TFF-Uefa Görüşmesi Bitti - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF-Uefa Görüşmesi Bitti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: TFF-Uefa Görüşmesi Bitti

Adam basbayağı kaç yıl men edeceksiniz bizi diye pazarlık yapmaya gitmiş. Utanmadan bir de diyor ki gerekli yaptırımlar uygulanmadığı takdirde bize ne yaptırım uygulanacak onu konuştuk. Sen Türk futbolunu öldürmüş,helvasını yemişsin bile MAA efendi. Bu adam istifa etmezse çok kötü günler bizi bekliyor. Ben hayatımda bu kadar vasıfsız,bu kadar korkak,bu kadar sünepe bir adam görmedim.

Hakikaten bu ne büyük saçmalıktır,senin işin gerekli yaptırım neyse onu uygulamak.

angut foruma dönmüş yok azize yönelik operasyon yok siyasi bilmemne yapılan şikeyi örtbas etmeye kalkan ezik zihniyetin uydurması onlar mod arkadaşlardan rica ediyorum bu yorumları sanki başka forumlarda okumuştuk aramızda kuşlar olabilir.

ne alakası var..tek suclu aziz kalırsa bende öyle düşünürüm....

Cevap: UEFA, Aydınlar'a Ne Dedi?

Şenes Erzik her ne kadar Fenerbahçe'li de olsa tarafsızlığına inandığım bir şahsiyettir.Umarım haklının yanında yer alır.

burda mutlumu yoksa mutlumu görülmeye çalışıyor

uefa-tff-gorusmesi-basladi-1930146.Jpeg

Maa nın konuşmalarından anladığım Uefa beklentilerini(küme düşürme) söylemiş bunun yapılmaması halinde de avrupa kupalarından men cezası verileceğini bildirmiş.

UEFA'dan ülke olarak herhangi bir yaptırım alırsak üzüntüm Avrupa'da boy gösterememekten değil,Ünal Aysal'ın başkanlığı bırakacak olmasındandır.

Mehmet Ali Aydınlar : "Toplantı son derece sıcak ve olumlu geçti. İç bünyemizde olan bir hadise olduğu için hiçbir şekilde karışmayacaklar. Bu durum tamamen bizi ilgilendiriyor. Şike dosyasındaki 8 takımı ilgilendiren bir konu... Kararımıza saygı duyacaklar. Türk futbolu için gereken bütün kolaylıkları göstereceklerini ifade ettiler. Bütün dikkatler şimdi 26 Ocak'taki Genel Kurul'a çevrildi."

Eğer böyşe bir durum varsa açık ve net bir anlaşma olduğu belli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt