TFF Kararını Verdi - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF Kararını Verdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: TFF Kararını Verdi

Bunlara bu ceza verilsin şikeci oldukları tescillensin yeter.Çünkü bu şerefsiz tff nin adaletli bi karar vereceği yok.Yıllar geçsede adları şikeci olarak anılacak bu utanç onlara yeter.

ben şunu anlamıyorum para cezası verilecek diyorlar peki bu ceza ne için verilecek neden ötürü yani?

Şaşırdık mı?Hayır tabii ki.

Bu ülkede bir adalet işleyeceği zaman her zaman adaletsizliğin önünü açacak cezalar veriliyor bariz şekilde.

Eğer bu ceza verilirse biz de şike yapalım nasılsa şampiyon olunca o cezayı rahat bir biçimde karşılarız.

Bu adamlar göz göre göre şikeyi ört bas etmeye çalışıyor, ne yazıkki bunlara dur diyebilecek birisi yok.

biri bana bu kararların bugun acıklanmasının mantıklı bir açıklamasını yapabilirmi?neden play off ların bitmesini beklemiyorlar?fb lehine karar cıkarsa ts-fb maçının bitmeyeceğini herkes biliyor...amaç ne burda

Bugün 17.00'da açıklanacak diye okudum bir yerde doğru mudur? Eğer öyleyse maç öncesi olası bir olumsuz kararda bayağı olay çıkar.

Mehmet Baransu'ya göre;

*****vbahçe'nin dört maçı demiştim. İlk aldığım bilgiydi. Şimdi yönetimden biriyle konuştum. sekiz maçmış...

İnşallah sahaya yansımadı derler.

Alenen şike itirafı olur bu. Türkiye içinde hiç bir şey yapılmasa bile Fener boşa oynuyor olur uzun süre alınmaz Avrupa'ya.

Ha bu arada her hafta UEFA ile anlaşıldı haberleri yazanlara selam olsun.

mehmetbaransu ‏ @mehmetbaransu Fermer

Etik Kurulnun 2 raporundan aldığım bilgi. Trabzonsporla ilgili durum, ilk rapordakiyle aynı. Trabzon kurtulabilir.

mehmetbaransu ‏ @mehmetbaransu Répondre Retweeter Favori · Ouvrir

Fenerbahçenin dört maçı demiştim. İlk aldığım bilgiydi. Şimdi yönetimden biriyle konuştum. sekiz maçmış. 4-3-1

mehmetbaransu ‏ @mehmetbaransu Répondre Retweeter Favori · Ouvrir

Son not: TFF yönetiminin Antalya'da aldığı yaptığı toplantıda en dik duran Trabzonlu yöneticiler. Biz de yaptıysak düşürün bizi diyorlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt