TFF-Uefa Görüşmesi Bitti - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF-Uefa Görüşmesi Bitti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: TFF-Uefa Görüşmesi Bitti

Hep aynı surat ifadesi var adam da sadece fener tribününde gerçek yüzünü gösteriyor

2cyjlef.jpg

yanindaki de Mahmut Ozgener mi? hani su her gun Azizeden kufuru yiyen...

Cevap: UEFA, Aydınlar'a Ne Dedi?

Videoyu izledim .MAA'yı aşırı stresli gördüm.Uefa gerekeni yaptıracaktır.Buna inancım tam.

Buradaki yazılanları okuyunca moralim bozulmuştu ama eski halime döndüm.Ben umutluyum arkadaşlar

O Aydinlar´in aciklamalarini kim sallamissa iyi sallamis. Öyle bir aciklamasi yok yahu. Topu topuna 1 dakika konusmus. Geregini yapmazsak gecirecekler demis özetle. Yok karismayacaklar etmyecekler gibi hicbirsey söylememis. Kim cikartti ki bunu? Kim sallamis? Sporx serefsizleri mi yoksa?

Cevap: UEFA, Aydınlar'a Ne Dedi?

Timsaha gelmeyelim yeni bir şey yok.MAA ben küme düşürmessem ne olur demiş,UEFA da sonra ne olur görürsün demiş :)

Kısaca UEFA durduğu yerde " en son ben bakacağım "

emre tilev @Emre_Tilev 1 dakika

AZ ÖNCE MEHMET ALİ AYDINLAR İLE KONUŞTUM.... NE OLDU DEDİM "UEFA BİZE KARAR ALMADIĞIMIZ DURUMDA NELER OLABİLECEĞİNİ ANLATTI. YOL HARİTASI VERDİ VE NELER OLABİLECEĞİNİ SÖYLEDİ...

ulan maa senin memleketinden çıkanlar ülke yönetti

sen daha febeye ve dimontürke laf geçiremiyon

yüzkarası seni

Lan Mali hani karışmıyorlardı olum. Nasıl yol haritası veriyorlar size peki. :D

bu ülkeye hainlik yapanlar birgün muhakkak hesap verir.....hukuksal olarak bilmiyorum ama olurda biz ceza alırsak bu kararı alanlar hakkında mahkemeye giderim...eğer hakkım varsa

Beyler kim cikartti o haberi? Karismayacaklar etmeyecekleri kim cikartti? Hangi serefsizler?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt