TFF Kararını Verdi - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF Kararını Verdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: TFF Kararını Verdi

İnşallah sahaya yansımadı derler.

Alenen şike itirafı olur bu. Türkiye içinde hiç bir şey yapılmasa bile Fener boşa oynuyor olur uzun süre alınmaz Avrupa'ya.

Ha bu arada her hafta UEFA ile anlaşıldı haberleri yazanlara selam olsun.

İşin bu trajikomik tarafını hayretle izliyorum. Diyorlar ki "sahaya yansımadı", yani şike/teşvik olduğu bir gerçek. Bir de "TFF mevzuyu halletti ama UEFA sıkıntısı var" deniyor, bu da kısaca "TFF bütün pisliği örtbas etti UEFA'yı ayarlamaya çalışıyor" demektir. Öyle ya da böyle hiçbir zaman "temiz"e çıkamayacaklar (ki biz zaten ortada pislik olduğunu biliyoruz).

"Şike yaparak etik davranış göstermeyen kulüplere 5 bin lira para cezası ve 1 maç saha kapatma cezası verilmiştir"

boşuna yorulmasınlar ben yazdım bak cümleyi

son çırpınışlar bunlar. Hani kurbanı kesersinizde kafası koptuktan sonra bacak atışı vardır ya zavallımın, hah işte aynen öyle.

mehmet baransu 4 değil 8 maçta şike var demiş etik kurulu raporu için 58.maddeyi değiştiremezler uefa nın standart cezası bu değiştirirlerse lisan askıya almaya kadar gider 2020 organizasyonlarıda hayal olur zaten vermesinler bizim gibi çapsız bir ülkeye organizasyon falan

Son not: TFF yönetiminin Antalya'da aldığı yaptığı toplantıda en dik duran Trabzonlu yöneticiler. Biz de yaptıysak düşürün bizi diyorlar.

Etik Kurulnun 2 raporundan aldığım bilgi. Trabzonsporla ilgili durum, ilk rapordakiyle aynı. Trabzon kurtulabilir.

Yahu bu lig tv ne kadar iğrenç bir site

adamlar 1 tane bile haber yapmadılar şike olayları ile ilgili

işleri güçleri cebimizi nasıl doldururuzun kaygısı

ahh ulan şu maçlar bir bitsin görüşeceğiz sizlerle

Talip Doğan Karlıbel ‏ @TDKARLIBEL

HACER teyze. ÖMER DEDE ve Bedri Baykam " sus puslar " bakıyorum.

:D

AZİZ YILDIRIM ve çetesinin artık sonu geldi bu ETİK Raporundan sonra.

ETİK raporunda ne kadar Azizi kapsamdışı bıraksalarda TELEFON TAPELERİNDE durum tam tersi. CEZA davası da buna bakar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt