeceğimiz zaman gelecek mi bilmiyorum

Babel kekosu yerine kanatta oynatılmalı. Takımın etkilenmeyeceği tek bölge şu anda sol kanat çünkü ayaklı el freni babel var daha kötüsü olamaz büyük ihtimal orta açsın şut çeksin kafasına göre takılsın orada AMA takımın orta sahası ve defanstan mümkün olduğunca uzak dursun şu anda bu kafi.

Belhanda orta saha rotasyonunda Selçuk'la beraber son isim olmalı. Nzonzi, Lemina, Seri, Feghouli, Donk, Ömer, Jimmy yoksa oynayabilirler.

Sorun Belhandaymis gibi algı yaratmanın alemi yok. Komple takım dökülüyor.

Sorun sistemsizlik , sorun doymusluk..

Zorla adamı anti terimci yapacaksınız. Hocaya nötrüm..

Bırakma zamanı geldiyse gelmiştir. Hocadan fazla şey bekliyoruz yaş 60 i geçmiş. Adam emeklilik hayali kuruyordur.

Ben CL gibi bir hayali olduğunu sanmıyorum. Adamlar bizim 10 katımız bütçeyle yarışırken biz maksimum çeyrek görüp eleniriz..

He Avrupa liginde başarı gelebilir , daha önce yaptığı birşeyi tekrar yapması benim lugatta başarı değil kendini ispattir..

Kendini ispat edecek yaşları 50 55 arasıydı. Şuan oldukça yaşlı ve bence doymusluk var.

I have a dream mottolu konuşması bana tere satmak gibi geldi. Oda biliyor CL de bu bütçeyle figüran olacağını..

Maaşı güzel, yönettiği takım güzel, herhangi bir baskı yok. Bütün ipler kendi elinde ama bence bu sene başarı zor..

Umarım beni yanıltırsın yaşlı kurt. Umarım hala doymamışsındır , haklı çıkmak istemedigim bir konu bu..

gscimbom_mobil

Ya belhanda ve Babel ısrarı hocanın başını yiyecek taraftarla arasını açacak yada hoca uyanık davranıp bunları acımadan kesecek.

Üst Alt