Video Haber - TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi: "Tüm ligleri süresiz olarak erteledik" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Video Haber TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi: "Tüm ligleri süresiz olarak erteledik"

Bi günah keçisi seçildi tüm suç sadece bunun olur. Ortamı bu hale getiren başkanlar hakemler siyasetçiler ellerini yıkar çıkar.

Ülkenin neresi düzgün ki futbolu iyi yönetilsin yaw. Liyakatı falan geçiyorum genel olarak adalete inancın olmadığı bir ülkede eğitim, spor, vs aklınıza ne gelirse rezil durumda olması gayet doğal ve beklenmesi gereken bir olaydır. Aksi şaşırtıcı olurdu. Hasan Kartal-Faruk Koca gibi adamları bu mevkilere getirip üstüne bir de fairplay ödülleri falan veren bir sistemimiz var şu ana kadar sahada adam taranmamış olması falan mucize.

ne kadar abartildi, bu ülkede hergün Doktor hemsire vs. dayak yiyor gündem olmuyor, daha yeni ankarada bir cocuk sokak köpekleri yedi resmen , gündem olamadi, yemisim bir yumrugu

Neyi degistiricek hangimiz adeletin saglanacagina inaniyoruz ? Ozellikle gecen seneden beri her zerrisiyle boka batmis bi ortam var hepimiz farkindayiz galatasaraya olan sevgimizden katlanmaya calisiyoruz ama nereye kadar her hafta herseyinden sikayetci oldugumuz macindan sonra hakemin yumruklandigi ligde yarismakta kazanmakta bize hic birsey katmiyacak gercekten kokten degismesi gereken cok sey var ama tabiki hic biri olmayacak hepiniz gibi bende cok seviyorum galatasarayi ama daha ne kadar katlanabilirim bu sacmaliga bilmiyorum cunki bu ortam bizlerin hayal ettigi galatasarayin onundeki en buyuk engel

Lüzum yok dedim
Delikanlı olsunlar hiçbir maça çıkmasınlar
Öyle 1-2 maça çıkmayıp yalandan iş yapmasınlar
Lan ucunda para var bırakırlar mı. Az buz kazanmıyorlar senelik 3-4 milyon lira para kazanıyorlar. Derbilere çıkıp maçı katledip en fazla 3 maç ceza yiyor kaldıkları yerden devam ediyorlar.
Bırakamazlar.
Önce çıkıp kendi içini temizlesinler de niye böyle oldu desinler

Bence erteleme gereksiz bir karar, tamam yaşananlar hiç hoş değil ve sağlam cezalar gerektiren bir durum. Federasyonda gereğini yapıp bir daha bu tür olaylara mahal verilmeyecek derecede yüksek cezalar açıklayacak ve lig kaldığı yerden devam edecek. Saçma sapan adamların cezasını neden ligi izleyenlere çektiriyorlar ki

Bence erteleme gereksiz bir karar, tamam yaşananlar hiç hoş değil ve sağlam cezalar gerektiren bir durum. Federasyonda gereğini yapıp bir daha bu tür olaylara mahal verilmeyecek derecede yüksek cezalar açıklayacak ve lig kaldığı yerden devam edecek. Saçma sapan adamların cezasını neden ligi izleyenlere çektiriyorlar ki
Sivas maçımız var boşver ertelensin 1 hafta

Üst Alt