Haber - TFF Başkanı Görevinden İstifa Etti İddiası - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber TFF Başkanı Görevinden İstifa Etti İddiası

Ali Koc kurnazlik yapiyor ama riskli isler. Ondan cok daha buyukleri bir anda yok oldu. Millet zaten millet, ver gazi beynini kullanan yok.

Demirören, Özdemir, Büyükekşi

hepsi aynı merkezden çıkma isimler.

Büyükekşinin yerine de bu merkezden 1 atama gelecek

Yazık olm 3 dönemdir seçim yapılamıyor. Spor bakanından artık seçim yapalım diye izin isteniyor.

Büyukekşinin klupler bazında art niyetli olduğunu düşunmüyorum.Ama çok net beceriksiz.

Bizim yönetim bu Galatasaray düsmanlariyla dolu federasyon alt kurumlarını istifaya davet etmek için neyi bekliyor.
Cumhuriyet içinde cumhuriyet kuran sözde Ataturkçü şikecilerle dostluk gösterilerini bıraksınlar.

Büyukekşinin klupler bazında art niyetli olduğunu düşunmüyorum.Ama çok net beceriksiz.

Bizim yönetim bu Galatasaray düsmanlariyla dolu federasyon alt kurumlarını istifaya davet etmek için neyi bekliyor.
Cumhuriyet içinde cumhuriyet kuran sözde Ataturkçü şikecilerle dostluk gösterilerini bıraksınlar.
Art niyetli olmiyan kisi
Lale Ortayi mhk baskani yapti
fb lehinr bizim alehimize yemedigi nane kalmadi

Art niyetli olmiyan kisi
Lale Ortayi mhk baskani yapti
fb lehinr bizim alehimize yemedigi nane kalmadi

Lale ortanin ne mal olduğunu bilmiyordur muhtemelen.Yonetici kadrosu ve Koç'un yamaklarinin işidir.ilk baş federasyon Yonetiminde Galatasaray'ı temsil eden adamı gondereceksin.lale orta geldiği an istifasını vermesi lazimdı.
Koç büyukeksiyi parmaginda oynatiyordu.
Koçun hiçbir zaman federasyon başkanına karşı sert söylemlerini göremezsin.
Bu çakallar öyle bir algı oluşturduki en çok haksızliga uğrayan takım olmamıza rağmen sürekli kollanan takım olduk bir anda.Bir anda federasyonu en çok kollayan takim olduk.

Ama bunun sebebi bizim yonetimdir..Hiçbir zaman doğru politika izlenmedi.Galatasarayin menfeatleri umutlarinda olmadı.Karsi tarafın takımlarına bağlılığını hiçbir zaman göstermediler.

İşin en komik tarafı bjk denilen omurgasız oluşum.Çok komik bir şekilde Basarisizliklarini federasyon başkani üzerine yiktilar.Federrasyon baskanı ne yapmış bunlara..birde adam gidiyor ana avrat küfür yiyor stadlarinda.

Bence Federasyon başkanı istifa etmeli.Ozellikle Koç'un etkisinde kaldığı için istifa etmeli.ama federasyon alt kurulları çok daha önemli.
Ama bizim başımızdaki yönetimden dolayı yeni gelecek federasyondan da umudum yok.

Lale ortanin ne mal olduğunu bilmiyordur muhtemelen.Yonetici kadrosu ve Koç'un yamaklarinin işidir.ilk baş federasyon Yonetiminde Galatasaray'ı temsil eden adamı gondereceksin.lale orta geldiği an istifasını vermesi lazimdı.
Koç büyukeksiyi parmaginda oynatiyordu.
Koçun hiçbir zaman federasyon başkanına karşı sert söylemlerini göremezsin.
Bu çakallar öyle bir algı oluşturduki en çok haksızliga uğrayan takım olmamıza rağmen sürekli kollanan takım olduk bir anda.Bir anda federasyonu en çok kollayan takim olduk.

Ama bunun sebebi bizim yonetimdir..Hiçbir zaman doğru politika izlenmedi.Galatasarayin menfeatleri umutlarinda olmadı.Karsi tarafın takımlarına bağlılığını hiçbir zaman göstermediler.

İşin en komik tarafı bjk denilen omurgasız oluşum.Çok komik bir şekilde Basarisizliklarini federasyon başkani üzerine yiktilar.Federrasyon baskanı ne yapmış bunlara..birde adam gidiyor ana avrat küfür yiyor stadlarinda.

Bence Federasyon başkanı istifa etmeli.Ozellikle Koç'un etkisinde kaldığı için istifa etmeli.ama federasyon alt kurulları çok daha önemli.
Ama bizim başımızdaki yönetimden dolayı yeni gelecek federasyondan da umudum yok.
Ya birak neyi bilmiyordu
Bu kadar saf olmayin, TFF ve Koc birbirini sevmiyor ayagina yemedikleri nane kalmadi
Spor bakani TFFyi kim istemiyor diye sordugunda niye ötemedi Koc?

Ya birak neyi bilmiyordu
Bu kadar saf olmayin, TFF ve Koc birbirini sevmiyor ayagina yemedikleri nane kalmadi
Spor bakani TFFyi kim istemiyor diye sordugunda niye ötemedi Koc?

Yahu saf olan sizlersiniz.
Koçun ötmedigini zaten yazmışım yukarıda.
Bırakın onu bunu ilk önce bizim yönetime bu konuda iki çift laf edin..Bunu engelleyecek kim arkadaş.Birakin arık su yonetimleri körü körüne savunmayi.
peki Galatasaray federasyon baskaninin yanında algısı neden oluştu..

İşin özeti federasyon başkaninin art niyetli olduğunu düşünmüyorum.koc denen mahluk çok güzel kullandi bu adamı.Bizim yönetimde çok güzel izledi.

Yahu saf olan sizlersiniz.
Koçun ötmedigini zaten yazmışım yukarıda.
Bırakın onu bunu ilk önce bizim yönetime bu konuda iki çift laf edin..Bunu engelleyecek kim arkadaş.Birakin arık su yonetimleri körü körüne savunmayi.
peki Galatasaray federasyon baskaninin yanında algısı neden oluştu..

İşin özeti federasyon başkaninin art niyetli olduğunu düşünmüyorum.koc denen mahluk çok güzel kullandi bu adamı.Bizim yönetimde çok güzel izledi.
Parali medya köpekleri sayesinde o algi olustu
Adamin satin almadigi yer yok ve cahil taraftarda buna canak tuttu
Oysaki durmadan bizim alehimize bunlarin lehine olaylar oldu
Medyadaki algilarla yasamiyan taraftar gercekleri görüyor
Ülkenin basindaki istemeden kimsede engellemeyez bunu, tiyatroyu kurmuslar ama Galatasaray bunu bozar

Üst Alt