TFF'den Açıklama! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF'den Açıklama!

Cevap: TFF'den Açıklama!

Yalnız, kaçırdığımız nokta şudur ki iki taraf da FFF'nin UEFA ve FIFA'ya şikayet edilmesinden bahsediyor. Bu durum bizim açımızdan çok iyi.

Ünal reyiz bunun üzerine bir açıklama daha yaparsa, Trabzonspor'dan da destek gelirse çok güzel olur.

bu aciklamayi yapanlari

köylerde ev bekciligi yapan canli varya

onun afterrine sokup sokup cikartmak lazim:mad::mad::mad:

şike yapanı değil ama uefaya söyliyeni tarih affetmeyecek demi tff ? aferin azizin ... (edit) aynen devam edin böyle

Şu olanlara bak şerefsizlerin yaptığı şu açıklamaya bak.

Ulan hırsızın hiç mi suçu yok arkadaş. Nasıl bir ülke nasıl bir futbol nasıl bir insan bunlar. yemin ediyorum sogudum artık iyice bu şerefsizleri gördükçe.

bu iş bitmiştir artık.kesinlikle içim rahatladı.artık takımlar cezasını çekecek.ben artık yönetimden hem yeni bir açıklama,hem de fifa ve uefa ya tff nin de dedigi gibi şikayet edilmesini istiyorum.

sayın Aydınlar bana Süper Kupa finalinin ertelenme gerekçesini söyleyin önce, sonra konuşuruz diğer konuları...!!!

noldu emniyete gittin bişeyler mi öğrendin ?

emniyete gittikten sonra açıklama yapmışsın

altunterim Osman Altunterim

1923 Yılında ilk kurucularından ve başkanlarından biri Ali Sami Yen olan TFF, cami duvarına isiyor farkında degil! Atar'ina dikkat TFF !!

Sevmem bu adami, ama ilk defa güzel bir sey yazmis

Üst Alt