Terim'e Şok Ceza! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim'e Şok Ceza!

Cevap: Terim'e Şok Ceza!

allahım inşallah fatih terime pazar günü sahaya inip şampiyonluk turu atmasını nasip edersin

Yıldırım demirören denen zat başkan seçildikten ve saçma basın toplantısını yapıp 16 kulübü pfdk'ya sevk ettikten sonra lig benim için bitmiştir.oynamanın bir anlamı yok zaten artık...

sizin ben varya ta ,üşldsjdpojdpdojhğdphdohişşidü,ş tamam sakinim . birşey demek istemiyorum.

Bu futbolcularımızı dahada hırslandıracak

Futbolculara pek güvenim yok. Başı kesik tavuk gibi olabilirler. Örnek vereyim;

Yıl 97 'idi sanırım. Bir Fenerbahçe maçı tesadüfen Terim 'in doğum gününe denk gelmişti. Tribünler 90 dk sövdü Terim 'e doğum gününde, ama oyunculardan reaksiyon gösterip de iyi oynayanı çıkmadı. 3-1 kaybettiğimiz maçtı.

Allah belalarını verecek sabrediyorum o tüpçüde ne oldum değil ne olacağım diyecek ilerde

Futbolculara pek güvenim yok. Başı kesik tavuk gibi olabilirler. Örnek vereyim;

Yıl 97 'idi sanırım. Bir Fenerbahçe maçı tesadüfen Terim 'in doğum gününe denk gelmişti. Tribünler 90 dk sövdü Terim 'e doğum gününde, ama oyunculardan reaksiyon gösterip de iyi oynayanı çıkmadı. 3-1 kaybettiğimiz maçtı.

herkes hirsinden kopuruyor herkes ana avrat duz gitmek isitiyor sizinde yazdigniz 3 mesajda olaya farki bir boyut getirmenize ve olayi sogutmaniza anlamiyorum yetmedimi susutugmuz ??

Yönetim bu şerefsizlere haddini bildirmedikçe daha da azacak bu .. sürüsü.

Sarı öküzü kaybettiğimiz gün değil bugün. Aşırı tepki vermeyin. Galatasaray 'ın yönetemeyeceği birşey değil.

Bizim için asıl tehdit, öfkemizin konsantrasyonumuzun önüne geçmesi olur. Bizim başka konulara ayıracak en ufacık eforumuz olmamalı. Keskin sirke küpüne zarar. Bu sebeple tek odağımız şampiyonluk olmalı.

Hatırlar mısınız Kayserispor maçında Lincoln 'ü haksız yere attı diye hakeme, Federasyon 'a tepki koyduğumuz, herşeye tepki vermeye başladığımız gün o seneyi kaybetmiştik. Benzer senaryo Ümit Karan 'nın Sivas maçında atılmasıyla vuku bulmuştu.

Konu açacağım, "öfkemiz konsantrasyonumuzun önüne geçmesin".

Sarı öküzü kaybettiğimiz gün değil bugün. Aşırı tepki vermeyin. Galatasaray 'ın yönetemeyeceği birşey değil.

Bizim için asıl tehdit, öfkemizin konsantrasyonumuzun önüne geçmesi olur. Bizim başka konulara ayıracak en ufacık eforumuz olmamalı. Keskin sirke küpüne zarar. Bu sebeple tek odağımız şampiyonluk olmalı.

Hatırlar mısınız Kayserispor maçında Lincoln 'ü haksız yere attı diye hakeme, Federasyon 'a tepki koyduğumuz, herşeye tepki vermeye başladığımız gün o seneyi kaybetmiştik. Benzer senaryo Ümit Karan 'nın Sivas maçında atılmasıyla vuku bulmuştu.

Konu açacağım, "öfkemiz konsantrasyonumuzun önüne geçmesin".

İkisi biraz farklı durum "şu aşamada" abi. Durup dururken olmuyor bunlar ya da doğal gelişmiyor. Bildiğimiz bir sürecin sonucu. O yüzden tepki göstermek gayet doğal duruyor ki ses çıkarmadıkça daha çok haksızlığa uğruyoruz hatta iştahsızlığa sebeb oluyoruz. FT'nin yaptığı "N.Ş.A'da" yanlıştır. Suçtur hatta. Ancak burada bin kez yazılmış sebeblere ceza vermeyen zihniyet buna ceza veriyorsa "bir dakika" demek hakkımızdır.

Yeni eklenen 105. madde Galatasaray'a yaradı görüyormusunuz !

TFF, Galatasaray'a çalışıyor !

Yeter YD Yeter !

Fatih Terim maclari zaten haftaici maclara hazirlanirken kazanir,derbi maclarina zaten futbolcular kendilerini yeterince motive ederler,hatta bu ceza ekstra bir motivasyon getirebilir futbolculara,sinir bozucu olan tek sey federasyonun acik acik bize zarar vermeye ugrasmasi,böyle taraf bir federasyon varken o hakemlere kizmaya hakkimiz yok,hatta bu ortamda iyiler bile diyebiliriz,o Tüpcü serefsizi sampiyonluk kupasini bize vermek istemiyor ama merak etmesin,kupayi aldiktan sonra bir günlügüne anasina gönderebiliriz.

Lan karakter, şeref yoksunları..! Sahaya adam giriyor para cezasıyla cezalandırıyorsunuz, teknik direktörün serzenişinde 3 maç ceza veriyorsunuz.

Üst Alt