TFF Başkanı Nihat Özdemir'den Çarpıcı Açıklamalar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
gecen sene 21 bu sene 20 hedef yeniden 18
yap boz gibi akıllarına bişey geliyor yapıyolar sonra cayıyorlar istedikleri gibi ne güzel

Şampiyonluk konusunda hiç bir karar veremezler. Vakti zamanında bunun önü kapatıldı. TFF böyle bir karar alamaz. Almamalıdır.
Şike konusunda da açık hükümler olmasına rağmen kılıfına uydurup, hukuku yok sayıp karar aldılar.Üstune üstlük şikeden iki kaleci (Korcan-Serdar )ve bir oyuncu ( İbrahim Akın) ceza almasına rağmen sahaya yansımadı diyerekten milletin gözünün içine baka baka şikeyi yok saydılar.Velhasil bunlardan her şey beklenir;iki gün sonra da ceketini alır gider, başka bir rant kapısına yolu açılır.Basta adamakıllı bir yönetim olsa da kamuoyu olsuturup hukuksuzluğun önüne daha önce geçebilse.Yoksa karar verdikten sonra geriye dönüş olmuyor.Bu vesileyle yine"bu ateş üfleyerek sönmez"çıkışıyla Ünal Aysal başkanı saygıyla analım ki en azından Şampiyonlar Ligi'nde Tarabzon,ertesi sene de biz oynadık.Ha TS'nin kupası hâlâ verilmedi ama işte bütün bu düzenin elemanları devam ederken bu düzene isyan eden onun gibiler sistemin dışında tutuluyor.Ama ne yazık ki sistemin içindeki bizim beceriksiz idareciler ne yapıyo anlamiş değilim.Ayni idareciler Ünal Aysal başkan zamanında Kadıköy'de kupa kaldırmak için cumhurbaşkanıni ararken şimdi başıboş avere şekilde dolanıyorlar.Umarim sonuç istediğimiz gibi olur ama perşembenin gelişi çarşambadan bellidir derler.Ha çözüm nedir derseniz yönetimden bir çıkış yaparak"özellikle ülke gündeminin bu kadar karışık olduğu bir ortamda ülkemizi daha da gerecek ve toplumsal kaosa sürükleyecek bir karardan TFF kaçınmalıdır" demeli ve siyaset, Federasyon ve yandaşlarına sağlam bir mesaj vererek kamuoyu olusturmalidir.

Açıklamaları okumadım zira bu şahsın söyleyeceği açıklamaları şahsen çok ciddiye almıyorum. Yahu bu ülkede rezil olmak gerçekten zor, daha düne kadar ''paşa paşa gelecekler'' dememiş miydi bu şahıs şampiyonlar ligi finali ile alakalı? Şimdi çıkmış ne açıklaması yapıyor.

Aydınlar, Demirören, Özdemir ne biçim adamlar federasyon başkanı ya ? İnsan düşündükçe sinir oluyor. Ulan herkes 14 yabancı istiyor niye azaltmayı düşünüyon. Yıllar sonra 20 takımlı lig olacak bir bakalım nasıl olacak. 5 büyük ligin 4 ü böyleyse biz de deneyelim bakalım.
Ne olursa olsun şampiyonlukları kabul edeceklerini sanmıyorum

Üst Alt