terim'e sövüp demirören'e ses etmeyen fenerli | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

terim'e sövüp demirören'e ses etmeyen fenerli

özellikle antu da şu aralar bol bol bulunan acınası türdür. (türk futbolu neden bu halde bknz fenerbahçe)

Son düzenleme:
Milli takımın aldığı başarısız sonuçları sadece saha içine bağlayacak kadar vizyonsuz,kör ve üç maymunu oynayan şike severlerdir.

antu'ya her gittigimde bir kaç beyin hücrelerimi kaybediyorum o kadar saçma ve rezil verici mesajlari okumaktan.

Son düzenleme:
1- Bariz şikeyi görmezden geldi, ceza vermedi.
2- Fatih Terim'i bizden kopardı.
3- En iyi dönemimizde ve Fener Avrupa'dan kovulmuşken yabancı sınırını daha da sıkılaştırdı.
4- Fener aleyhine minimum ceza uygularken bizim aleyhimize maksimum uyguladı (retweet ve rakibe uçan tekme atmamın cezasının aynı olması vs.)
5- Şampiyon olduğumuzda kupamızı vermemek için elinden geleni yaptı.
6- Alenen bize savaş açtı.

Daha da yazabilirim de üşeniyorum. Bu tipe neden tepki göstersin Fenerliler? Akılları varsa Fatih Terim'e de göstermezler aslında çünkü Fatih Terim'in milli takımın başından gitmesi bize dönme ihtimalini güçlendirir ki bu onların işine gelmez.

Ben şahsen milli takımın gidişatından memnunum. Terime laf geçirmek onlar için alışılmış bir şey, Demirören'in hakkını zaten ödeyemiyeceklerini bildikleri için ona sövemezler. Yanlız Beşiktaş'la çekişecekleri bir zamanda tüpcünün tutumundan rahatsız olabilme ihtimalide büyük. O zaman görürüm ben bu tüpcü hayranlarını.

Üst Alt