Terim'e Şok Ceza! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim'e Şok Ceza!

Cevap: Terim'e Şok Ceza!

yazık ya bu ulkede futbol bıtmıs adam ırkcılık yapar 2 mac alır boyle bır duzen yokkkkk

kafayı yememek elde deıl arkadas bu nası bı duzendır yaaa tek dılegım sampıyon olup basta aykut olmak uzere tum sıkecılere gereken kapagı takmakk

105. madde hikaye adamlar oy çokluğu ile karar vermişler.Cezası başladı , Tahkim şirin gözükmek için düşürmezse 3 maç yedek kulübesi ve soyunma odasına giremeyecek :( O muhteşem konuşmalarını yapamayacak :( Allah belanı versin TFF , PFDK!

Paran varsa güçlüsün. Bu sistem ne kadar adil tartışılır ama o paranın kaynağının bizler olduğu da unutulmasın. O kaynağı minimuma indirirsen, bu itler sana Hitlerlik taslayamaz. Dediğim dedik devri sona erir. Ya ligden çekilerek fişi de çekeceksin, ya da iyi bir organizasyonla Digiturkleri iptal edeceksin.

Bu adamlarla "demokrasi" çerçevesinde sadece böyle mücadele edebilirsin.

Aynen budur. Zaten "Ligden çekiliyorum" dediğin anda ne kadar kurum varsa köpekleşir Galatasaray karşısında, çekilmesin diye herşeyi yaparlar.

Cevap: Terim'e 3 Maç Ceza

İyi güzel de artık icraat lazım adam mı sokacaklar napıyorlarsa yapsınlar yoksa kan dökülcek bu ülkede artık.

Şenol Güneşin bahsettiği olay oydu işte.. Ülkeyi iç savaşa bile götürür bu gerginlikk.. Yemin ediyorum fenerlilerle konuşunca cinlerim tepeme çıkıyor.. Eskiden atışırdık takılırdık geçerdi.. Şimdi kalkıp boğazlarına binesim geliyor..

Peki Fatih Hocamızın söylediklerinin altına imza atarım diyen koca kafa aykut'a ne ceza verildi??

3 maç verdiler. İtirazdan 2'ye düşürüp, Süper Final'de hocasız olarak şampiyonluk yarışında bizi etkilemek istiyorlar. Allahınızdan bulun.

Bakalım Terim 'i ilk kim eleştirecek.

Bence hocamız hatalı bu örnekte. Melo son maçta kırmızı kart görüp son 2 maçta takımı yanlız bıraksaydı, hakeme mi kızacaktık?

Bence Terim, maçın skorunu pek de etkilemeyen hakeme gidip hakaret ederek haksız olan taraf olmuştur. Final maçında Terim kulübede olamayacak diye kızıyoruz ama buna bile bile lades denir.

Burada konu cezanın adil olup olmaması değil, cezayı verenlerin -eminim- Fenerbahçe avukatlar derneği denen oluşumun bir parçası olması. Ceza adil ve ya değil önemli değil, cezayı veren kurumun adaleti söz konusu.

AsDvOCOCAAA1al0.jpg

Durduramazsınız. Yıkamazsınız bizi.

Bakalım Terim 'i ilk kim eleştirecek.

Bence hocamız hatalı bu örnekte. Melo son maçta kırmızı kart görüp son 2 maçta takımı yanlız bıraksaydı, hakeme mi kızacaktık?

Bence Terim, maçın skorunu pek de etkilemeyen hakeme gidip hakaret ederek haksız olan taraf olmuştur. Final maçında Terim kulübede olamayacak diye kızıyoruz ama buna bile bile lades denir.

Bu düşünceye katılmıyorum. Adaletli bir sistemde hemfikir olurdum ancak.

Bu ülke futbolunu ne kadar rezil duruma getirdiniz be şerefsiz herifler.Allahtan korkunuz yok mu lan sizin,kendi fbli arkadaşlarımı dövecek kıvama geldim en sonunda.Türk futbolunda yaptığınız şerefsizlikler ortaya çıktı,cezaları bu şerefsizlerin alacağı yerde her geçen gün kötü etkilenen biz oluyoruz.Yeter lan yeter şimdi ana bacı sülale saydıracam ama ceza almak istemiyorum.Bu süreçte takımımızın hakkını yiyenleri gördüğüm gün tepkimi en sert şekilde vereceğim...

Yaza kalmaz, koca kafasında beyin yerine gaz taşıyan federasyon başkanınızla defolup gidersin inşallah alçaklar.

Üst Alt